Kaip atmosferos slėgis veikia arteriją

Kaip atmosferos slėgis veikia arterijąDėl atmosferos slėgio skirtumų (ypačjos vibracijos laikotarpiai) yra labai jautri žmogaus organizmui. Sumažintas ar padidėjęs atmosferos slėgis sutrikdo tam tikras individualias kūno funkcijas, dėl kurių blogėja sveikatos būklė ar netgi reikia vartoti vaistus.

Kaip atmosferos slėgis veikia arteriją

Aukštas atmosferos slėgis

Padidėja spaudimasženklai viršija 755 mm gyvsidabrio. Šis atmosferos slėgio padidėjimas visų pirma veikia žmones, kurie linkę į psichines ligas, taip pat astmos ligą. Žmonės su įvairiomis širdies patologijomis taip pat jaučiasi nepatogiai. Tai ypač ryškus tuo metu, kai atmosferos slėgio šuoliai atsiranda gana ryškiai. Žmonėms, kenčiantiems nuo hipotenzijos, padidėjus atmosferos slėgiui, taip pat padidėja kraujospūdis. Jei asmuo yra sveikas, šioje situacijoje atmosferoje jis turi tik viršutinį sistolinį spaudimą, o hipertenzinio žmogaus atveju jo kraujospūdis mažėja, kai padidėja atmosferos slėgis.

Žemas atmosferos slėgis

Kai atmosferos slėgis nukrenta iki žymos748 mm gyvsidabrio, žmonės, turintys meteorologinę priklausomybę, patiria didelį diskomfortą. Hipotenzija praranda jėgą, jos pykinimas ir galvos svaigimas. Žemas atmosferos slėgis taip pat atsispindi žmonėms, sergantiems širdies ritmo sutrikimu. Turi tendenciją Depresijos ir savižudybių žmonės jaučiasi pablogėjimą nerimas ir nerimauti, kad kartais sukelia tragiškų pasekmių. Per šį laikotarpį turite stengtis išvengti pernelyg intensyvios fizinės veiklos ir pratybų. Svarbu naudojant vaistus (pagal gydytojo išrašytus), taip pat naudojant karšto juoda arbata arba (jei nėra kontraindikacijų) maža dalis alkoholio, kad būtų galima kažkaip kontroliuoti savo kūno būklę ir nastroenie.Pri mažą atmosferos slėgį, yra deguonies sumažėjimas dalinio slėgio. Į arterinio kraujo asmens yra žymiai sumažintas, kad dujų, kuris stimuliuoja specifiniais receptoriais miego arterijose įtampą. Jų impulsas perduodamas į smegenis, todėl greitai kvėpuojasi. Stiprinant plaučių ventiliacija, žmogaus kūnas yra pajėgi reguliavimas (kai kopti į kalną) yra pilnai užtikrinamas deguonies. Bendrą sveikatos asmeniui, esant sumažintam atmosferos slėgyje yra sumažinamos po du veiksnius: padidėjęs aktyvumą kvėpavimo raumenis, į kurį būtina papildomą deguonies ir anglies dioksido skalbimo iš organizmo teikimą. Daug žmonių mažai atmosferos slėgio jaučiau problemas su kai fiziologinėms funkcijoms, kuris veda į audinių hipoksija ir pasireiškia kaip išvaizda dusulys, pykinimas, nosies kraujavimas, dusulys, skausmas ir pokyčių kvapo ar skonio ir aritmijų širdies ritmą.