Kaip išmokti įveikti gyvenimo sunkumus

Kaip išmokti įveikti gyvenimo sunkumusKartais gali atrodyti, kad gyvenimas susideda išvien tik juodos juostelės: problemos darbe, nesusipratimai šeimoje ... Stresas ir neigiamos situacijos kaupiasi ir netrukus gali žlugti žmogui kaip lavina. Norėdami to išvengti, reikia išmokti įveikti nesėkmes ir problemas, kai jos tampa prieinamos.

Kaip išmokti įveikti gyvenimo sunkumus


Jums reikės
  • - nešiojamojo kompiuterio ar dienoraščio
  • - kartono lakštai
  • - laikraščių, žurnalų iškarpos
Instrukcijos

1


Negalima kurti iliuzijų ir nepateikti priešais juspasaulines problemas. Bet kuriuo atveju pasikliauti tik savimi, todėl tikėtis, kad iš anksto savo jėgą: "Aš galiu - aš negaliu." Artimuosius gali padėti, patarti, bet varomoji jėga turėtų būti savimi. Kuo didesnė paklausa, kad prašote, prašydama kažką likimo, tuo mažiau tikėtina, kad jums jį gauti. Būkite nuolankus ir mėgautis smulkmenos, tada ateina laikas didelių dovanų.

2


Padarykite norus ir problemas. Tai gali būti įprasti kartono lakštai (jūsų pasirinkti pasirinktas dydis), prie sienos pritvirtintas arba paslėptas spintoje. Ant vieno lapo pridėsite nuotraukas, iškarpas ir piešinius, kurie apibūdina jūsų svajones ir norus, o iš kitos - tai trukdo jiems. Pavyzdžiui, jūs norite perkelti karjeros laiptus. Taigi pirmajame lape reikia įdėti nuotrauką ar nuotrauką, nurodant reklamą. O antrasis - problema. Pvz., Tai yra tirono bosas (nuotrauka). Dabar reikia parengti veiksmų planą problemai neutralizuoti. Iš nuotraukos paryškinkite rodykles ir apibūdinkite sprendimo variantus. Taigi, jūs sužinosite, kaip struktūrizuoti savo mintis tinkama kryptimi.

3


Stenkitės rašyti atsiminimus. Kaip sakoma: "popierius ištvers visas". Nepakankamas pasipiktinimas ant popieriaus greitai pamirsta. Geriau išreikšti visas laiške esančias emocijas nei pasakyti nereikalingus žmones, kad vis dar gali būti naudinga. Laikui bėgant, jūs galite skaityti savo ar kitų žmonių veiksmus ir veiksmus, rasti klaidas ir pabandyti išspręsti viską.

4


Nukreipkite neigiamos energijos į teigiamą kanalą. Ar darbe jie sakė įžeidžiančius žodžius? Neprotingai paverskite juos mažesniais komplimentais ir šypkite sau - jūs esate geras žmogus. Pavogė pinigus į autobusą? Nesvarbu, kaip tai sunku, įsivaizduokite, kad padarei sau labdarai, nes žinote, kaip uždirbti ir vis dar uždirbti. Taigi, jūs išmokysite peržiūrėti bet kokį įvykį naudai sau.