Kaip vizualizuoti sapnų žmogų

Kaip vizualizuoti sapnų žmogųVaizduojamas žmogus iš savo svajonių, arba, kaipjie sako, idealus žmogus - procesas yra įdomus ir patrauklus. Tačiau rezultatas priklausys tik nuo to, kaip gerai stebėjote ateities partnerio vizualizavimo techniką.

vizualizavimas vyras

Vyro ir moters santykiai yra vienas išvienas, kuris jaudina kiekvieno žmogaus širdį ir sielą. Daugiau dėmesio skiriama "vieno" žmogaus, kuris džiaugsis tiek širdimi, tiek protu, ieškotų. Jei ši paieška nebūtų tokia sudėtinga, tada pasaulyje būtų daug silpnesnių širdžių ir išsiskyrusių sutuoktinių.

Kaip prasideda sėkmė? Kompetentingas planavimas, kuriame atsižvelgiama į visus svarbius niuansus, yra nedidelis dalykas.

Viskas, kas ateina į mūsų gyvenimą, yrapagrindai. Pavyzdžiui, neįmanoma įsimylėti / mylėti absoliučiai bet kokio žmogaus, bet kokiu atveju, prieš įsimylėjant, jau yra tam tikras vaizdas galvos, į kurį nukreiptas pasirinktas vienas ar tas pats būdas. Pakanka prisiminti susipažinimą su asmeniu, kuris vėliau įsimylėjo: šiame asmenyje beveik iš karto matė tas savybes, kurios pakenkė sielos stygiui.

Todėl būtina atidžiau išmatuoti ateities atvaizdą (-cy), o iš sąmonės vaizdas bus išleistas į pasąmonę ir, kaip magnetas, pritrauksite tinkamam asmeniui.

Kaip sukurti vaizdą

  1. Pagalvokite apie visas išvaizdos detales. Pavyzdžiui, tau augimas ar svoris nėra tokie svarbūs,tu negali paminėti. Ir jei tai svarbu, tu gali nurodyti: augimą nuo 180 iki 190, tokio ir tokio svorio. Galima įsivaizduoti ir plaukų spalvą, akis, bet jei tai nesvarbu, tada nekreipkite dėmesio į tai. Gal jums svarbiausias bruožas - tai graži šypsena su sveikų dantų ir sklandžiai, jis gali atkreipti dėmesį.
  2. Simbolis. Tai yra sudėtingesnė. Svarbu sutelkti dėmesį į tuos bruožus, kurie skamba teigiamai: geri, nuoširdūs, ramūs, rūpestingi, patikimi, veda sveiką gyvenimo būdą ir tt Formuluotė: jis nėra greitas, nepageidaujamas, geriau sakyti: ramus, subalansuotas. Šiuos požymius sunku prisiminti, geriau juos rašyti lape.
  3. Svarbu galvoti apie savybes. Ar jis bus intelektualus ir romantiškas aratsparus ir nenuspėjamas - tai priklauso nuo jūsų, viskas priklauso nuo jūsų. Jei jums svarbu aplankyti muziejus, parodas, mokytis kalbų su būsimu vyru, tada į tai turi būti atsižvelgta.
  4. Darbas ir karjera. Savybės, kurios nesvarbi mūsų laikais. Todėl svarbu atsižvelgti į šį aspektą. Galbūt matai ateities vyrus tam tikros profesijos, galbūt jis yra mokslininkas ar tiesiog protingas ir sėkmingas verslininkas - taip pat ir jūsų pasirinkimas. Galima įsivaizduoti, koks jis yra bosas, ar kad jo pinigai yra mylimi, ir jis labai lengvai uždirba pragyvenimą, keliauja ir tt Tai nėra komercializmas, bet svarbi kokybė, nes kiekviena moteris nori jaustis kaip žmogus, kaip akmens siena ir pasiruošusi tapti motina taikiai ir pasitikėdami šeimos galvomis.
  5. Namų darbai. Kitas svarbus dalykas yra gyvenimas. Jei kas nors svarbu, kad žmogus padeda vakuume, tada kodėl jo neįtraukti į sąrašą? Kalbant apie vyrus, juos gali atstovauti moteris, kuri mielai rūpinasi namais, skaniai rengia, suteikia komfortą ir rūpinasi namu.
  6. Bendras gyvenimas, ateities planai. Svarbu rūpintis ne tik susipažinti su svajoniu, bet ir suvokti, kaip vyks bendras gyvenimo būdas, kokie tikslai suvienija jus, planai. Gal norite perkelti į kitą šalį?
  7. Aplink būsimos pusės. Sutinku, kad labai svarbu, kad su draugais ir tėvais, artimaisiais, jūs galite lengvai rasti bendrą kalbą. Atsižvelkite į tai, jei tai yra pagrindinis dalykas.
  8. Ir, žinoma, pats svarbiausias dalykas! Tu myli jį visa savo širdimi ir protu ir gaunate iš jo tas pačias emocijas ir jausmus!

Kai paruoštas pilnas vaizdas, atsižvelgiama į visas svarbiausias savybes, jas galima perkelti į popierių. Šis sąrašas gali būti papildytas.

Kaip dirbti su "galutine medžiaga"

Ir dabar reikia vizualizuoti žmogųsvajones, gerai, ar idealus žmogus. Nemanau, kad jūs to nepadarėte, tokio idealo. Mes visi nusipelnome visko! Pirmiausia galite skaityti pastabas ant lapo keletą kartų, uždaryti savo akis, atsipalaiduoti ir įsivaizduoti sau šalia šio mažo vyro, jis jau yra čia su tavimi, savo gyvenime. Tai neturėtų būti svajonė, vizualizuoti ją įprastoje aplinkoje, valgydami vakarienę kartu ar žiūrėdami filmą.

Periodiškai svarbu atnaujinti atmintį apie tai, ką jūs esateparašė, kad vaizdas būtų tikslesnis. Taigi kiekvieną pusvalandį reikia skirti laiko vizualizuoti idealų žmogų. Patikėkite, kad jis jau dabar, šalia tavęs, darai savo mėgstamą dalyką, pažvelk į minties mintis, kad jis toks geras, toks tobulas.

Gera vizualizacija yra tada, kai jūs šypsosi ir patiria šiltas ir ryškias emocijas, džiaugsmas yra toks stiprus, kad norite džiaugtis ir juoktis!

Patikėkite manimi, jis nėra ateityje, jis jau yra šalia tavęs,tiesiog reikia šiek tiek palaukti, kai tai atsiranda ne tik jūsų protu, bet iš tikrųjų. Realybė yra inertiška, garantuojama šiek tiek kantrybė ir sėkmė!

Ir kai susitiks, jūs iš karto suprasite: tai jis!