Kaip pagerinti gyvenimo kokybę: paprasta technika

Kaip pagerinti gyvenimo kokybę: paprasta technikaNe paslaptis, kad žmogaus gerovės lygis, joGyvenimo pasitenkinimas yra nustatomas, kaip jo gyvenimas darnus visose jo apraiškose. Bet tai tik bendri frazės. Ir kaip tikrai vertinti savo gyvenimo kokybę visose srityse ir imtis pirmųjų žingsnių jį tobulinti. Tai yra paprastas būdas.

Kaip pagerinti gyvenimo kokybę: paprasta technika


Jums reikės
  • - "gyvenimo ratas"
  • - pieštuku ar pieštuku
Instrukcijos

1


Spausdinkite ant spausdintuvo arba perrašykite šį paveikslėlį rankomis. Jis vadinamas "gyvenimo ratu" ir atspindi visus pagrindinius žmogaus gyvenimo aspektus.

2


Įvertinkite kiekvienos krypties būklę dešimties balų skalėje. Stenkitės tai daryti nuoširdžiai ir be dvejonių ilgą laiką.

3


Sujunkite taškus su viena linija. Jūs turite savo gyvenimo ratą. Įvertink, kaip jis lygis, galvoja, ar galima eiti tokiu ratu?

4


Tos jūsų gyvenimo sritys, kurias jūs įvertinote kaip mažiausiai klestinčias, bus "schebinki" ant "rato". Norint, kad jūsų gyvenimas taptų "sklandesnis", jums reikia suderinti šiuos "įbrėžimus".

5


Kiekvienai "Shcherbinka" nustatyti kelias užduotis(3-4), kurio sprendimas pagerins šios gyvenimo srities padėtį. Pradėkite nuo lengviausio, kurį galite atlikti beveik iš karto, dabar ar per artimiausias dienas.

6


Parašykite, koks yra šių problemų sprendimasparodys gyvenimo sritį, su kuria ketinate dirbti. Pavyzdžiui, įvertinote "troikos" sveikatos "būseną" ir nustatėte užduotis "Laikykitės tinkamos mitybos principų. Vaikščiokite mažiausiai 5 km per dieną. " Po to "sveikatos" sektoriaus būklė jūsų skaičiavimams turėtų atitikti 5 taškus.

7


Nubrėžkite antrą, pataisytą "gyvenimo rato" versiją, ką jis taps tada, kai užduotys bus baigtos.

8


Išvalykite lapą naudodami naują parinktį ir grįžkite prie jo po poros mėnesių. Įvertinkite rezultatą!