1 patarimas. Kaip išeiti iš realybės

1 patarimas. Kaip išeiti iš realybėsGalite pabėgti nuo tikrovės keliais būdais. Vienu atveju pakanka tik pasiduoti sunkia fizine įtampa, kartais gali išgelbėti tik ilgas paveldas.

Bandoma pasitraukti nuo realybės

Pabėgimas iš tikrovės yra visiškai neįmanomas. Jūs galite paslėpti nuo jos tam tikrą laiką, kad užkirstų kelią. Laikui bėgant, realus pasaulis apims mus ir leis mums žaisti pagal savo taisykles. Bet žaidimo taisyklės gali būti pakeistos sau, ignoruojant mažus dalykus. Žemiau mes pažvelgti į pagrindinių būdų, kurie padeda, o pabėgti nuo realnosti.Obychnaya realybės, į kurią mes įpratę, mes vadiname "tikrovė dieną." Pirma, pažiūrėkime, kas yra tikrovė. Tai kas mus supa kasdieniame gyvenime: šeima, darbas, kaimynai, draugai, žiniasklaida ir kt. Šiuolaikinis žmogus dalyvauja didžiulėje įvairios informacijos, dažnai agresyvios, srautui, dėl ko padidėja stresas. Kaip rezultatas - yra noras pabėgti iš tikrovės.

Meditacija

Meditacija leidžia pasinerti į kitustikrovė. Tai yra prieinama visiems, ir nieko sunku pradėti praktikuoti. Pusę valandos patogiai įsikursite ramioje vietoje, uždarykite akis ir stebėkite savo kvėpavimą. Prieš tai, užtrukti keletą gilių įkvėpimų į perėjimo nuo "tikrovės dienos" buvo daugiau bystrym.Dazhe jei jūs tiesiog eiti miegoti, jūs vis dar grįžti į normalų realybės matomai atnaujinama ir bus pažvelgti į pasaulį šiek tiek kitaip, be gilių emocijų įtraukimo. Ypač dažnai užmiega pradedantiesiems. Laikui bėgant, tai pavyks stebėti jo būklę, kuri pamatys nuotrauką, pasinerti į subtilių pasaulių. Meditacija, svarbu suprasti, kad mūsų kūno ir proto dalis vis dar lieka "realybės dieną." Todėl kiekviena nauja sesija turėtų būti laikoma išvykimu į kitą realybę, grįžta atgal.

Žaidimas

Siekiant pabėgti nuo realybės, kuris yra nepavyzdžiui, galite įsivaizduoti, kad vaidinate filmą. Pavyzdžiui, jei jūs einate į neapykantą darbą, pagalvokite apie save kaip apie asmenį, kuris atsisako dalį savo sąmonės nuomoti. Kūnas juda, dalis sąmonės dirba, o kita svarbesnė dalis atskiria aplinkinio pasaulio duomenis, žiūri, ką kiti jaučiasi ir daro. Tai padės ne tik pabėgti iš realybės, bet ir pagerinti dėmesį, atmintį.

Kompiuteriniai žaidimai

Toks tikrovės išvengimas yra ne geriausias,tačiau per ilgą laiką galima perjungti trumpą laiką. Dažnai ne tik paaugliams, bet ir suaugusiesiems, kurie nenori grįžti į "dienos realybę", keletą dienų žaidžia kompiuterinius žaidimus. Žaidime jūs galite greitai ir lengvai tapti superhero, sunaikinti priešą, taupyti pasaulį. Tam nereikia ypatingų pastangų. Pasaulis susiaurėja iki taško, kuris tampa monitoriaus ekranu.

Sportas

Su sporto pagalba galite tam tikrą laikąeik iš realybės. Pavyzdžiui, kelias valandas važiuojant 15 km ilgiu, sąmonės dėmesį skiria vidiniai pojūčiai. Proceso metu sąmonė atsipalaiduoja, ego prasmė prarasta. Po kelių valandų treniruotės "dienos tikrovė" atrodo kažkas toli ir nesvarbi.

Empanelitas

Tikriausiai tai yra labiausiai optimali galimybė išvengtitikrovė. Kai niekas mums primena seną gyvenimą aplink mus, iš kurio mes pabėgo, prasideda motyvų ir vertybių atstatymas. Laikui bėgant žmonės panardinami į kitą realybę, žaisdami pagal naujas taisykles.
2 patarimas: kaip pabėgti nuo praeitiesAtmintis yra žmogaus atminties darbas. Dėl atminties ir vaizduotės žmogus gali psichiškai atkurti jo gyvenimo įvykius. Tačiau ne visi praeities momentai nori prisiminti. Kai kurie neigiami įvykiai nori būti praeityje palikti amžinai. Todėl turime dirbti su savo prisiminimais.

Kaip pabėgti nuo praeitiesIš karto reikia pažymėti, kad pabėgti iš praeities nėraišlaidas, praeityje reikia priimti ir išleisti. Bet koks nukrypimas nuo problemos neišsprendžia šios problemos, o neigiamos atminties nėra išimtis. Kai kažkas gali prisiminti praeitį, ir vėl bus visi tie patys jausmai ir emocijos, nuo kurių asmuo taip atsargiai pabėgsta. Darbas su praeitimi reiškia darbą neigiamai patirčiai ir emocijų iš emocijų pertvarkymą iš neigiamų į teigiamų ar net neutralių.

Išoriniai pakeitimai

Kaip būdas, kaip pamiršti ir paleistipraeityje yra laikomi išoriniai asmens pokyčiai. Daugeliu atvejų šis metodas yra naudojamas nusivylęs meilės žmonėms. Manoma, kad pokyčiai plaukų ir stiliaus suknelė, svorio netekimas ir sveiką spindesį ant veido padės išlaikyti praeities prisiminimus. Kai kurie netgi drįsta susirasti naują darbą arba pereezd.Odnako kartais šis metodas neveikia, nes nesvarbu, kur žmonės išėjo, nes jis buvo, matyt, ne pasikeitė, jis pasiima visą savo prisiminimais, ir su tokia našta sunku atgauti laimę. Bet yra toks metodas ir privalumai, jei naujoje vietoje žmonės ieško naujų draugų, nuolat vystosi, dvasiškai augti ir gauti naujos patirties, laiko patirtis praeityje tiesiog nelieka.

Ryškūs nauji įspūdžiai

Jūs netgi negalėsite keisti savo gyvenimo būdoKardinaliai, jūs galite palikti daug, kaip ir anksčiau, tačiau nuolat užpildydami savo gyvenimą naujais įspūdžiais ir emocijomis. Tokiais atvejais geriau dalyvauti ekstremaliose sporto, labdaros ar savanorystės srityse, realizuoti savo kūrybiškumą, pavyzdžiui, prisiminti pamokas pamokose mokykloje ar norą išmokti groti gitara. Su tokia pramoga ir kasdien atsirandančiomis naujomis laiko emocijomis neigiama taip pat neegzistuoja.

Darbas per prisiminimus

Kalbant apie supratimą, kad tai tik praeitisniekur nedarysiu, žmogus pradės dirbti su juo. Tai galima padaryti remiantis NLP metodika (neurolingvistinis programavimas). Šiuo metodu, pirmą kartą, geriau dirbti vienas neigiamas prisiminimus, ir tada jūs galite padidinti apimtis tyrinėję situatsiy.Nuzhno įsivaizduoti savo gyvenimą kaip nuotraukų serijos. Tie, kurie kreiptis dėl pirmą kartą tokią techniką, tai geriau sėdėti ant sofos arba patogi kėdė, atsipalaiduoti ir spoksojimas į priešingą (pageidautina tuščia) sienos. Ant sienos yra protiškai pakabinti nuotraukas su gyvenimo akimirkas: čia yra kaip žmogus nuėjo į pirmą klasę nuotrauka, bet jis grįžo iš konkurso raide, o čia per geriausių atlikėjų skyrimo mama ir tėtis didžiuojamės vaiko, tada - pirmasis bučinys, stovi šalia geriausio draugo ir tt Čia jis yra būtina pakabinti ant sienos ir "neigiamas" vaizdą ir padaryti ji skiriasi nuo ryškių teigiamų pokyčių, net jei jis yra juodos ir baltos spalvos. Nepamirškite apie ateitį, todėl būtina pakabinti čia pat ir norim ateities vaizdą: čia yra žmogus, turintis pirmojo vaiko arba dvyniai rankas, tai gražus vestuvių, tada žaibiškai karjerą ir "Gazprom" generalinio direktoriaus arba "sobstvennonozhno" Pradėti įmetė į Pasaulio taurės finalą tikslą . Svarbiausia, kas bus šio metodo taikymas: neigiamų atveju bus suvokiamas kaip maža ir nekrenta į akis, lyginant su kitais įvykiais dėl laiko gyvenime.

Gyvenimo linija

Ši technika yra panaši į praeitį, bet tai lengviauatlikti, ypač tuos, kuriems sunku prisitaikyti prie to, kad ant tuščios sienos staiga pasirodo nuotraukos. Tiesa, tai mažiau paveikia emocinę sritį, todėl ją reikės įveikti. Šioje technikoje žmogus turi įsivaizduoti gyvenimą kaip liniją, o ne kaip fotokartą. Ant popieriaus lapo reikia piešti liniją (laiko) ir atidėti dabartinę akimirką maždaug viduryje. Tada pažymėkite viršuje šioje eilutėje tuos praeities ir ateities įvykius, kurie suvokiami kaip teigiami. Praeityje pastebimas neigiamas įvykis, išstūmęs šviesą nuo linijos. Metodo esmė ir paskirtis yra panaši į ankstesnį: vienas neigiamas įvykis nieko nereiškia, nes žmogus turi tokį teigiamą ir neramių gyvenimą praeityje ir ypač todėl, kad toks turtingas ir ryškus gyvenimas ateityje.

Emocinio krūvio keitimas

Tais atvejais, kai pasipiktinimas, pyktis ar ktneigiamos emocijos išlieka ilgą laiką, jums reikia pakeisti neigiamą emocinį krūvį nuo paskutinio renginys teigiamas. Būtina prisiminti mažiausias detales, todėl trukdo gyvenime, tačiau nepamirškite, ne tai, kaip jis buvo iš tikrųjų, ir atrodo kaip filmas su nepakartojama Čarlis Čaplinas ar uzhimistym Jim Carrey. Keista eisenos herojai gyvena veido išraiškos, laikysena juokinga - visa tai psichikos komedija turėtų būti gausa. Po šio įvykio iš atminties, žinoma, niekur nedingsta, bet jei reguliariai naudoti šią techniką, jo atmintis pozitivnym.Vazhno suprasti, kad įvykiai žmogaus gyvenime neturi atsitikti kaip, kad jie išmoks kažką nuo kažko apsauga, už kažką, ko reikia. Bet gyventi praeityje, į garsaus daina tariant - tai yra pirmasis ženklas, kad senatvėje. Nebūtina atnešti kažko artimesnio, kuris ilgainiui ateis. Jums reikia gyventi tikra ir šiek tiek ateities. Tik tada gyvenimas prasmingas.

3 patarimas: priėmimo meditacija!Taip atsitiko, kad viskas mūsų pasaulyje parduodama irpirkti. Galite nusipirkti absoliučiai viską - prestižą, pagarbą, populiarumą, Dievą ir net meilę. Tai iš dalies dėl to, kad žmogaus protas yra godus. Kai žmogus atvyksta į meditacijos praktiką, jis tikisi tokio pat rezultato, kaip atvykęs, pavyzdžiui, į stomatologą. Jis kenčia nuo danties skausmo, ji tapo tokia nepakenčiama, kad apsaugojo likusį pasaulį. Jis negali galvoti apie šio pasaulio grožį, jam nieko nerūpi, išskyrus šį pragaro skausmą. Skausmas tapo visko galva, o likusio pasaulio nėra su visomis savo problemomis ir krizėmis. Dabar jis įeina į gydytojo būstinę, sumoka pinigus, jei tik skausmas praeina. Ir kai gydytojas atlieka savo darbą - viskas keičiasi. Žmogus išeina į gatvę ir naudojasi gėlėmis ant vejos, mėgaujasi saule ir net lietais. Buvo įvykdytas stebuklas - skausmas buvo viskas, bet jis dingo, o pasaulis grojo su savo spalvomis.

Meditacija ir stebėjimas.Tuo pačiu požiūriu žmogus ateinameditacija. Visų pirma jis moka savo laiką, pastangas ir natūraliai laukia rezultato. Ypač jei tai sėkmingas žmogus - didelis verslininkas, politikas, garsus žmogus. Jis žino savo vertę ir žino jo laiko vertę. Laikas yra brangesnis nei pinigai. Taigi jis turi būti tikras, kad jis veltui nesinaudojo savo ištekliais. Visur jis naudingas - kiekvienas rublis, kurį jis moka, duoda du. Arba pinigų, gautų už šiuos pinigus, viršija investicinius pinigus. Jis dirba taip sunkiai, jis poilsio, vedęs, daro draugus. Visa tai tik naudos požiūriu.

Todėl tiek mažai žinoma, žinoma ir turtingažmonės domisi meditu. Jiems einant į bažnyčią, dovanoti bažnyčiai jau yra didelė auka. Bet jis vis dar naudingas jo prestižui. Ir jis uždirba už tai reputaciją, Dievas neturi nieko bendro su juo. Bažnyčia yra tik viena iš pelningiausių investicijų. Ir tai nėra svarbu, ką sako šventieji tėvai - svarbiausias dalykas yra tas, kad jis užsidegė kaip globėjas. Turi pagarbą. Jis nebus meldžiamas Dievui, kai niekas nemato, jis sekmadienį atvyks į bažnyčią, kai yra daug žmonių - jis nori parodyti, kad jis neatsilieka nuo mados. Jis yra ten, kur mūsų laikų prestižine aplankyti ne mažiau kaip vieną kartą per metus.

Ir koks asmuo - verslininkas, politikas gali gauti iš meditacijos? Kur yra garantijų, kas atsitiks su juo, kuris žada meditaciją. Gobštas protas negali tai suvokti. Nėra jokios naudos.

Mes visi gyvename verslo, pirkimo ir pardavimo pasaulyje,prekių ir pinigų santykiai. Bet kuriuo atveju visi nori pelno. Dėl žmogaus ekstremalus veiksmas gali atsitikti tik dėl meilės, o net tada ne visada ir apskritai. Išskyrus retus atvejus, čia yra ir naudos. Ypač meditacija - kažkas, apie ką mes net nežinome, kas tai yra. Visa tai parašyta apie tai kaip neaiški ir neryški. Šiame aprašyme yra didelis atotrūkis. Iš pradžių yra įspėjimas, kad jums reikės daug, o tai nėra aišku. Ir tada įspėjimas - jie sako, yra nežinoma ir viso to rezultatas.

Nors yra žmonių, kurie sėkmingai jį parduodair labai nebrangiai. Ypač tiems, kurie nori pabėgti nuo realybės ir pasislėpti už kitos iliuzijos. Šie žmonės, šie pardavėjai yra kaip blogi studentai, kurie atėjo į pirmąją matematikos pamoką, ir ten praėjo, kiek bus du plius du. Jis pripažino atsakymą ir laimingai sakė: "Dabar aš suprantu viską, suprantu, kas yra matematika, viskas paprasta - du plius du lygi keturias, aš eisiu pasakoti visiems, leisk jiems pamatyti, kaip aš esu protingas". Jie eina, jie surenka žmones - "ateisiu, šiandien aš jums pasakysiu, kiek bus du plius du!" Ateikite tiems, kurie nežino matematikos ir natūraliai pradeda jį gerbti, jie vadinami gudriu, šviečiamu.

Štai kaip atrodo moderni meditacija. Tie, kurie ją duoda žmonėms, netgi nėra blogi matematikos mokiniai - jie yra šių studentų moksleiviai. Ir kas yra du plius du aritmetinėje - vandenyno kritimas. Ir jų žinios yra tik žinių lašas, o likusi dalis yra tik gudrybė.

Ir dabar žmogus ateina į meditaciją arbaankstesnės meditacijos technika. Jis net laiminga proga gali patekti į kapitoną. Tik jis to nesupras. Jis praleido dalį savo išteklių, aukojo laiką, pinigus, kitus troškimus. Jis galėtų eiti į filmą ar koncertą, eiti pas tėvus, susitikti su draugais kavinėje. Bet vietoj viso to jis atėjo praktikuoti. Ir, žinoma, yra pilnas lūkesčių. Jis laukia stebuklo, įžvalgos, įžvalgos. Jis tikisi, kad jis staiga ateitis ar praeitis, ir jis matys savo praeities gyvenimą. Arba, jei jis turi sudėtingą omenyje, kad jis laukė pagaliau sustabdyti savo vidinį dialogą, jis išnyks, bus pasveikinti nušvitimą, suprasti subtilų klausimą, dalykų esmę.

Galų gale jis padarė indėlį ir negalėjopalikti tuščią ranką. Jis, kaip verslininkas, turės paaiškinti kažką sau, kurį jis gavo iš meditacijos. Galų gale jis nusipirko dalyką, jis padarė gerą sandorį. Dabar jis turėtų įdėti jį kažkur iškilioje vietoje, jis turės pasakyti savo draugams, pritvirtinti prie jo krūtinės kitą medalį.

Ir galų gale atsitinka - ar jisNuvylę amžinai meditacijai arba įsivaizdavę iliuziją. Abu jie nieko negavo. Bet pirmas sąžiningai prisipažinti, kad visa tai nesąmonė - apsisukti ir eiti ieškoti laimės kažkas, o antra, bando išlyginti painiavos, bando pateisinti savo gyvenimą, įsivaizduokite, kad meditacija yra sėkmingas. Jie gavo tai, ko norėjo - jie jautė energiją arba matė švyti, arba jų protas sustojo, ir žinios atėjo. Pirmiausia įsitikinkite, kad apgavo ir dabar reikalauja kažkas, kad atneš jiems pasitenkinimą gyvenimu, o pastarieji užtikrino, kad pelningiau išleisti savo išteklius ir dabar reikia tęsti.

Tačiau nei tie, nei kiti nėra teisingi. Ir jų didžiulė klaida gali būti palyginama tik su paradoksalu vykstančio meditacijos viršūnės proceso galia ir gyliu!

Jie jau čia!

Jūs jau čia!

Jūs jau čia!

Tu Jau. Čia !!!!!!

Bet paradoksas yra tas, kad laukiate, kol kažkassėdi kitoje sūpynės pusėje! Ir vienas, ir kitas sujungia vieną dalyką - jūs manote, kad meditacija yra viename ašigalyje, o jūs - kita. Ir tada jūs niekada susitiksite! Bet tu esi šis poliškumas - nereikia niekur eiti. Jūs esate du tokio paties reiškinio poliai. Jums tik reikia tai suprasti!

Taigi eik, prašyk, nusivylėk, giedokitemes šokti, kovoti, išskyrus pinigus, žaisti su vaikais, kelionės, juoktis, verkti, rasti ir vėl pralaimėjo ir vėl rasti - meditacija visada su jumis. Jūs esate meditacija!