Kokie laikai egzistuoja prancūziškai

Kokie laikai egzistuoja prancūziškaiPrancūzijoje yra apie 20kartus. Remiantis nusistovėjusia tradicija, gramatikai išskiria šias veiksmažodžio kategorijas: laiką, nuolydį, balsą, veidą ir skaičių. Formoje prancūzų veiksmažodžiai yra paprasti ir sudėtingi. Paprastų formų perduoti laiko vertės, bet ne datą renginį. Blankai formuojasi keičiant pabaigą. Pagalbiniai veiksmažodžiai avoir ir être dalyvauja formuojant sudėtingas formas.

Paslaptingi prancūzų veiksmažodžiai


Jums reikės
  • Gramatikos knyga, kurioje yra lentelėsI, II, III grupių veiksmažodžių konjugacijos, nereguliarių veiksmažodžių ir kitos naudingos informacijos sąrašas, dviejų kalbų žodynas ir interneto prieiga prie internetinių pamokų.
Instrukcijos

1


Apsvarstykite prancūzų žiūrėjimo laiko sistemąkalba, esanti grupės parlerio I veiksmo pavyzdyje. Ši grupė yra daugiausia apie 4000 veiksmažodžių. Dabartiniame laikais - présent - veiksmažodis konjuguoja paprasčiausiai: je parle, tu parles, il / elle parle, nous parlons, vous parlez, ils / ells parlent. Sužinokite apie galerijas ir kalbėkite!

2


Pasakykite kažką apie kažką praeityje, naudokite laiką imparfait, passé kompoziciją ir plus-que-parfait.

3


Imparfait laikas nebaigtas irpaprasta išsilavinimas. Šiuo metu veiksmažodis atsako į klausimą "ką padarė?". Prancūziškai tai skamba taip: je parlais, tu parlais, il / elle parlait, nous parlion, vous parliez, ils / elles parlaient. Jums reikia išmokti baigtis.

4


Passé kompozicija - praėjo laikas baigėsi,atsakydamas į klausimą "ką padarė?". I grupės grupės veiksmažodžiai jungiasi su veiksmažodžiu avoir. Teisingai kalbant, jums reikia išmokti šio pagalbinio veiksmo konjugaciją ir pridėti prie jo ankstesnio konjuguotojo veiksmažodžio. Po to lengvai konjugato: j`ai PARLE, Tu kaip PARLE, IL / elle a PARLE, nous avons PARLE, vous avez PARLE, ILS / ells ont PARLE.

5


Laikas plus-que-parfait tarnauja susitaikymo tiksluikartus per sudėtingą sakinį, kai vienas veiksmas įvyko prieš kitą. Pavyzdžiui, "Kai aš kalbėjau su Misha, jums paskambino man." Pasakyti tą patį, prancūzų, naudokite pagalbinį veiksmažodį į paprastas būtasis laikas - imparfait ir būtasis veiksmažodžio konjuguotos. Gauk - quand j`avais PARLE avec Misha, vous m`appelaient. Tačiau tam, kad konjuguotos visą grandinę iki galo suprasti: j`avais PARLE, TU avais PARLE, IL / ELL avait PARLE, nous avions PARLE, vous aviez PARLE, ILS / ells avaient PARLE.

6


Ateities laikas - futuro paprastas - prancūziškaikalba yra paprasta forma. Paprastumas taip pat yra tai, kad mes pridedame pabaigos tiesiai į pradinę formą veiksmažodis - infinitive. Mes mokomės baigtis ir sakome: jer parleira, tu parleras, il / elle parlera, nous parlerons, vous parlerez, ila / elles parleront.