Kaip sudaryti draugišką nuosavybės sutartį dėl santuokos nutraukimo

Kaip sudaryti draugišką nuosavybės sutartį dėl santuokos nutraukimoJei sutuoktiniai nusprendžia nutraukti santuoką,tada turto skirstymas yra neišvengiamas. Yra du būdai suskirstyti turtą: sudaryti susitarimą dėl turto įsigijimo dalijimosi arba turto padalijimo teisme. Taikos sprendimas dėl nuosavybės padidina buvusių sutuoktinių normalios bendravimo ateityje galimybes, o tai labai svarbu dalyvaujant bendram vaikui.

Kaip sudaryti draugišką nuosavybės sutartį dėl santuokos nutraukimo


Instrukcijos

1


Sutuoktinių išvada dėl draugiško susitarimobendrai įgytos nuosavybės dalis yra įmanoma tik tuo atveju, jei šalys susitaria. Jei negalite susitarti dėl turto padalijimo, turėsite kreiptis į teismą. Sprendimas dėl nekilnojamojo turto problemų teisme gali įvykti tik pagal galiojančius Rusijos Federacijos įstatymus ir vadovaujantis sutuoktinių materialinių teisių lygybės principu. Šis sprendimas dažnai neatitinka abiejų sutuoktinių, nes daugeliu atvejų sutuoktinių asmeninė nuosavybė gali būti pripažįstama kaip jungtinė, jei santuokos metu buvo padaryta reikšmingų patobulinimų, pvz., Atliktas esminis remontas.

2


Susitarimo dėl dalijimosi pasirašymasĮgytas turtas leidžia sutuoktiniams nustatyti savo nuosavybės paskirstymo tvarką. Susitarime gali būti ir bendras turtas, ir informacija apie kiekvieno sutuoktinio asmeninę nuosavybę. Sutartį dėl turto padalijimo sutuoktiniai gali pasirašyti santuokos metu, rengdami santuokos nutraukimą, per trejus metus nuo santuokos nutraukimo. Susitarimas sudaromas paprastu raštu ir, jei šalys to pageidauja, gali būti notariškai patvirtinta. Jeigu susitarimas dėl turto padalijimo yra notarizuotas, bet koks sutarties pakeitimas ar jo nutraukimas taip pat yra notariškai patvirtintas.

3


Jei sutuoktiniai ar buvę sutuoktiniai kreipiasi į teismąsu ieškiniu dėl bendro turto padalijimo, o proceso metu turi susitarti dėl ginčijamo turto, šalys turi teisę sudaryti sutartį, kol bylos baigtį ir pateikti jį tvirtinti teismui. Teismas negali kištis į šalių valią.

4


Sudaryti derybų dėl susitarimo sutartįjungtinė nuosavybė, šie dokumentai: pasas abiejų sutuoktinių, santuokos liudijimas, ištuokos liudijimas, pravopodtverzhdayuschie dokumentus dėl nuosavybės. Draugiško susitarimo būtinai turi būti: data ir vieta rengiant dokumentą, šalių pavadinimus, paso duomenys, adresas registracijos, duomenis apie santuokos, santuokos nutraukimo duomenimis, išsamus sąrašas bendrą turtą, iš bendro turto padalijimo pozicija, informacija kad iš bendros nuosavybės patenka į kiekvieno sutuoktinio asmeninę nuosavybę, šalių parašai.