1 patarimas: paveldimas turtas

1 patarimas: paveldimas turtasPo asmens mirties, klausimai,susijęs su jo turto paveldėjimu. Potencialūs mirusiojo turto turėtojai turėtų ne tik žinoti paveldėjimo rūšis, bet ir suprasti jo vykdymo tvarką.

Kaip gauti paveldėjimą


Jums reikės
  • Civilinis kodeksas, mirties liudijimas.
Instrukcijos

1


Išnagrinėti iš dalies galiojančius teisės aktuspaveldėjimo tipai. Turtas gali būti įpėdiniams, tiek teisėtai, tiek pagal valią. Visi mirusiojo giminaičiai tam tikru mastu yra įstatymų įpėdiniai. Priklausomai nuo giminystės laipsnio, nustatomos kelios paveldėjimo eilės: pirmoji, antroji, trečioji ir tt Kiekviena eilė paveldima griežtai po ankstesnės eilės. Pagal valią turtą gali gauti ir tie, kurie nėra susiję su mirusiųjų giminaičiais. Be to, valia gali būti įvykdyta juridinių asmenų ar valstybės naudai. Paveldėjimo paveldėjimas turės pranašumų prieš paveldėjimą pagal įstatymą.

2


Pasiimkite notaruipaveldėjimas. Norėdami tai padaryti, parašykite vieną iš dviejų galimų teiginių: paveldėjimo priėmimą arba teisės į paveldėjimą sertifikato išdavimą. Tai turi būti padaryta per 6 mėnesius, praėjusius nuo asmens mirties. Per šį laikotarpį asmuo taip pat gali atsisakyti paveldėjimo (tiek iš dalies, tiek iš dalies) kitiems įpėdiniams ar trečiosioms šalims. Jei trūksta paskirstyto laikotarpio, jį galima atnaujinti teisme arba su visų kitų įpėdinių sutikimu. Pastaruoju atveju notaras panaikina seną pažyma apie paveldėjimo teisę ir formalizuoja naują.

3


Nurodykite notarąpaveldėjimo, prisiminti šias taisykles. Paveldėjimas atidarytas mirusiojo paskutinėje gyvenimo vietoje. Jei to nežinote, tada, norint gauti paveldėjimą, turėtumėte kreiptis į notarą nuosavybės buvimo vietos ar brangiausios dalies teritorijoje.

4


Paimkite notaro patvirtinimą apie teisę įpaveldėjimas. Tai atliekama ne anksčiau kaip po 6 mėnesių nuo asmens mirties. Notaras gali išduoti kaip vieną sertifikatą visiems įpėdiniams ir išduoti kiekvienam įpėdiniui atskirą dokumentą jam priklausančiai nuosavybei.

5


Jei teisėje į nuosavybę gautos teisėspaveldėjimas, yra registruojamos, įteisinamos nuosavybės teisės į reikiamus valstybinius registrus. Atkreipkite dėmesį, kad nuosavybės teisės egzistuoja su įpėdiniu nuo testatoriaus mirties.
2 patarimas: žemės paveldėjimasŽemės sklypaspaveldima masė, paveldima pagal bendrą tvarką pagal Art. 1181 Rusijos Federacijos civilinis kodeksas. Paveldėti žemės sklypą reiškia įsigyti nuosavybės teisę ar turimos nuosavybės teisę (visą gyvenimą ir paveldimą) ant paviršiaus sluoksnio, vandens telkinių ir augalų, esančių šios svetainės sienoje.

Žemės sklypų paveldasJei kelis paveldėtus galima suskirstytižemė, kuri eina paveldėjimo, tačiau tik laikantis tokių reikalavimų: mažiausias sklypo dydis turi atitikti standartus, kurie fiksuotų, regioninės ar vietos įstatymai. Pavyzdžiui, minimalus dydis žemės turi būti naudojama gyvenamojo namo statybai, nustatyti įstaigos negali padalinti žemės dalį vietos samoupravleniya.Esli, jis paveldės vieną iš įpėdinių, kurie turi pirmumo teisę į paveldimą dalį. Kiti paveldėtojai ar perkelti į kitą turtą nuo palikimo ar pinigų sumokėjo kompensatsiya.V jei niekas neturi pirmumo teisę į žemę, jis paveldėjo kaip visos nuosavybės teisė į akciją. Jei įpėdinis yra jaunesni nei 18 metų, jo teisėti atstovai gali išnuomoti vietą prieš įpėdinio amžių. Visi neteisėto pastatai, ant dvaro žemėje esami neįtraukiami, nes testatorius per savo gyvenimą buvo ne teisę jiems. Tačiau tai nekliudo paveldėtojui kreiptis į teismą dėl prašymo pripažinti neteisėto pastato nuosavybės teisę.