Kas įtraukta į pensijų tarnybą

Kas įtraukta į pensijų tarnybąDaugumai rusų, kurie pradėjo savodarbo pasyvumas dar iki 1991 m., skaičiuojant pensiją, atsižvelgiama tiek į darbo, tiek į draudimo patirtį. Iš esmės jie visiškai skiriasi, todėl apskaičiuojant juos atsižvelgiama į skirtingus kriterijus.

Kas įtraukta į pensijų tarnybą


Instrukcijos

1


Darbo stažo skaičiavimo tvarkayra reglamentuojamas 3 str. ir 4 str. 30 Federalinio įstatymo "Dėl darbo pensijų Rusijos Federacijoje". Bendras tarnybos laikotarpis apima visus laikotarpius iki 2002 m. Sausio 1 d., Kai dirbote. Pagal įstatymus, darbo stažą, kuris yra patvirtinimas apie darbo stažą, apima visas veiklos laikotarpiai, kaip darbininkas, ar darbuotojas, taip pat paslaugų sukarinta apsaugos darbo SCS įstaigų gelbėtojų ar individualaus verslininko. Kūrybinė veikla taip pat laikoma darbo patirtimi. Ji apims, o į tarnybą ginkluotosiose pajėgose, taip pat laikotarpiai įkalinimo per laikotarpį metų pagal peržiūros atveju. Pirmenybės bus atsižvelgta į laikotarpius, laikinojo nedarbingumo, jei jis prasidėjo, kai dirbote, ir laikas, kai tu negali dirbti, nes dėl 1 ar 2 grupės neįgalumą, buvo dėl patirto sužalojimo darbe. Darbo patirtį, taip pat bus įtraukti laikotarpiai, kai esate oficialiai bedarbių ir gaunamų išmokų skaičius buvo juda ta kryptimi, į kitą regioną tolesniam darbo.

2


Pagal galiojančius teisės aktusVisų darbo valandų studijų laikotarpiai aukštojo mokslo institucijose ir technikose nėra įtraukiami į bendrą darbo patirtį, tačiau jie įeina į ją, jei mokysite nedalyvaujant, kartu su darbo veikla. Be to, be darbo stažą įveskite laiką, kai jūs numatyta rūpintis neįgaliesiems pirmosios grupės, taip pat neįgalaus vaiko ar vyresnio amžiaus giminaičio, jei, atsižvelgiant į medikų nuomonę, tokia priežiūra buvo būtina jiems. Kaip kariuomenės žmonos bus skaičiuojamos tarnybos laikotarpiu, kai jie liko su savo sutuoktiniu tose srityse, kuriose jie negalėjo rasti darbo. Piliečiai, neteisėtai patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir turintys dokumentus, patvirtinančius tai, taip pat gali tikėtis, kad už grotų praleistas laikotarpis bus skaičiuojamas kaip darbo patirtis.

3


Apskaičiuokite draudimo trukmę daug lengviau. Pagal Art. 10 minėto įstatymo, tai apima visus laikotarpius, per kuriuos jūsų darbdavys perleido draudimo įmokas į Rusijos Federacijos pensijų fondą. Kad tai įvyktų, pakanka, kad jus būtų galima apdrausti privalomojo pensijų draudimo sistemoje ir patvirtinti šį faktą. Pensijos apskaičiavimo laikotarpis, kai mokėjote draudimo įmokas, yra ne tarnybos trukmė, bet pinigų suma, kuri buvo įtraukta į jūsų asmeninę draudimo sąskaitą.