Energijos vampyrai: 8 pagrindiniai tipai

Energijos vampyrai: 8 pagrindiniai tipaiEnergetikos vampyras yra žmogus, kurisyra priverstas būti energiją iš aplinkinių žmonių. Energetinio vampyro tikslas - paskatinti jus emocijas, iš kurių jis gauna gyvybingumo užduotį. Šiems žmonėms tiesiog reikia surasti donorą, iš kurio galite atsinešti begalinę jėgą. Gebėjimas laiku atpažinti energijos vampyrą padeda apsaugoti save nuo gyvybingumo praradimo. Kartais donoro energija negali būti greitai atstatyta. Yra aštuoni psichologinių vampyrų tipai.

Energijos vampyrai: 8 pagrindiniai tipai

Bejėgis

Tas žmogus tau nuolat klausiapagalbą, net labiausiai panašias į paprastas gyvenimo situacijas. Jūs būsite nustebinti ilgą laiką ir galvoti sau: "Na, kaip jūs galite būti netinkami žmogaus gyvybei!". Tokio žmogaus tikslas - aktyviai dalyvauti jo gyvenime ir padėti jam išspręsti jo problemas. Šio žmogaus energetinis vampirizmas veiks jums palaipsniui. Tokio tipo vampyrai nuolat ir išsamiai pasakoja apie savo bėdas, vis tiek prašydami patarimo, o donorai su malonumu juos duos, tačiau vampyru visada gali būti prieštaraujama jo patarėjams. Galų gale donorai pradeda patirti stiprų emocinį išsekimą, problema niekada nebuvo išspręsta, o vampyras įgijo savo.

Žalingas

Šis vampyras elgiasi labai agresyviai irneatitinkantis kitų. Jo galvoje yra tam tikrų reikalavimų, kuriuos jis daro kitiems, nors jis pats jų nepaiso. Arguok su juo arba pabandyk įrodyti, kad kažkas yra nenaudingas. Jūs tik išmetate sau tai ir tiekite ją reikalinga energija.

Priklausomas

Paprastai tai žmonės, kurie kenksmingipriklausomybė nuo alkoholio. Tokie žmonės turi siauresnį patikrintų donorų ratą, kiekvienas iš kurių juos patiria. Pirmasis donoras yra sutuoktinis, kuris visada bando išgydyti ar padėti jam. Antrasis yra narkologas, jei toks yra. Gydytojui priklausomas teigia apie jo problemas visomis spalvomis, apibūdina jo skausmus ir nepriteklius. Trečioji donorų grupė yra giminės (tėvai, broliai ir seserys, ir tt). Šie donorai aktyviai atsiprašo už vampyro, jie bando parodyti dalyvavimą ir viską suprasti savo problemą. Kitas donoras yra pardavėjas, kuris išleidžia prekes skolomis. Jis klausėsi pažado, kad mėnesiai greitai grįš pinigų. Šio žmogaus energija žaloja visus aplink jį esančius žmones

Atsargiai

Tam tikru gyvenimo etapu moterispaverčia motina ir tik į ją. Ji jau nustoja egzistuoti kaip atskiras nepriklausomas asmuo. Visas jo gyvenimas yra skirtas tik vaikams. Ji neatsižvelgia į vaiko interesus - ji turi žinoti, ko jam tikrai reikia. Tai labai pavojinga vampirizmo rūšis - čia motina maitina savo vaiko energiją. Tokiose motinose vaikai dažnai serga, tačiau tik ji žino, kaip tinkamai elgtis su jais, motina geriausiai žino, kur vaikas turėtų eiti mokytis ir kuo gyventi. Priežiūros motina slopina savo vaiko asmenybę ir daro ją tikrai nelaiminga.

Sunku

Jis nuolat nelaimingas. Na, visi kiti visada yra laimingi, bet jis to nedaro. Atrodo, kad kenčiantis yra sunkus darbas, jo rankos auga, iš kur jis ateina, ir jis visada pasirengęs padėti, bet nesėkmės. Kilus žmogui, vampirizmo polinkis pradeda pasirodyti jau pilnametystėje, kai pusė gyvenimo yra atsilikusi ir niekada nieko neįmanoma pasiekti. Jis pradeda kritikuoti savo artimuosius, visą laiką bando pritraukti jų dėmesį: jis turės įtakos pacientui, tada bus depresija ir nusivylė. Jam reikia sutelkti dėmesį į save savo draugų ir šeimos dėmesį. Visas jo draugas negali bent vieną minutę pamiršti, kiek nelaimė gyvenime.

"Shrew"

Ji mėgsta visko, gerai ar beveik viską. Kuklus žmogus išreiškia bendrą užuojautą dėl jo noro visada atgauti gelbėjimo sunkiu metu, tačiau net tada, kai niekas to neklausia. Kuklus žmogus bando parodyti maksimalų dalyvavimą visiems savo artimiesiems. Visas jos dėmesys skiriamas šeimai. Tai yra tikras jos visatos centras. Ji savarankiškai tarnauja savo vyrui ir vaikams. Kuklus žmogus maitina energiją, kai jis priekaištauja savo šeimos nariams už nepaklusnumą: "Aš tau visą laiką spindėjo tavo gyvenime ir tu ...".

Princas

Vaikui princas buvo dėmesio centras. Jis visada buvo talentingas, bet nieko ypatingo. Kaip vaikas, jis dažnai keitė savo pomėgius, dalyvavo daugybėje draugų ratų ir sekcijų. Taigi princas negalėjo nuspręsti jokiu būdu: praėjo beveik pusė laiko ir jis niekada nepavyko materializuotis. Princas ieško šeimos nesėkmių priežasčių. Jo donorai yra jo žmona ir vaikai, kurie, jo nuomone, yra kalti dėl to, kad negalėjo nieko pasiekti gyvenime.

Princesė

Dažniausiai šiuolaikinės moterysenergijos vampirizmas. Princesė mano, kad kiekvienas skolingas jai. Tai yra pasaulio centras, ir visi aplinkiniai žmonės yra nuolankūs vergai. Šis vampyras nežino dėkingumo. Ji naudojama daug triukšmo aplink ją. Princesė visada linkusi perdėti savo orumą kitų sąskaita.