Kaip pradėti konstruktyviai galvoti?

Kaip pradėti konstruktyviai galvoti?Kaip dažnai manome, kad mes turimegalva "netvarka"? .. Mintys yra sutrikę, nes jei kažkur skubate ... ir mes akivaizdžiai nebuvo suspėti su jais, išsiblaškęs lygiagrečiai dabartinių problemų, kurios neatrodė baigti akyse. Pridėta prie Tai perfekcionizmas, kruopščiai įtrauktas į galvas tėvai: jūs turite būti protingiausias, stipriausias, greičiausias ... Ir, žinoma, mažas miestelis su savo vidaus architektonika: kelio danga kylančio triukšmo, šurmulio ir minios niekada nustoja gręžimo artimą. Tarp visų tai nėra lengva išgirsti jūsų vidinį balsą. Tačiau tai yra bent 5 būdai tai padaryti.

Krasnaya Presnya, Maskva


Instrukcijos

1


Sumažinkite žingsnį. Iš tikrųjų žodžio prasme. Pradėkite vaikščioti lėtai, kur jūs einate. Net jei vėlai. Net jei yra jausmas, kad anksčiau tai padarysite kažką, The bus nemokama / stipresnis / protingesni ir tt Prisiminti išraiška "Running nuo problemų"? .. Su mūsų kūno sulėtėjimo atpalaiduoja raumenų struktūrą, kuri leidžia jums siųsti mažesnį skaičių mažinimą į smegenis. Kitaip tariant, jei jūs negirdėjote, sustokite.

2


Atskirkite baltymus iš angliavandenių. Atskiras maistas - tai lengva: bulves - atskirai nuo mėsos, sūrio - iš spagečių, pomidorų - iš visų kitų produktų. Norėdami įsisavinti baltymus, reikia rūgštinės terpės angliavandenių virškinimui - šarminiams. Tai reiškia, kad kai mes valgome maistą atskirai vienas nuo kito, mes neperkrauname kūno, bet, atvirkščiai, mes jį patenkame energija ir vitaminais. Smegenys pradeda veikti kaip laikrodis. Ar prisimenate frazę "viską išdėstyti"? Galite pradėti.

3


Užsičiaupk Valandą. Arba pora. Arba per dieną. Per kalbos mes gauname naujos informacijos, net kai tik kalbame. Kai sulaukę smegenų be "maisto", mes priverčiame jį suvirškinti seną. Ir pamažu jis tiesiog pergyvena, kas yra mūsų nerimo priežastis.

4


Scream šurmulio. Eik į lauką ar mišką, į upę. Tapk, platus kojas ir rankas ištemptas ir rėkia, kad yra jėgų. Ir tada iškabinti balsiai garsai. "Aaaaa - oooo - uuuuu - eeee - yyyy" ir atvirkštine tvarka. Kai mes dažnai nekalbame pokalbio dalyviui (iš baimės ar užuojautos), visi šie žodžiai ir tekstai įstrigo mūsų protuose, o dabar ir tada jie kišasi į mąstymo procesą. Be to, gerklės raumenų struktūra patiria smūgį ir lėtai atrofuoja. Geriau palikti viską neišspręstą ir neparduotą gamtai.

5


Badauti Kasdieninis gydomasis badavimas yra tinkamas padėjėjas, kuris susidoroja su sukaupta nuovargio ir susiduria su padėtimi iš kitos pusės. Galų gale, esant streso būsenai, mes dažnai kreipiasi į "ryškius" skonį (stipriai pagardinti, sūdyti arba persodinti). Jie dar labiau prisideda prie nervų jaudulio, kuris atitraukia mus nuo konstruktyvaus mąstymo. Kaip teisingai įeiti ir išeiti iš pasninko, geriau vertinti Pauliaus Braggo knygą "Medicinos badas".