1 patarimas: kaip sukurti laimę

1 patarimas: kaip sukurti laimęŽmonių prasme, laimė yra pasitenkinimasžmonių poreikius. Kūno, ego, sielos poreikiai. Ir kiekvienas iš mūsų pradeda savo kelionę nuo vaikystės svajone. Kiekvienas iš mūsų, nuo ankstyvos vaikystės, pateikia visišką sąlygų ir standartinių šablonų rinkinį apie tai, kaip turėtų būti laimė.

Laimė yra mūsų rankose.

Tačiau po to, kai susitinka suaugusieji, mes esame visiškainelaimingas, pavargęs, liūdnas, kenčiantiems žmonėms. Taigi, kas tapo mūsų svajonė? Kur yra laimingo gyvenimo idealai? Kodėl taip sunku rasti taiką ir ramybę širdyje? Užpildytas džiaugsmu iš gyvenimo? Kodėl mes nuo vaikystės pasiekėme tokį laimingą ir praradę savo gyvenimą?

Ir yra priežasčių tai padaryti! Faktas yra tas, kad kiekvienas iš mūsų eina per gyvenimą vien todėl, kad jis yra apsidžiaugtas klajojo. Žmogus yra sužavėtas gyvenimu, jo magija. Ir kiekvieną dieną jis yra priverstas gerti šį gyvenimo gėrį. Jis yra girtas, narkozas su šiuo nuodu ir, žinoma, jis nemato kelio prieš jį. Jis nusiramina, patenka, pakyla ir vėl eina. Taigi milijonai žmonių kerta pasaulį, susiduria vienas su kitu.

Ir žmogaus problema yra tai, kad jis neturisiekdami išeiti iš savo padėties. Ir tai nėra jo kaltė. Nes jis nežino, kas atranda kelią iš šios nuostolių serijos ir dėl to kenčiančiųjų. Jis pats tik praranda - sveikata, laisvė, laikas, meilė, draugystė, pasitikėjimas. Žmonės gyvena aplink jį taip pat. Todėl skausmas, nuobodulys, nusivylimas tapo norma.

Ir jei tau ateina supratimas, kad taipJūs nenorite gyventi ilgiau. Jei matysite visą situacijos kartumą. Ir jūs turite pakankamai drąsos ir kantrybės pakeisti ir pakeisti gyvenimo būdą, kuris atvedė jus į šį gyvybiškai aklavietę. Tada jūs turite nedelsdami surinkti visą savo nevilties, skausmo, savo sielvarto ir baimės ir garsiai pasakyti sau: "STOP"!

Jūs turite sustoti ir pažvelgti į savo gyvenimą.iš viršaus į apačią. Ramiai, nešališkai, iš kitos pusės, norint įvertinti dabartinę padėtį. Pavyzdžiui ir kitų pavyzdžių matyti, kad nei brangus dalykas, nei pagarba, nei klestėjimas, darbas, pasididžiavimas, pareiga, kelionė į užsienį, šlovė, galia niekada nebuvo laimingi.

Jūs turite išmesti visą šią menzę, visa taisiekti iliuzijų ir eiti viską siekti tapti laimingu. Sukurkite gyvenimo sąlygas, kad būtų galima plėtoti ir imtis šiek tiek žingsnių į laimę. Tada pamatysite, kad daugybė melagingų idealų, dėl kurių jūs visą dieną gyvatės, kris nuo savęs. Ir tik tas, kas tikrai yra svarbus, išliks jūsų gyvenime.

Atminkite, kad kelias prasideda pirmuoju žingsniu ir leiskiteDabar esate nugalėtas, nugalėtas, pavargęs, savo nepakeliamų gyvenimo sąlygų ir įsipareigojimų grandinėse. Bet niekada nepamiršk, kad esi puikūs žmonės! Kiekviena tavo ašara ir kiekvienas tavo kvėpavimas kainuoja daugiau nei visos pasaulio lobiai!


2 patarimas: kokia yra šeimos laimės konstravimasBet kurio namo statyba prasideda nuo pamato. Ir kaip ir kiti pastatai, šeimos laimė taip pat turi savo pagrindą. Tai, žinoma, yra meilė. Namuose esanti laimė negali būti pastatyta be meilės, taigi ne tik ji yra svarbi sudedamoji dalis.

Kas yra šeimos laimės konstravimasSukurti šeimos laimę, išskyrus meilętaip pat reikalingas supratimas. Šeimose, kurios yra laimingos, visada yra harmonijos ir harmonijos tarp jos narių. Siekiant Antuan de Saint-Exupery tariant, "mėgėjai - tie, kurie ieško į vieną pusę" .Be kasdienių situacijų dažnai kyla konfliktai. Bet jei visi šeimos nariai reikalaus, tada ši problema gali peraugti į atvirą konfrontaciją. Vienas iš poros galiausiai turi duoti, kaip ir kitas plytų namų laimė yra pasiaukojimas. Kas turėtų tai padaryti, tai kitas klausimas, ir jis sprendžia įvairiais būdais, priklausomai nuo situacijos. Kitas žingsnis kuriant laimingą šeimą yra atkreipti dėmesį į savo mylimąjį. Nepamirškite apie visus patogumus, kurie taps jūsų antrą pusę. Įdomus mažai pastaba liko jo žmona tuo pagalvės, netikėtas romantiškas vakarienė sutuoktinių gali suteikti laimės, kurios nepatiria net po to, kai pats brangiausias ir tikimasi šių dienų rozhdeniya.Umenie atleisti ir prašyti atleidimo ir gebėjimas laikančiosios sienos yra laimės namuose. Tikroji šeima turėtų vengti tiek daug nesutarimų, kiek jų pasekmių. Todėl niekada neturėtų atidėti susitaikymo. Tikrai laiminga šeima negali būti sukurta be pasitikėjimo. Kad niekada nekiltų abejonių dėl mylimo žmogaus, jūs turite išmokti tikėti jam, kaip jūs darote. Savo ruožtu pasitikėjimas reiškia, kad santykiuose yra nuoširdumas. Prisimink sakymą: geriau karta tiesa nei saldus melas. Žinoma, yra išimčių kiekvienoje situacijoje, tačiau baltas melas, o niekas atšauktas. Vienintelis svarbus dalykas, reikia nepamiršti, kad tam tikru momentu bet oszukiwanie gali būti atidengta. Ir šiuo atveju net maža nelaime atrodys kaip tikra išdavystė.