Kas yra komunikacijos kliūtys?

Kas yra komunikacijos kliūtys?Komunikacija yra viena iš svarbiausių žmogaus gyvenimo sričių. Tačiau žmonėms ne visada įmanoma rasti bendrą kalbą. Kaltė yra tai, kad komunikacijos kliūtys yra psichologiniai ir kiti komunikacijos sunkumai.

Kas yra komunikacijos kliūtys?

Viena iš priežasčių yra komunikacinė kliūtis.Tai neleidžia žmonėms kurti veiksmingo bendravimo ar visiškai blokuoti. Į bendravimo barjerų jei informacija yra iškreipta, praranda savo pirminę prasmę, arba nepasiekia gavėjo.

Išorinės komunikacijos kliūtys

Pagal išorines komunikacijos kliūtis suprantamaaplinkybes, nesusijusias su pašnekovais, pvz., nepalankios sąlygos ar susitikimo vieta: uolos ir telefono ryšio problemos, orų anomalijos, dideli triukšmai ir kt. Nesusipratimų barjeras, kai žmonės kalba skirtingomis kalbomis tiesiogine prasme, turi kalbos ir žodžio defektus, taip pat gali būti priskiriami išorinėms kliūtims. Tai apima priverstinį specialių terminų vartojimą, kurio nesusipažinęs bendravęs narys, socialinius ir kultūrinius skirtumus bei elgesio tradicijas visuomenėje.

Vidinės komunikacijos kliūtys

Vidinės kliūtys yra psichologinės. Tai gali būti šališkas požiūris į kitos šalies dėl bet kokios priežasties (dėl jų tautybės, lyties, amžiaus, socialinio statuso, ir tt), jo išvaizda, charakterio bruožai ir elgesio okupacijos. Šiuo atveju stereotipai trukdo objektyviai suvokia žmogaus kalbą ir padaryti neigiamų vertinimų iš jo, kuris paveikia obschenii.Esche panašią problemą - selektyvus klausą, kai asmuo mato kitoje kalboje, tik informaciją, kuri yra arti jo ar su kuriuo jis sutinka. Ir tai, kas prieštarauja jo idėjoms ar interesams, tiesiog praleidžia ausis. Tokie žmonės girdi tik tai, ko jie nori išgirsti. Jei asmuo nuolat nukrypsta, tai taip pat trukdo jam sukurti patikimą ir veiksmingą bendravimą, šaltinis gali būti puolamas matyti neatidus sau otnoshenie.V komunikacijos atotrūkis gali veikti neigiamai psichologinę nuotaiką bičiulių: agresyvus, karštligiškas būklę, įtampa, nenoras kalbėti, jausmas blogai, negerai, arba pyktis tuo pašnekovu ir tt Trukdyti bendrauti pasitikėjimą, iš priešiškumas, emocinį artumą ir sandarumo, kompleksų ir baimių, didelis skirtumas tarp pašnekovų nuomones jausmą. Taigi vienas asmuo, turintis frazę, turės vieną asociaciją, priklausomai nuo jo gyvenimo patirties, o antrasis - kitas, o jų problemos mintis visiškai kitokia. Šis vadinamasis loginis barjeras kyla dažnai tarp žmonių su skirtingų tipų mąstymo: vaizdo formos, abstraktus loginis ar vaizdo efektyvi. Kitaip tariant, mąstymo greitis, kritiškumas, lankstumas, gylis, informacijos pateikimo būdas (trumpas ir glaustas ar gaivus). Šiuo atveju, bandymas suprasti pašnekovo ir įdėti save į savo vietą, dėmesingas gali išspręsti problemą.