Kodėl man reikia ištraukos iš vieningo valstybinio juridinių asmenų registro

Kodėl man reikia ištraukos iš vieningo valstybinio juridinių asmenų registroRusijoje - duomenys apie visus juridinius asmenisyra saugomi bendrame registre - vieningame valstybiniame juridinių asmenų registre. Išrašas iš vieningo valstybinio juridinių asmenų registro yra rimtas dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie įmonę, kuri buvo pateikta pirminio registravimo ir tolesnės įmonės plėtros metu.

Kodėl man reikia ištraukos iš vieningo valstybinio juridinių asmenų registro


Instrukcijos

1


Paprastai pateikiamas išrašas iš vieningo valstybinio registro juridinių asmenųpatvirtinti direktoriaus institucija, sertifikavimo dokumentų (jei jis yra susijęs su organizacijos darbo), tuo sandorių dėl pasiūlymų ir aukcionuose, dažnai susijusių su nekilnojamojo turto išvadą, tarsi bendrovė atidaro einamąją sąskaitą. Be to, šis teiginys yra būtinas norint gauti įvairius leidimus ir licencijas. Jei jūsų organizacija dalyvauja konkurse, tai šis teiginys taip pat reikalingas. Jis taip pat gali būti naudojamas siekiant patikrinti informacijos patikimumą: apie tai, kur yra įmonė, koks jo įstatinis kapitalas ir kokios veiklos rūšys buvo įrašytos į vieną registrą. Klausimai gali būti labiau globalūs: ar organizacijos vadovė yra jos direktorė, ar tokia organizacija yra registruota apskritai ir ar ji yra bankroto byloje. Taip pat galite patikrinti, kada ir kam organizacija buvo sukurta, kai buvo pakeisti jo steigimo dokumentai, ar organizacijos pavadinimas ar vieta buvo pakeista.

2


Be to, išrašas gali būti patvirtinimasTai, kad juridinis asmuo likviduojamas arba nutraukia savo veiklą, susijusią su reorganizavimu (pavyzdžiui, prisijungė prie kito juridinio asmens). Puikus bruožas yra tai, kad naudodami ištrauką galite patikrinti savo partnerių vientisumą ir patikimumą ir patikrinti, ar galite saugiai sudaryti su jomis įvairius civilinius ir teisinius santykius, ar, priešingai, susilaikyti nuo šių veiksmų. Dažnai tokį ištrauką prašoma kreiptis į Smulkiojo verslo paramos fondą.

3


Reikia žinoti, kad bet kuri organizacija5 darbo dienos gali gauti išrašą visiškai nemokamai, skubiai jį galima gauti ne vėliau kaip po kelių dienų nuo paraiškos įregistravimo, sumokėjęs 400 rublių valstybės rinkliavos.

4


Tačiau nepamirškite, kad įvairiosevalstybės įstaigos ir komercinės įmonės turi savo terminus, kurių metu išrašas yra galiojantis. Todėl verta iš anksto nurodyti, kiek laiko šis teiginys bus laikomas galiojančiu organizacijoje, kuriai tai būtina pateikti. Tam tikromis aplinkybėmis verta mokėti už sultingą teiginį, siekiant išvengti problemų ateityje.