Kaip pakeisti vairuotojo pažymėjimą pavadinimu

Kaip pakeisti vairuotojo pažymėjimą pavadinimuNuo 2014 m. Lapkričio 5 d. Buvo priimtas naujas įstatymas,Privaloma pakeisti vairuotojo pažymėjimą keičiant pavardę. Šiems veiksmams nustatytas laikas yra 10 dienų. Jei pavėluotai pakeičiama vairuotojo pažymėjimo galiojimo trukmė, baudos yra nuo 5000 iki 10 000 tūkst. Rublių.

Kaip pakeisti vairuotojo pažymėjimą pavadinimu

Visų pirma, norint pakeisti sertifikatą,patikrinkite vairuotojo medicinos pažymėjimo prieinamumą ir jo galiojimo laiką. Jei kortelė pasibaigė, reikia gauti naują. Norėdami tai padaryti, paprastai turite kreiptis į kliniką, esančią jūsų gyvenamojoje vietoje, kad šis medicininis patikrinimas būtų priimtas, skiriamas ypatingas laikas, kai būtini gydytojai neturi pagrindinių pacientų srauto.

Medicininės apžiūros vairuotojų skaičius Krasnodaro teritorijojeyra: vyrų 1701 rublių, moterims - 1829 rublių. Sumos gali skirtis priklausomai nuo regiono, duomenys pateikiami asmenine patirtimi komisijos priėmimo metu Dinskos kaime. Pagal procedūrą trunka ne daugiau kaip 1,5 valandos, jums reikia turėti pasą ir 2 nuotraukas 3 x 4 cm.

Gavę medicininę kortelę, galite kreiptis į AAI (nurodydami piliečių priėmimo valandas). Pačiam reikia turėti:

- vairuotojo pažymėjimo pakeitimas (išduotas Valstybinės automobilių inspekcijos);

- santuokos liudijimas ar vardą pakeičiančius dokumentus;

- pasas;

- ankstesnę vairuotojo pažymėjimą;

- kvitas, valstybės mokesčio mokėjimas (mokamas ten eismo policijoje ir yra lygus 800 rublių);

- vairuotojo medicininė kortelė.

Visi dokumentai yra pateikiami inspektoriui, juos patikrinus, už senąjį, jūs gausite naują vairuotojo pažymėjimą. Naujų dokumentų parengimo procedūra yra apie 15 minučių.

Vairuotojo pažymėjimas, pakeistas dėlpavardės keitimas turi galiojimo laiką, kaip ir ankstesnis dokumentas. Pvz., Jei teisės būtų galiojusios iki 2019 m., Naujosios priemonės veiks taip pat iki 2019 m.