1 patarimas: ką sukčiai gali padaryti, jei jie turi kito asmens paso duomenis?

1 patarimas: ką sukčiai gali padaryti, jei jie turi kito asmens paso duomenis?Kasdieniniame gyvenime žmonės nėrayra apdraustas nuo paso praradimo ar vagystės. Tačiau, deja, tai gali būti nesąžiningi žmonės. Vieną dieną auka supranta, kad jis yra neramios įmonės savininkas arba didelės paskolos savininkas.

Ką gali padaryti sukčiai, jei turi kito asmens paso duomenis?

Kaip sukčiai naudojasi kitų žmonių pasais

Pasiradus ar pavogęs, sukčiautojas galiiš naujo įklijuoti nuotrauką į ją. Dėl to asmuo ilgą laiką gali gyventi kito vardo ir pavardės. Gali būti, kad sukčiai bando patekti į tikrąjį paso savininką. Suklastotas asmuo gali išduoti kreditą pagal netikrą pasą. Dabar sunku tai padaryti, tačiau nusikaltėliai dažnai susitariama su nešvariais banko darbuotojais. Pagal kitą pasas arba paso duomenų sukčių gali įregistruoti įmonę ir įgyvendinti per jį abejotina operaciją. Be to, paskirta paso savininkė ir tokios bendrovės oficialus direktorius. Tada kyla grėsmė pareikšti asmenį už neteisėtus sukčiavimo įvykdytus veiksmus. Net turėdamas tik asmens paso duomenis, nusikaltėlis gali jam kelti problemų. Pavyzdžiui, scammer sudaro sutartį dėl kito asmens vardu, ir tai rodo jo paso duomenis. Sandorio šalis, nepatikrindama paso, pasirašo visus dokumentus. Be to, gavus pinigų pagal šį susitarimą, sukčiautojas greitai dingo saugiai. Kaip rezultatas, nukentėjusioji šalis pradeda kelti savo reikalavimus neįtaria savininkas pasporta.Polzuyas svetimų pasų duomenimis, užpuolikai gali organizuoti bet kokio turto, nuosavybės, pavyzdžiui, automobilį. Ir jei šis automobilis bus pažeistas, reikalavimai taip pat bus skirti paso savininkui.

Kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo

Jei asmuo neteko savo paso ar jopavogti, turėtų nedelsdami parašyti pareiškimą policijai. Tuo pačiu metu, jūs turite nedelsiant pradėti kurti naujus galimybes pasporta.Po asmuo neturėtų siųsti savo pasas arba pašaliečių kopiją, net kelias valandas. Jei jis vis dar egzistuoja, yra būtina atkreipti dėmesį į save, kada ir kam pasas ar jos duomenų buvo suteiktas. Jeigu bloga padėtis įvykio, todėl bus lengviau gauti takas moshennikov.Esli vyras sužino, kad jo vardas yra registruota įmonė arba jis yra jo režisierius, reikia skubiai kreiptis į mokesčių inspekciją prie jų gyvenamosios vietos, taip pat į policiją. Tas faktas, kad kažkas pasas duomenų registravimas yra kriminalinis prestupleniem.V kai sukčiai išleido kredito vienam asmeniui, jums reikia gauti iš banko arba surinkimo įmonės yra kredito sutarties kopiją. Po to auka turi kreiptis į teismą su prašymu pripažinti negaliojančia tokią sutartį. bylos nagrinėjimo metu turi būti pateikti teismui, kad ekspertų rašysenos analizę paskyrimo klausimą. Tai parodys pasirašymo klastojimo faktą dėl paskolos sutarties. Be to, turėtų daryti iš kitų sutarčių nusikaltėlių sudarymo atveju.
Patarimas 2: kaip patvirtinti savo paso informacijąPasas yra labai svarbus dokumentas,kuris patvirtina kiekvieno asmens tapatybę. Ją turi gauti visi visi 14 metų amžiaus žmonės. Rusijos Federacijos piliečio pasas turi atskirą numerį ir seriją. Yra situacijų, kai tik reikia patikrinti šiuos duomenis, pavyzdžiui, nusprendė įsigyti nuosavybę. Kad nebūtų sugauti "dėl masalo" sukčiai, būtina patikrinti paso autentiškumą. Taip pat tokia informacija bankams gali prireikti paskolos teikimo metu. Tokią informaciją galima gauti iš Federalinės migracijos tarnybos, neišeidami iš namų.

Kaip patikrinti paso duomenis
Instrukcijos

1


Norėdami tai padaryti, apsilankykite oficialioje migracijos tarnybos svetainėje

fvs.ru
.

2


Jūs pamatysite pagrindinį FMS puslapį. Pasirinkite viršuje esantį skirtuką "Patikrinti dokumentus".

3


Atsidariusiame lange spustelėkite "Patikrinti Rusijos piliečio paso galiojimą".

4


Įveskite patikrintą pasą ir spustelėkite "Siųsti užklausą". Po to atidarytame lange bus pateikta informacija apie paso buvimą su šiais duomenimis.

5


Daugiau sužinoti apiepasą turėtumėte susisiekti su migracijos tarnybos departamentu savo asmens tapatybės dokumentu, kuriame jums bus paprašyta užpildyti šią informaciją ir nurodyti priežastis, dėl kurios paprašyta atlikti šią operaciją. Gavusi paraišką per kelias dienas nuo jūsų prašymo, informacija bus pateikta jums asmeniškai.