Kaip nusiųsti pasiūlymą

Kaip nusiųsti pasiūlymąPirkimas, citatos ... Šie žodžiai gali išgąsdintiasmuo, kuris neturi specialių žinių įsigyjant organizacijos ar įmonės materialines vertybes. Tuo tarpu prašymas dėl kainų yra paprasčiausias pasiūlymo vykdymo būdas, palyginti su aukcione ir kainų siūlymu.

Pasiūlyta kaina: peržiūros procesas

Pasak 44-FZ, kuri reglamentuoja padavimo procedūrąCitatos, įsigaliojusios 2014 m. sausio 1 d., pagrindinis jų svarstymo parametras yra kaina. Laimėtojas laimėjo žemiausią prekių kainą. Kitos charakteristikos tiesiog neatsižvelgiama.

Citata yra teisinis dokumentas,kuri turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Privaloma nurodyti organizacijos pavadinimą, pašto adresą, banko duomenis, pirkimo dalyvio TIN. Cituota paraiška pateikiama bet kurioms prekėms. Atsižvelgiant į tai, jame turi būti prekių pavadinimai, nurodant jų charakteristikas, prekių kainą. Be to, verslininkas ar organizacija, pageidaujanti dalyvauti konkurse, privalo sutikti su sutarties sąlygomis konkurso laimėtojo atveju.

Pasak 44-FZ, siūlomi pasiūlymaipateikti per vieną informacinę sistemą. Tačiau kol kas ši funkcija išlieka nerealizuota, todėl citatos prašymai pateikiami el. Paštu. Norint neįtraukti masinio informacijos skleidimo, pasiūlymą dėl pasiūlos privalo pasirašyti EDS. Atsakomajame pranešime pateiktos citatos programos gavėjas siunčia paraiškos gavimo patvirtinimą, kuriame nurodo gavėjo vardą ir adresą, taip pat datą ir tikslų gavimo laiką. Viena diena pateikiama paraiškos svarstymui.

Verta pasakyti, kad bet koks kitas ryšys tarp citavimo paraiškos gavėjo ir siuntėjo neleidžiamas.