Kokie dokumentai reikalingi norint sudaryti sutartį

Kokie dokumentai reikalingi norint sudaryti sutartįSutartis yra sudaryta rašytinė sutartistarp sandorio šalių, kuriame yra pagrindinė informacija apie dalyvius ir bendradarbiavimo sąlygas. Siekiant išvengti nesąžiningų partnerių, prieš pasirašant sutartį būtina atlikti teisinę sandorio sutarties ir dokumentų rinkinio analizę.

Kokie dokumentai reikalingi norint sudaryti sutartį


Instrukcijos

1


Sutarties šalys gali būti fizinės,ir juridiniai asmenys, kaip sutarties tarp individo ir juridiniam sudarymo nėra neįprasta. Sutarties sudarymui būtinų dokumentų sąrašas gali būti skirtingas, viskas priklauso nuo sandorio pobūdžio.

2


Visų pirma, reikia suprasti, kad užfizinis asmuo, sudarydamas sutartį dėl asmens tapatybės dokumento pateikimo. Dėl juridiniai asmenys sąrašą šiek tiek daugiau, ir bus sudaryta iš sudedamųjų dokumentų paketas - Chartijos, pamatų sutartį, pažymėjimą valstybinės registracijos juridinis asmuo, iš mokesčių mokėtojo, protokolo ar sprendimo sertifikatas paskirti vykdomosios institucijos vadovas (direktorius, generalinis direktorius) šviežias išrašas iš vieningo valstybinio juridinių asmenų registro.

3


Jei sutartis sudaryta tarp teisiniųasmenys, tada paprastai jie keičiasi patvirtintomis steigimo dokumentų kopijomis. Jei sutarties šalis yra fizinis asmuo, įregistruotas kaip privatus verslininkas, jis privalo pateikti individualaus verslininko registracijos pažymėjimą, registracijos mokesčių institucijoje pažymėjimą, Rusijos Federacijos piliečio pasą, išrašą iš mokesčių institucijos. Jei atsiskaitymai tarp šalių įvyksta negrynaisiais būdais, šalys keičiasi banko duomenimis.

4


Kartais reikalaujama pateikti laiškus išstatistinis komitetas, kuriame pateikiamas juridinio asmens veiklos rūšių sąrašas. Jei viena iš šalių vykdo licencijuojamą veiklą, ji turi pateikti partneriui pagal sutartį su patvirtinta licencijos kopija. Jei organizacija parduoda sertifikatą išlaikiusias prekes, tai patvirtintų sertifikatų kopijos. Kai kuriais atvejais gali reikėti balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos.

5


Kai sutarties sudarymas yra susijęs su objektunekilnojamojo turto, patalpų šeimininkas yra būtina pateikti nuosavybės teisės dokumentus ir teisę patvirtinančius dokumentus dėl turto, pažyma apie skolos nebuvimą komunalines paslaugas ir apribojimų ir suvaržymų nebuvimą. Jei tai brangus objektas, tuomet būtina pateikti sertifikato buhalterinę vertę ir sandorio dydį.

6


Neįmanoma sudaryti visuotinio sąrašobūtini dokumentai sutarties sudarymui. Tai svarbu, kai priimant bet kokius pasiūlymus kreiptis į problemą kruopščiai pasirašant sutartį ir atsižvelgiant į dabartinę Rusijos įstatymus. Tinkamai parengta sutartis reglamentuoja partnerių teises ir garantuoja teisių apsaugą teisme.