Šeimos tyrantas: trys psichologiniai portretai

Šeimos tyrantas: trys psichologiniai portretaiIš pirmo žvilgsnio atrodo šeima, kurioje vyras yra tironaspavyzdinis. Atrodo, kad jie atėjo iš plakato: visi šypsosi ir patenkinti, namas yra jaukus ir tvarkingas, šeima yra pilna tarpusavio supratimo ir klestėjimo. Viskas namuose yra jo vietoje, o žmona ir vaikai jaučiasi kaip "akmens siena". Tik labai artimi draugai ir giminės gali atspėti, kaip viskas iš tiesų yra. Yra trijų tipų šiuolaikinis tirono vyras.

Šeimos tyrantas: trys psichologiniai portretai

Portretas Nr. 1: Chistyulya

Šis žmogus viską myli tvarką. Jo namuose yra puikus grynumas ir pavyzdinė tvarka. Tiesa, žmona turi išvalyti, paklusniai paklusti užsakymams. Despotizmas šeimoje čia, kaip ir kariuomenėje - prieštaravimai nepriimami. Jis visada kaltina.

Draugų kompanijoje toks žmogus dažnai linksmas irjis yra bendraujamas, tačiau namuose jis virsta tyliu, rimtu ir amžinai nepatenkančiu bosu. Jis tiesiog negali elgtis kaip lygus šeimoje. Jam žmona yra kvailas vergas, kuris turėtų sugebėti gerai sekti jo nurodymus. Šios ypatingos despotizmo apraiškos daro šio žmogaus šeimos narius nuobodu ir depresišku.

Tokie vyrai nori eiti apsipirkti su savo žmonomis, nes bet koks dalykas turi būti nupirktas jo budriai kontroliuojant.

Tokio asmens žmona yra silpnoji valia,ji yra pavargusi ir depresija. Vaikams su tokiu tėvu taip pat sunku. Jis visada pateikia jiems pastabas: "neveikia", "ne žaisdami", "jūs negalite", "valdysite". Šio tipo namų tyrantas mano, kad palikuonys turėtų būti išaugęs taupymo ir be perviršio. Tokio tyrano šeimoje fizinis smurtas įvyksta.

Portretas Nr. 2: Narcisistinis

Toks tyrantas niekam nieko netausins. Narcisistinis despotas tiesiog to nereikia - jis yra aukščiau šio bytovuhi. Šis žmogus yra tik fiksuotas jo paties asmeniui. Jis, kaip taisyklė, yra patrauklus ir protingas.

Jis nuoširdžiai tiki, kad jo interesai yra paprastinepasiekiamas suprasti paprastą įvertinimą, t. y. žmona ir vaikai. Šie vyrai sutvarko savo santykius šeimoje taip, kad žmonės aplink juos pradeda tikrai paklusti. Narciziškas tironas stato aplink save prie sienos, be leidimo įvažiuoti į savo pasaulį griežtai vospreschen.Etot asmuo nebus STOOP į primityvių skandalų, jis tiesiog vykazhet jo panieką ir veiks nuošalyje ir nepriklausomas.

Narciziniai tyranai garbina blogą sveikatą. Jie nuolat klauso savęs, savo sveikatai. Toks žmogus gali praleisti valandas kalbėdamas apie jo ligas, tačiau jie labai susierzinę, kai vienas iš namų staiga susirgo. Tai sukelia jam diskomfortą ir dirginimą. Niekas neturėtų serga jo šeimoje, ypač jo žmona.

Tokie šeimos tyranai yra nenaudingi kasdieniame gyvenime. Jie nesiruošia daryti namų darbus. Jie nori, kad nebūtų atkreiptas dėmesys į prapūstas lemputes ar nuotėkį.

Vaikams tokie vyrai yra kietas. Jų vaikai, kaip taisyklė, yra labai tylūs ir paklusnūs. Žmona turi auklėti savo palikuonis, kad jie netrukdytų popiežiui ir atitrauktų jį nuo narcizo.

Lytiniu atveju toks tironas rūpinasi tik jo malonumu. Jis rūpinasi savo žmonos jausmais. Jis tik bando sau.

Portretas Nr. 3: Aukščiausiasis vergas

Labiausiai nenuspėjamas tyrano tipas. Šiame psichologiniame tipe tuo pačiu metu sutampa ir įsimylėjęs vergas ir žiaurus despots.

Jis visiškai orientuotas į jo žmonos norus. Jam gyvenimo tikslas yra patenkinti visus jo poreikius. Tiesa, tik tie norai, kurie jo nuomone laikomi tikrai svarbiais.

Paklusniojo vergės žmona niekada nebus nepriklausoma. Ji yra visiškai apsupta jo dėmesio, ji tiesiog neturi pasirinkimo laisvės.

Tokie vyrai dažnai keičia nuotaiką. Jie yra linkę į užsitęsusius depresijos laikotarpius. Jie dažnai grasina net atsiskaityti už gyvenimą, nors beveik niekada netaiko šių grėsmių.

Jo meilė jo žmonai viską sužinosapylinkes. Tokios šeimos vaikai taps pagrindine psichologinės įtakos priemone. Tėvas visada primins savo vaikams, kaip jis myli savo motiną, ir bandys sukurti jų akimis idealiojo tėvo įvaizdį. Toks tyrancijos tipas labai pakenkia šio asmens šeimos ir draugų psichinei ir emocinei sveikatai.

Tai pats baisiausias šeimos tironijos rūšis. Toks žmogus yra labai nenuspėjamas, jis gali paversti savo moterį į amžiną atgailaujančią ir kaltinamą būtybę, ją terorizuodamas tiesiog savo neramiu psichologiniu spaudimu.