1 patarimas: kaip sudaryti santuokos sutartį

1 patarimas: kaip sudaryti santuokos sutartįSantuoka sutartis - yra abiejų sutuoktinių savitarpio sprendimas dėl abipusių teisių ir pareigų, dėl bendrai įsigyto turto padalijimo per santuokos nutraukimo bylą. Sudaryti santuoką sutartis - reiškia apsaugoti save nuo galimų ginčų ir bylinėjimosi santuokos nutraukimo atveju.

Kaip sudaryti santuokos sutartį


Instrukcijos

1


Suteikti santuoką sutartis, kiekvienas iš sutuoktinių turėtų išsamiai išdėstyti ant popieriaus lapo, ką jis norėtų iš savo antrosios pusės santuokoje ir kaip jis dalins turtą, kuris dar nebuvo įsigytas.

2


Su visais jūsų pageidavimais, parašytais ant popieriaus lapo, eikite į notarą, kuriam patikote, ir antrą pusę. Tik tai padės jums teisingai parašyti santuokos tekstą sutartisa.

3


Prieš įdėkite savo parašą ant dokumento, atidžiai perskaitykite. Jei jūs ir jūsų sutuoktinis yra gerai, pasirašykite santuoką sutartis esant notarui.

4


Pagrindinis klausimas, turintis įtakos santuokai sutartis, yra problemų, susijusių su turto padalijimu, sprendimo: kam ir kokia jo dalis bus sumokėta po santuokos nutraukimo. Be to, galite nurodyti santuokoje sutartise abipusės teisės ir pareigos, susijusios su vaikų auklėjimu ir priežiūra, pagyvenusių tėvų priežiūra, taip pat tarpusavio aprūpinimas.

5


Santuokoje sutartisGalite nurodyti, kiek pinigųiš savo pajamų jūs ir jūsų sutuoktinis investuos į atostogų organizavimą, pvz., Naujieji Metai ar gimtadienis, o kuris bus atidėtas "lietingą dieną".

6


Santuoka sutartis negali apriboti konstitucinių teisių irabiejų sutuoktinių laisvė. Todėl jo pagrindu negalima priversti jo antrosios pusės balsuoti už "būtiną" kandidatą rinkimuose, jo vyrui negalima priversti televizorių žiūrėti televizijos serialų, o jo žmona virsta tam tikra futbolo komanda.
2 patarimas: kaip sudaryti santuokos sutartįSantuoka sutartis (sutartis) yra sutuoktinių sutikimas,kuris numato jų teises ir pareigas, susijusias su turtu santuokoje ir santuokos nutraukimo atveju. Tai gali būti padaryta tiek dėl jau egzistuojančių, tiek dėl turto, kuris bus įgytas kartu gyvenime.

Kaip sudaryti santuokos sutartį
Jums reikės
  • - kreiptis į advokatą;
  • - sumokėti mokestį;
  • - notarizuoti dokumentą.
Instrukcijos

1


Jei nusprendėte sudaryti santuokąsutarti, apsvarstykite savo antrąją pusę visus duomenis. Garsi vienas kitam savo norus. Kai ateisite į bendrąjį susitarimą, apibendrinkite pagrindines būsimos sutarties nuostatas popieriuje. Atminkite, kad kiekvienas iš jūsų turi teisę nustatyti abipusiu turinį pareigas, turtą, kad bus eiti visiems į skyrybų ir kt atveju

2


Palauk keletą dienų. Per šį laiką jūs galite turėti naujų idėjų ir norų. Padarykite reikiamus esamų daiktų pakeitimus ir kreipkitės į teisininką. Jis atidžiai klausys jūsų ir sudarys tinkamą santuokos sutartį.

3


Vedybos sutartis turi būti notariškai patvirtinta. Pagal Rusijos Federacijos "Dėl valstybės Duty" už dokumentas turi būti sertifikuota teisės, turite sumokėti valstybės rinkliavą į dvigubai minimalaus darbo užmokesčio sumos.

4


Sumokėti mokestį, gali taikyti savo vidaus pasą ir santuokos liudijimą sutartį (jei jau dedamas santykius) ir eikite į notaro biurą.

5


Turėkite omenyje, kad santuokos sutarties patvirtinimas yra būtinas abiem šalims. Pasirašykite sutartį, esant notarui.

6


Vedimo sutartis sudaryta trimis egzemplioriais. Vienas iš jų lieka notaras, likusieji du išduodami kiekvienam sutuoktiniui.

7


Galite sudaryti santuokos sutartį kaip ir anksčiausantykių registravimas ir bet kuriuo metu, kol esate susituokę. Jei nuspręsite sudaryti sutartį prieš valstybinę registraciją, ji įsigalios iš karto po to, kai jūsų santykiai bus legalizuoti.

8


Sutuoktinių santuokos sutartis bet kuriuo metu gali būti keičiama ar nutraukiama bendru sutuoktinių sutikimu, kaip ir bet kuris kitas civilinės teisės dokumentas.

9


Atminkite, kad ši sutartis negali apribotiSutuoktinių teisėtus gebėjimus, reguliuoti jų tarpusavio santykius, teises ir pareigas vaikams, nustatyti sąlygas, kurios pažeidžia vieną iš sutuoktinių arba prieštarauja šeimos teisei.
3 taryba: santuokos sutarties sudarymasŠiandien sutuoktiniai vis dažniau diskutuoja apie sąlygassantuokos sutartis. Ši Vakarų tradicija įsitvirtino Rusijoje, o žmonės, įsijungę į šeimos sąjungą, nelaiko gėdingu sudaryti dokumentą, kuris apsaugotų savo turtą nuo sutuoktinio ar sutuoktinio įpuolimo.

Santuokos sutarties sudarymasPagrindinės santuokos sutarties sąlygos

Susitarimas gali būti sudarytas prieš santuokos registraciją irpo to. Finansinė problemos pusė yra gana svarbi įstojus į sąjungą, tai yra, bet kuriuo metu šalys gali sudaryti santuokos sutartį. Jei pasirašymas vyksta prieš santuokos įregistravimą, jis įsigalioja nuo jo įvedimo momento. Dabartinių sutuoktinių sudarytas susitarimas įsigalioja nuo pasirašymo momento. Tai lemia Rusijos įstatymus. Svarbus sutarties rengimo klausimas yra abiejų šalių sutikimas. Priešingu atveju jo egzistavimas neįmanomas, nes dokumentas turėtų būti grindžiamas savanoriškumo principais.

Santuokos sutartis turi visapusišką požiūrį, nes jame nustatoma, kokie nuosavybės įpareigojimai priklauso vienam sutuoktiniui. Kompiuterizavimo pavyzdžius lengva rasti kiekvienoje notarų įstaigoje

Klausimas apie tokio dokumento taikymo sritį kaip santuokasutartis, daiktų skaičius yra individualus, sprendžiamas kartu su notaru. Sutartyje gali būti tik vienas dalykas, ten bus nustatyta, kad santuokos nutraukimo metu sutuoktinių turtas dalijamas į tam tikras dalis. Tai bus pagrindinė jos įsigaliojimo sąlyga. Tokių dokumentų pavyzdžiai dažnai randami. Įdomu tai, kad jei norima, sutuoktiniai gali aptarti skirtingas sambūvio subtilybes.

Svarbus argumentas teismui nutrauktisutartis yra pasikeitus aplinkybėms, kai neįmanoma įvykdyti sąlygas, arba jei viena iš šalių pripažino, kad nebuvo laikomasi tų pačių sąlygų, kurios sukėlė kitai šaliai žalą.

Santuokos sutarties įsigaliojimo savybės

Susitarimas gali būti sudarytas remiantisatskira nuosavybės nuosavybė. Tai yra griežčiausias režimas, leidžiantis išlaikyti abiejų sutuoktinių turtą. Po jo įsigaliojimo sąlygos keisti nėra lengva.

Paprastai būdingos santuokos sutartysuž Rusiją, sudaromos neribotam laikui ir galioja iki santuokos nutraukimo. Tačiau pagal įstatymą galite nustatyti konkretų dokumento veiksmo terminą. Paprastai santuokos susitarimas nustato laikotarpį, per kurį sutuoktiniai gyvena kartu ir nepanaikina santuokos. Jei sąlygos nesilaikoma, santuokos sutartis tampa negaliojančia.

Taigi santuokos sutartis yra dokumentas, kuris leidžia jums apsaugoti save ir savo turtą.


4 patarimas. Ar sutuoktinio sutuoktinis pažeidžiamas?Santuokos sutartis daugeliui porų yra tokia rūšistalismanas, apsaugantis jausmus. Tačiau kai kurie žmonės mano, kad tai yra nepasitikėjimo partneriu ženklas. Taip pat pageidautina suprasti, blogis ar šeimos gyvenimo palaima šį dokumentą.

Santuokos sutartisPasibaigus vedybų sutarties laikomasi teisės normų sudarymo, pavyzdžiui, jis negali būti su aiškiu pažeidimu nuosavybės ir kitų teisių kito sutuoktinio.

Kada ir kaip pasirašyti santuokos sutartį

Tai nėra būtina laikyti sudarant santuokos sutartįyra tik vestuvių išvakarėse. Toks žingsnis gali būti imtasi bet kuriuo metu, net ir po vestuvių, nors daugelį metų po santuokos. Šiuo susitarimu šalys gali susitarti dėl beveik nieko, iš nuosavybės problemų, kurios neišvengiamai atsiranda tirpimo santuokos metu, į banalus namų, kam ir kada daryti Valymo ir plovimo posudu.Chasche visi reikalauti tokio Sutarties dėl vestuvių išvakarėse žmonės turtingi ir garsus, kaip jie bijo, kad jie tapo nesveikos medžioklės objektu ir kad jie antrą pusę pritraukia tik turtai. Ir tokiose situacijose pasireiškia tikri partnerio ketinimai, kaip ir lakmuso popierius. Bet RF IC skyriuje nėra taikomos materialinių gėrybių, kurie priklausė vienam iš sutuoktinių prieš sudarant braka.Zdes yra įspėjimas: antroji pusė, bute galima suskirstyti, jei vyru, kuris priklauso namą iki santuokos jėga, jį parduoti ir pirkti naują santuoką. Po tokio sandorio būstas jau laikomas bendrai įsigytu turtu. Ir kai kurie nesąžiningi žmonės naudojasi šiuo niuansu teisės aktų. Vedybų sutartis pasirašoma abiejų sutuoktinių akivaizdoje, advokatas arba notaras patvirtina. Dokumentas nustoja galioti nuo santuokos nutraukimo momento, bet tik tiek, kiek jis susijęs su santuoka.

Šeimos sutuoktinio profiliai

Dokumentas reglamentuoja sutuoktinių santykiussunkiu laikotarpiu nutraukus santykius ir kad procesas įvyko su mažiau skausmo, būtina sudaryti sutartį. Gana gerų santykių metu kalinamas žmogus leidžia dalintis su mažiausiais nuostoliais ir garantuoja kiekvienam sutuoktiniui jo teisių laikymąsi. Ir tokios situacijos, kaip viena iš partijų atsiėmė ir paslėpė visą turtą, iš principo negali būti. Jei norite pasidalyti bendrai įgyta nauda, ​​taip pat neturėsite pereiti per žeminančią teisminę procedūrą. Tačiau reikia pažymėti, kad Rusijos Federacijoje santuokos sutarties sudarymas nėra privalomas, o ne taip dažnai naudojamas, kaip Vakarų šalyse. Kai du mylintys žmonės nusprendžia, kad visa jų nuosavybė bus bendra, nebūtina sudaryti santuokos sutarties. Ir dar vienas niuansas: ne popieriaus, bent šimto antspaudų, gerų santykių, meilės ir sutikimo automatiškai nesuteiks. Vis dar turiu kurti santykius.
5 patarimas: kaip dalintis bendra nuosavybeDeja, ne visos santuokos išgyvena testąlaiką, gyvenimą ir įvairias gyvenimo aplinkybes. Atsiskyrę buvę sutuoktiniai paprastai turi išspręsti turto padalijimo problemą. Ir čia vyras ir žmona turi lygias teises jam, nepaisant to, kas padarė, kiek ir kas yra tai, kas formalizuota.

Kaip dalintis bendra nuosavybe
Jums reikės
  • dokumentai, patvirtinantys, kad turtas buvo įgytas prieš santuoką, dovana, santuokos sutartis.
Instrukcijos

1


Skiriant santuoką svarbu atsižvelgti į tai, kad visas turtas,įgytas santuokos metu, yra padalintas į dvi sutuoktines vienodomis dalimis. Sutuoktiniai gali savarankiškai dalytis turtu ir draugiškai plisti - tai yra lengviausias ir neskausmingiausias būdas. Jei po to buvęs sutuoktinis turi tam tikrų skundų, jis turi teisę užginčyti nuosavybės dalį teisme.

2


Nekilnojamojo turto padalinio faktas dėl didesnio sutuoktinio pasitikėjimo gali būti notariškai patvirtinamas. Mokėdami nedidelį mokestį, jie gaus sertifikatą, kuris turi tokią pačią jėgą kaip ir teismo sprendimas.

3


Jei viską neįmanoma išspręsti taikiai,sutuoktiniai neturi kito pasirinkimo, kaip kreiptis į teismą. Tai yra paskutinė priemonė. Beje, labai brangu, nes keli procentai turto vertės reikės išleisti teisinėms išlaidoms.

4


Turėtumėte žinoti, kad skirsnyje nėra asmensdaiktai (batai, drabužiai, asmeninės higienos prekės ir kt.), turtas, kurį kiekvienas sutuoktinis gavo prieš santuoką, gautas per santuoką paveldėjimo būdu arba kaip dovana. Tačiau jeigu per bendrą gyvenamąją vietą viename iš sutuoktinių buto buvo atliktas brangus remontas, teismas gali atskaityti dalį lėšų kompensuoti darbo ir pinigų į kitą pusę. Nekilnojamasis turtas, papuošalai, banko indėliai, akcijos ir vertybiniai popieriai pagal galiojančius teisės aktus yra padalijami.

5


Siekiant apsisaugoti nuo bendroturto padalijimo, rekomenduojama sudaryti santuokos sutartį, kuri reglamentuotų, kas perduos santuokos nutraukimo bylą. Santuokos sutartis gali būti sudaryta tiek prieš santuoką, tiek po jo. Ir reikia jį patikėti notarui. Tačiau net sudarant santuokos sutartį teismas atsižvelgia į vaikų interesus ir gali pasinaudoti tam tikra nuosavybe jų naudai atitinkamai, kol jų daugumą atiduos sutuoktinis, su kuriuo liko vaikai.