1 patarimas: kokias teises patėvis turi vaiko teisėms

1 patarimas: kokias teises patėvis turi vaiko teisėmsGyvenimas nesiliauja: žmonės susitinka, tuokosi, turi vaikų ir staiga dalijasi. Sunaikintose šeimos fragmentuose atsiranda nauja, o sunkiausia yra santykiai tarp naujosios ir buvusios šeimos narių.

Kokios vaiko orumo teisės yra susijusios su vaiku

Kai šeimoje yra naujas tėtis

Situacija jau tapo įprasta: po santuokos nutraukimo, triukšmingo ar ne, po sumušimo reikmenų ar be jo gyvenimas palaipsniui patenka į ramesnį kanalą, o horizonte moteris, pavargau nuo buvusių problemų, atsiranda žmogus. Žinoma, jis yra daug geresnis nei pirmas, žinoma, jis visada ir visur liktų džentelmeniu, natūralu, kad jis, taip, ten jau myli vaikus nuo ankstesnės santuokos. Kartais tai atsitinka, kartais taip nėra. Bet čia yra dar vienas aspektas. Vaikų požiūris į patėvį. Dažnai yra atvejų, kai vaikai visiškai atsisako priimti patėvį ir nuolat reaguoja į tai, kad jų biologinis tėvas yra nepalyginamai geresnis. Nesvarbu, ar faktai sako priešingai, nei čia, nei širdies ir širdies derybose negalima to padėti, paprasčiausiai atsisakius vienos dienos, vaikai atkuriami labai sunkiai. Jų pasitikėjimas ir geras požiūris į pergalę labai sunkus. Man atrodo, kad viskas šioje situacijoje yra motinos ir patėvio rankose, tačiau neturėtumėte pamiršti apie tokį veiksnį kaip pavydas. Žinoma, vaikai mėgsta mamą. Nieko nenuostabu, kad jie nenori dalytis savo meilės su kitu asmeniu. Šis veiksnys gali būti lemiamas, ir tada, nežinodamas, kaip paaiškinti, vaikas tvirtino, kad tėvui tai buvo geriau. Visai nesvarbu, kad šeimoje visada buvo skandalų, o karas neužkūrė vienos minutės. Svarbiausia, kad mano mama buvo su vaiku. Aš nesutikti kažkaip kalbėti apie mano patėvio teises. Tačiau mūsų šalyje ir tėvo teisėse jie nemąsto dažnai, nors gyvenimo situacijos yra skirtingos, ir ne visada tėvas yra kaltas dėl šeimos suskaidymo. Gana dažnai tai atsitinka atvirkščiai, tik iš esamos neišreikštos vaikų taisyklės beveik visada palieka motiną.

Vietoj savo tėvo

Padėtis nėra teisinė sąvoka. Dėl šios priežasties jis neturi teisių savo žmonos vaikams. Net jei jis turi puikių santykių su vaikais, jis neturi teisės netgi papeikėti juos organizuoti blogą klasę mokykloje. Vienintelė galimybė pagerinti padėtį yra įvaikinimas. Šiuo atveju patėvis įgyja tas pačias teises kaip ir biologinis tėvas. Nors kliūčių šiuo keliu yra pakankamai. Taigi, biologinis tėvas, jei jam netaikomos tėvų teisės, gali nesuteikti sutikimo įvaikinti. Bet kokiu atveju suaugęs žmogus jau turi savo statusą, siekdamas sugyventi šeimoje tokiu būdu, kad vaikai nejaučia savo tėvo meilės ir dėmesio. Jei vaikai galų gale suprastų, ką tiksliai šis asmuo jiems padarė, tiek daug, ir pagaliau su visais savo širdimi jie bus mylėti, tada jokios teisinės teisės nebus tiesiog nesvarbios.
2 patarimas: patėvis ir vaikaiYra situacijų, kai vyras ir moterisnuspręstų sukurti naują visuomenės vienetą - šeimą. Šiuo atveju moteriai jau yra vaikų, todėl žmogaus vaidmuo yra ne tik mylintis vyras, bet ir geras patėvis, kuris kartu su vaikais. Bet kaip tai padaryti?

Aistė ir vaikai
Instrukcijos

1


Vaikų santykis su patėviu daugeliu atžvilgių priklauso nuo to, kaip vaikai gydo mamą, nes šie santykiai yra tikri dėl vaikų elgesio ir suvokimo.

2


Prisiminkite, kad meilė tau nėra tiesiogiai susijusiiš karto, tad pirmiausia pabandykite išlaikyti tam tikrą atstumą. Vaikui reikia laiko pasimatymui, atidžiau pažvelgti ir įvertinti. Nebijok draugystės su juo su pernelyg noru susipažinti, tegul draugystė stiprėja.

3


Stenkitės suprasti vieną paprastą faktą - niekada negalėsite pakeisti jo tikro tėvo vaiko, nesvarbu, kaip sunku.

4


Geriausias variantas, kuris padės laimėtivaiko dispozicija yra kantrybė, gerumas ir mandagumas, palyginti su jo motina. Vaiko motina yra vienintelis asmuo, kuris tvirtai myli tuos ir vaiko. Leisk jam pajusti, kad esate laimingi pasidalinti su mama ir su jais visas skausmas ir džiaugsmus.

5


Jei yra tarp jūsų ir vaiko situacijoskur jums reikia laikytis principų, kurie jums tikrai priklauso, nerodo priešiškumo, nes vaikas, būdamas nepasitikėjimas ir nepasitenkinimas, supras tai kaip kitą žiaurumą. Geriau sutinku su juo arba sakyk, kad puikiai suprasi jį, bet galvojate kitaip.

6


Būkite pasirengę nenumatytoms audroms ir sprogimams. Tai yra normalu, kad vaikas bus pavydus, dažnai tai parodys kaip agresiją ir nedraugiškumą. Pakanka šiek tiek kentėti, ir viskas praeis. Svarbiausia yra likti ramus. Iš pradžių vaikas yra tas, kuris pavogė savo motiną, kuri jam priklausė. Praleiskite tiek laiko, kiek įmanoma - poilsio, išeikite į gamtą, išspręskite šeimą ir kitas problemas. Atminkite: žmonės visada dalijasi įprasta pramoga.

7


Negalima ignoruoti bet kokios situacijos, kai vaikas vienaip ar kitaip parodo jums draugiškumą. Reikalaujamame užsakyme atkreipkite dėmesį, kad esate patenkintas, kad esate su juo kompanijoje.

8


Neklauskite vaiką skambinti jums tėvas, tėtis ar tėtis, net jei viskas eina puikiai. Būtų geriau, jei jis pavadino tave vardu, bet "tu" ar "jūs", Jūs turite nuspręsti.

9


Venkite bet kokių konfliktų su tikru tėvuvaikas, nes jis yra vienareikšmiškai niekingas. Dažnai atsitinka, kad patėvis ir vietinis tėvas konkuruoja tarpusavyje dovanų pasirinkimu ir daugeliu kitų dalykų. Dėl to vaikas gali pasirodyti egoistai, kuris gali manipuliuoti žmonėmis savo naudai. Mes turime būti partneriais, o ne varžovais.