1 patarimas. Ką reiškia "kryžiaus" tatuiruotė ant žiedo piršto?

1 patarimas. Ką reiškia "kryžiaus" tatuiruotė ant žiedo piršto?Tatuiruotes kryžiaus forma ant anoniminio piršto nėravisada perduoda informaciją apie savininką, kuris yra saviraiškos priemonė. Tačiau dažniausiai jie turi tam tikrą prasmę. Todėl, mėgėjams papuošti savo kūną, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikro dydžio reikšmę. Tatuiruotė kryžiaus forma ant piršto gali turėti tiek religinę prasmę, tiek socialinę reikšmę arba nusikalstamą tapatumą.

Religinis kryžius Miley Cyrus

Ryškus kryžiaus savininko pavyzdys anonimiškaipirštu, kaip religinės apraiškos, yra Miley Cyrus. Iki šiol jos kūnas turi 18 tatuiruočių. Tarp jų galima pamatyti mažą kryžių žiedinio piršto vidinėje pusėje. Miley dažnai minima, kad jis yra krikščionis ir nuoširdžiai tiki Dievu. Jos žiedo piršto kryžius turi tik religinę reikšmę. Socialiniu požiūriu kryžius gali reikšti, kad šio tatuiruotojo savininkas užaugo be tėvo ar jo praradimo, jei ant žiedo piršto pavaizduotas ilgas galas šepečio kryptimi. Jei kryžius yra ant ilgo galo pirštų pirštu, tai reiškia, kad jo turėtojas teikia didelę reikšmę draugui, yra į gyvenimą "tarp draugų" .Be baudžiamosios pasaulio vaizdų kryželiais ant pirštų, krūtinės ir šventyklos yra laikomas daugiausia moterų simboliai - vagys. Tokie kryžiai taip pat gali reikšti, kad savininkas buvo nuteistas nepilnametis. Bet tarp vyrų yra tatuiruotės su kryžiumi, kuris taip pat gali reikšti nepilnamečių nuteistųjų, taip pat Petras kalėjimo nuteisti arba, kaip jis vadinamas - Kryžiai. Daugelis kalinių su tokių kryžių pagalba išreiškia nepasitenkinimą savo nuosprendžiu. Taip pat dažnai ant žiedų pirštų yra žiedai su kryžiumi, kurie turi skirtingas reikšmes. Svarbus tatuiruočių interpretavimo kryžių pavidalu aspektas yra tas, prie kurio jis susijęs. Tai gali būti keltų kryžius, turintis nepaprastą grožį ir gilų prasmę. Iš jo grožis slypi sudėtingos konstrukcijos su sudėtingų modelių, ir prasme paslėptas Keltų gentys ir simbolizuoja dvasinį augimą ir vyrų kryžių nachalo.Yazychesky paprastai simbolizuoja vyrišką ir moterišką arba keturiomis kryptimis (į šiaurę, pietus, rytus, vakarai). Kitas kryžminio tipo - Geležies, kuri 14 amžiuje buvo iš kryžiuočių, naujausia simbolis Vokietijos karinių (1870) simbolis, ir šiandien manoma, kad Iron Cross vykdo stiprybės ir garbės jausmą. Gotų kryžius, nors ir neturintis religinės reikšmės, grindžiamas krikščionišku kryžiumi. Christian Cross, savo ruožtu, gali būti atstovaujama dviem pagrindiniais būdais: Lotynų paprastas medinis kryžius ir Jėzaus Hrista.Latinsky kryžiaus nukryžiavimas yra stačiatikių religijos ir krikščioniškojo tikėjimo simbolis. Paprastai tai išskiria minimalizmas įvaizdyje - įprastas medinis kryžius su tiesiais kampais. Lotynų kryžiaus forma simbolizavo dieviškus apraiškas dar prieš pasirodant krikščionybei. Pavyzdžiui, Egipte kryžius simbolizuoja gerumą. Simbolizmas, atsirandantis su žmogumi, jį lydi per visą gyvenimą. Tam tikrais atvejais simbolizmo okupacija tampa patraukliu hobiu, o kitiems - tikra gyvenimo prasme. Tatuiruotės simbolika gali būti labai įdomi ir kartais bauginanti nemaloni. Tatuiruotės į kryžių formos, iš esmės, neturi itin neigiamas reikšmes, bet ir atskleisti tikrąją prasmę atveju yra gana sunku, o tik tas, kuris nežino, yra kryžiaus savininkas.
Patarimas 2: kokios tatuiruotės vadinamos gotikosTatuiruotes gotikiniame stiliuje išskiria malonė, tamsių atspalvių gausa. Dažniausiai tatuiruočių dailininkai vaizduojami drakonai, išgalvoti tvariniai, taip pat įvairūs užrašai.

Tatuiruotes gotikos stiliausTatuiruotė visada buvo iššūkisvisuomenė, protesto rūšis. Taigi skirtingų amžių žmonės paskelbė savo individualumą. Tatuiruotės tarnauja puošti kūną, nors daugelis mano, kad jie visiškai neestetiški. Gatvės tatuiruotės beveik visada atliekamos tamsiomis spalvomis. Panašūs vaizdai laikomi populiariomis kaip tatuiruotės grunge stiliaus. Gotika laikoma visiškai priešinga glamūrai. Jis pasirodė seniai, bet įgijo populiarumą su jaunimo subkultūrų sprogimu. Tai turi būti atsižvelgta prieš tatuiruotę. Čia galite rasti beveik visus gotikos tatuiruotes. Jei esate profesionalus atlikėjas, galite naudoti savo piešinius kaip būsimų tatuiruočių pagrindą. Gotų tatuiruotės pageidautinos, kad jų kūnai būtų pritaikyti ne tik goatams, bet ir dviratininkams, rokeriams. Populiariausi yra kaukolių vaizdai, taip pat įvairūs vaizduojamieji simboliai, kryžiai. Be to, mūšio scenos yra gana aktualios. Daugelis žmonių mano, kad jų kūnuose reikia pateikti fėjų, elfų, karių, fantazijos personažų ir vampyrų. Kiti pasirenka tatuiruotes skirtingų mistinių ir religinių simbolių vaizdams: kryžius, runikinius užrašus, geometrinius figūras, taip pat magiškus ženklus knygose apie raganavimą. Raganai yra vienas populiariausių gotikos stiliaus vaizdų. Gotikos tatuiruotės dažnai atrodo kaip tikri. Tatuiruočių menininkas turi perteikti vaizdo realybę, taip pat visas detales ir smulkius elementus. Kartais tai sunku, todėl reikia ieškoti kapitono, kuris atliktų tokį darbą. Tatuiruotes pasirengusiams žmonėms taip pat nori daryti, o tai neturi ypatingo prasmės. Gotikos atvaizdai dažniausiai būna tik grožio. Gotų tatuiruotės visada yra plonos linijos, atliekamos tamsiomis spalvomis. Kai kurie iš jų gali vaizduoti įvairius demonus, taip pat žmonių veidus, iškraipytus dėl agonijos. Verta paminėti, kad šiandien požiūris į šį stilių yra gana prieštaringas. Kai kurie šios tatuiruotės tipui nepripažįsta ypatingos svarbos, o kiti mano, kad jie yra satanizmo, viduodžio, sekventiškumo simboliai. Todėl jūs turėtumėte pagalvoti apie tai, ar patiems tapti panašia tatuiruotė.