1 taryba: švietimo teisė, jos šaltiniai ir principai

1 taryba: švietimo teisė, jos šaltiniai ir principaiŠvietimo įstatymas yra neatimama teritorijateisinės žinios, kurios tvirtai įsitvirtino pedagoginėje ir teisinėje praktikoje. Tai yra viena iš žmogaus teisių ir interesų, kuriuos reglamentuoja įstatymai.

Švietimo įstatymas, jo šaltiniai ir principai

Pagrindinė žmogaus teisė ir akademinė disciplina

Švietimas yra į tikslą orientuotas procesasauklėjimas ir švietimas piliečio interesais. Mokymo teisė taip pat yra disciplinos dalis, kuri yra teisės mokyklos mokymo programos dalis. Teisė į mokslą yra įtvirtinta Art. 43 Rusijos Federacijos Konstitucijos kaip žmogaus teisių ir laisvių sistemos elementas. Verta paminėti, kad švietimo įstatymas yra gana nauja jurisprudencija. Žmonės pradėjo kalbėti apie tai 1990-aisiais, kai Rusijos švietimo proceso modernizavimo problema buvo subrendusi. Švietimo įstatymo kilmė Rusijoje buvo ne tik jų tradicijos švietimo srityje, bet ir tarptautinės sąvokos. Pavyzdžiui, rengdami savo aktus ir susitarimus, Rusijos advokatai rėmėsi Vaiko teisių konvencija, Konvencija dėl diskriminacijos švietime ir kt.

Švietimo principai

Švietimo įstatymas yra sudėtingasnuostatos ir principai. Valstybinė politika švietimo srityje yra grindžiamas šiais principais: - humanistas, o tai rodo, kad žmogaus vertybės, sveikata, asmeninis tobulėjimas yra prioritetas; - federalinės ir regioninės kultūros erdvėse vienybę. Šis principas remiasi nacionalinių kultūrų Tarptautiniame valstybės išsaugojimo; - švietimo prieinamumą - vienas iš pagrindinių principų, Švietimo įstatymu; - pasaulietinė švietimo; - demokratinė kontrolė švietimo srityje - nemokamai visose švietimo grandyse - privalomas pagrindinio bendrojo ugdymo įstatymas obrazovaniya.Tsennost parama, kurią mokslas gali numatyti įgyvendinant normavimo ir teisėsaugos veiklą. Mokslinio pobūdžio principas yra būtina švietimo valdymo veiksmingumo ir valstybės švietimo politikos veiksmingumo sąlyga. Švietimo teisė kaip teisinės teisės pramonė yra skirta švietimo reformai Rusijoje skatinti. Be to, remiantis jo pagrindu, turėtų būti formuojami švietimo įstaigų darbuotojų darbuotojai. Valstybės politika siekiama griežtinti švietimo srities teisės aktų laikymosi kontrolę. Taigi sąvoka "švietimo įstatymas" kruopščiai įtraukė į teisinio ir pedagoginio mokslo šaką.
2 patarimas: kaip perskaityti tekstąNorėdami sukurti garso knygą, radijo programą, atlikimo fonogramą ar koncertą, turite perskaityti tekstas. Tai galite padaryti naudodamiesi diktofonuvėlesniam perkėlimui ir apdorojimui, arba tiesiai į kompiuterį. Kalbos įrašymo programinė įranga naudojama skirtingai. Dažniausiai tai "Sound Forge" programa, tačiau iš principo gali būti ir kitas garso įrašų redagavimo priemonė. Garso takelio kokybė priklauso ne nuo programinės įrangos, o nuo mikrofono ir garso plokštės.

Kaip perskaityti tekstą
Jums reikės
  • - kompiuteris su garso kortele;
  • - mikrofonas;
  • - garso redaktorius;
  • - Diktofonas;
  • - geroji dikcija.
Instrukcijos

1


Prijunkite mikrofoną prie kompiuterio garso plokštės.ir, jei reikia, ausines. Konfigūruoti kompiuterio maišytuvą. "Windows" yra apatiniame dešiniajame kampe šalia laikrodžio. Čia pamatysite piktogramą su garsiakalbio nuotrauka. Paspauskite ant jo du kartus. "Ypatybės" rasite meniu "Įrašyti". Kaip įrašymo šaltinį pasirinkite mikrofoną. Čia taip pat galite nustatyti norimą jautrumo lygį. Jei ketinate naudoti ausines, kad stebėtumėte, patikrinkite, ar mikrofonas įjungtas atkūrimo maišytuve.

2


Įdiekite įrašymo programą. Tai gali būti ne tik "Sound Forge", bet ir kitas redaktorius. Dažnai prie garso plokštės pridedamos reikalingos programos. Nustatykite įrašymo parinktis. Standartinis garso įrašas atliekamas bitų gylyje 16 bitų dažnių juostoje 44,1-48 kHz. Po įrašymo įrengiama suspaudimo funkcija. Pasirinkite PCM formatą (failo plėtinys wav). Tam tikrais tikslais parametrai gali būti didesni.

3


Prieš pradėdami įrašyti skaitykite tekstas Apie save. Pažymėkite svarbiausius dalykus, apsvarstykite intonaciją. Būtina vienu metu įrašyti visą darbą. Galite padalinti į gabalus, rašyti į dalis ir prijungti. Patikrinkite, ar akcentai yra teisingi. Jei abejojate, pasikonsultuokite su žodynu. Jei tai nėra meninis autorystės darbas, patartina redaguoti tekstas kad nebūtų sunkiai ištarti žodžiai ir sudėtingi skaitmenys, susidurianti su suderintais garsais. Abejones žodžiai geriau pakeisti sinonimais. Jei įmanoma, pasiūlymus reikia sutrumpinti.

4


Formatas tekstas. Padarykite didelį standųjį šriftą ir padalykite pastraipas papildomais intervalais. Spausdinti tekstas. Tai turėtų būti vienoje lapo pusėje. Jei gaunate daugiau nei vieną puslapį, tada nekeiskite lapų, bet sudėkite vieną ant kito viršaus, sulenkite kiekvieno lapo apatinį dešinįjį kampą. Tai leis juos laisvai perkelti.

5


Sėdėti mikrofono priekyje, kad galėtumėtelaisvai kvėpuoti. Mikrofonas turėtų būti pakankamai aukštas virš stalo ir tiesiai prieš garsiakalbį. Vietoj įprasto stalinio mikrofono galite naudoti pogavimą. Laisvù rankù çranga yra ne tokia patogu, nes ji gali i¹ dalies i¹skleisti dokumento lauk ±. Įrašymo metu parametrus pakeisti nerekomenduojama. Geriau įrašyti nesėkmingą fragmentą. Išsaugodami atskirus blokus, rūšiuojate juos pagal tvarkaraštį arba laiku. Sumontuokite fragmentus, iškirskite perteklių ir pašalinkite triukšmą. "Sound Forge" ir kai kurie kiti garso redaktoriai leidžia perduoti muziką, duoti papildomų efektų ir suspausti savo darbą norimu formatu.