Kokias ligas mūsų kūnas gali pasakyti?

Kokias ligas mūsų kūnas gali pasakyti?Mes einame į gydytoją tik tada, kai kažkas jau skauda. Bet klausytis savo kūno, galima išvengti ligos ar jos gydymo daryti ankstyvame etape pradžią.

Kokias ligas mūsų kūnas gali pasakyti?


Jums reikės
  • Paimkite 5 minutes, kad perskaitytumėte straipsnį, ir sužinosite, ką gali duoti mūsų kūnas.
Instrukcijos

1


Baltymo spalva akimis pasikeitė. Tai rodo, kad yra kepenų problemų. Būtina susilaikyti nuo ūmios, riebios ir druskos. Jei akių raudonieji kraujagyslės, tuomet nepasieki pakankamai miego ir pavargsta.

2


Neapdorotos alkūnės. Tai rodo, kad yra endokrininės sistemos pažeidimų. Reikia atrodyti atitinkamam gydytojui.

3


Sausos lūpos. Tai gali reikšti, kad jūsų kūne nėra pakankamai vandens. Kita priežastis gali būti alergija. Pavyzdžiui, nauja danties pasta ar lūpdažis. Opos lūpų kampuose reiškia, kad trūksta vitamino B2.

4


Nesveikos kruvinas Raudoni skruostai yra aukšto kraujospūdžio požymis. Ant skruosto rudos dėmės - hormoniniai sutrikimai. Dažnai tai atsitinka tiems, kurie vartoja geriamuosius kontraceptikus. Pasitarkite su savo gydytoju. Jis jums paskirs kitus.

5


Kieta pėdų odelė, plyšių išvaizda. Tai yra nervų perteklius, taip pat vitaminų A ir B trūkumas simptomas. Paimkite multivitaminų kompleksą ir atidžiai stebėkite nervų sistemą. Nesijaudink apie smulkmenas. Gerkite raminančiąsias arbatas.