Kaip ignoruoti skausmą

Kaip ignoruoti skausmąKartais skausmas gali sukelti žmogųpusiausvyra ir ramus psichinė būklė. Ji trukdo dirbti, galvoti ir gyventi harmoningai su savimi ir su kūnu. Sužinokite, kaip ignoruoti skausmą ir gaišti meditacija.

Kaip ignoruoti skausmą


Instrukcijos

1


Jei turite skausmą vienoje iš kūno dalių, melskitėskilimėlis ar sėdėti lotoso pozicijoje, įjunkite švelnią muziką, šviesos smilkalus ir bandyti patekti į meditacijos būseną, sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą. Ši koncentracija iš dalies gali sumažinti skausmą. Kur yra skausmas, paprastai yra įtampa. Kreipdamasis, jūs bandote susidoroti su nemaloniais jausmais, šis skausmas tik sustiprėja. Taigi pabandykite atsipalaiduoti kiek įmanoma protiškai perkelti vidinį akis į skausmą, tarsi ją nagrinėja iš vidaus.

2


Įžengdamas į meditaciją, nereikėtų tikėtis akimirksniurezultatas, lūkesčiai, kad skausmas tuojau pat pereis - kova, kuri sukelia įtampą. Todėl įveskite būseną, kurioje nieko tikitės, bet esate pasiruošę bet kokiam rezultatui. Jūs nieko nenori ir nereikalaujate meditacijos, bet tiesiog kreipkitės į šią valstybę.

3


Tada pabandykite sutelkti dėmesį į plotąskausmas, įveskite jį kaip iš vidaus. Išnagrinėkite šią sritį visomis mažiausiomis detalėmis: kokios jos ribos, būtent tai, kur ji yra, kaip ji atrodo. Galbūt jūs pastebėsite, kad ji turi tam tikrą spalvą ar tankį. Koks skausmas: skystis ar storas, kietas ar minkštas? Galbūt jūsų pasąmonėje bus vaizdai, kurie padės nustatyti ligos priežastis.

4


Atstovaujama visiškai ir mažiausiomis detalėmisskausminga sritis, eik į kitą pratimą. Įsivaizduokite, kad ten yra kvėpavimo organas. Jei turite gerklės kepenis, įsivaizduokite kiekvieną kvėpavimas, kuris yra kvėpavimo zonoje dešinėje pusėje hipochondrija. Oro patenka per kepenis ir išeina. Ar penkis ar dešimt tokio kvėpavimo, pabandykite meditacinį kvėpavimą. Jūs tikrai pajusite malonų pojūčius ir mėgaukitės pratimais.

5


Padarykite tai tol, kol prasideda skausmassumažėjo arba mutavo. Grįžkite atgal į meditaciją reguliariai, tada jūs galite pamiršti apie egzistenciją ir vartoti tabletes amžinai. Kad nebūtų atkreiptas dėmesys į skausmą arba visiškai atsikratyti jo, pakanka medituoti keletą kartų per dieną dvidešimt minučių. Šis metodas padeda išvalyti ne tik protą, bet ir daugybę fiziologinių procesų.