1 patarimas: ką daryti, jei prarandate dujinį ar trauminį šautuvą

1 patarimas: ką daryti, jei prarandate dujinį ar trauminį šautuvąNemalonus ginklas yra skirtasneutralizavimas priešo. Tai neturėtų sukelti rimtų sužalojimų ir sukelti mirtį ar žalą žmonių, kuriems ji taikoma, sveikatos ir fizinės būklės. Negyvūnų ginklų atstovai yra trauminis ir dujinis pistoletas.

Ką daryti, jei prarasite dujų ar traumos ginklą

Trauminis pistoletas - sukurtas savigynaicivilių gyventojų nuo apiplėšimo bandymų, šaudmenų formos, naudojamos guminės kulkos, o šaudymo galia yra daug mažesnė nei kova su pistoletu. Dujų pistoletas yra negyvybės savigynos ginklo atstovas, iš kurio šaudoma dujų ir tuščių kasetėmis.

Atsargumo priemonės

Laikykite dujų ar traumų pistoletąbūtina saugioje ar metalinėje spintelėje. Saugos raktai turi būti prieinami tik ginklo savininkui. Galite dėvėti šautuvą į dėžutę ar maišytuvą, kad būtų galima nuslėpti pistoletą, jo neleidžiama nešioti kišenėje, maišelyje ar nešioti automobilio pirštinės skyriuje. Jokiu būdu negalima perpulsuoti pistoleto pašaliniams ar nešiotis ginklų su jumis apsvaigimo būsenoje. Dėl įvairių aplinkybių kiekvienas asmuo, turintis dujinį ar trauminį pistoletą, gali susidurti su jo praradimo problema. Iš didelio ginklų arsenalo tai yra lengviausiai prarastas ginklas dėl mažo dydžio. Jei taip nutinka, būtina nedelsiant kreiptis į policiją ar licencijų išdavimo skyrių su pareiškimu. Prašyme išsamiai apibūdinti faktą ir sąlygas, kuriomis ginklas buvo prarastas. Geriau rašyti dviem egzemplioriais, iš kurių vienas turi būti paliktas kūno pastaboje dėl dokumento priėmimo svarstymui.

Bausmė už dujų ar traumos ginklo netekimą

Prievartautojas, padaręs praradimą ar vagystęciviliniai ginklai yra atsakingi pagal taikytiną teisę. Tai gali būti bauda arba atšaukimas leidimui laikyti ginklus. Tais atvejais, kai trauminis savininkas arba dujų pistoletas pagaminti vagystės ar praradimo ginklų Medžioklė, žvejyba ar saugojimo automobilyje per - jis gali būti naudojamas kaip nusikaltimo priemonę. Jei naujas savininkas ginklą leis jam nusikaltimas, tada savininkas gali būti taikomos baudžiamosios, o ne administracinės otvetstvennost.Pri praradimas dujų pistoleto Rusijos įstatymai numato ne bausmė, bet jei nustatyti iš nerūpestingo laikymo faktus, pagal str. 20,8 iš Administracinių teisės pažeidimų kodekso "pažeidimas dėl gamyba, prekyba, kolekcijos, parodos, registravimo, saugojimo, vežančių ar sunaikinimo ginklų ir šaudmenų, taisyklių" baudos. Baudos dydis yra nuo penkių iki dviejų tūkstančių rublių. Be baudos, gali būti atimta teisė pirkti ir laikyti, laikyti ir gabenti ginklus. Neteisingumo laikotarpis yra nuo šešių mėnesių iki vienerių metų.
Patarimas 2: Kaip dėvėti trauminį ginkląTaigi, jūs turite licenciją pirkti, laikyti ir nešiotis ginklus, nors ir trauminius. Bet ginklai, kad ir kokia būtų, reikalauja tinkamo tvarkymo ne tik laikant, bet ir dėvint ir transportuojant.

Kaip dėvėti trauminį ginklą
Instrukcijos

1


Deja, vis dar nėrateisiškai apibrėžta nuostata dėl traumų ginklų dėvėjimo tvarkos. Nepaisant to, teisėsaugos institucijos dažnai traukia administracinėn atsakomybėn asmenų dėvi trauminis bekamerėmis ar paniekinti pistoletą beveik atvirai (pvz į kišenę), nors įstatyme nėra konkrečiai nurodyta, kad į dėklą poreikius pistoletas. Tačiau, siekiant išvengti problemų su policija, tikrai geriau nešioti ginklą į dėklą (po drabužiais) ir, bet kuriuo atveju, padėkite jį ant saugikliu.

2


Jums reikės dėklo, kai nuspręsite įdėti ginklai, pavyzdžiui, maiše arba net "savo pirštinių skyriuje"mašinos. Šis ginklų nešiojimas pagal įstatymą yra kvalifikuotas kaip gabenimas. Todėl šiuo atveju būtina laikytis įstatymų normų ir turėti ginklą ne tik maiše, bet ir dėkle.

3


Tos pačios nuostatos taikomos irilgalaikiai trauminiai ginklai (paprastai naudojami sportininkams). Galite nešioti neapsaugotomis sąlygomis, tačiau geriau jį perkelti į dėklą (arba, jei pageidaujama, specialiu lagaminiu išardomoje formoje).

4


Beje, Vidaus reikalų ministerija to neturėtų kaltinti ginklaikad jūs gabenate, apmokestinami ar neišardomas. Jų teiginiai yra nepagrįsti. Tačiau "lagaminų" ir kasečių skaičius griežtai reglamentuojamas. Vienu metu galite gabenti ne daugiau kaip 5 ginklus ir 400 kasetės.

5


Norint teisėsaugos institucijomsJums buvo kuo mažiau klausimų apie trauminį ginklą, nepamirškite pasiimti su savimi ne tik pistoleto, bet ir paso, ir ginklo (ar patvirtintų jų kopijų) saugojimo ir išvežimo licencijos prieš išeidami iš namų.