Kaip dažnai galiu paleisti?

Kaip dažnai galiu paleisti?Pastebėta, kad sunku pradėti bėgti,kiek nustatyti, kiek dažnai reikia paleisti. Dažnai raumenų skausmas, nuovargis ar nepakankamas rezultatas sukelia tokios fizinės veiklos nusivylimą. Tuo tarpu tai veikia beveik visiems, jums reikia teisingai apskaičiuoti mokymo tvarkaraštį ir intensyvumą.

Kaip dažnai galiu paleisti?

Pradedantiesiems, norintiems kuo greičiau pamatyti rezultatą, domina, ar tai galima paleisti kiekvieną dieną. Teoriškai bėgiojimą galima atlikti kasdien, bet ne visada patartina.

Kiek - priklauso nuo kūno

Viena iš pagrindinių efektyvaus bėgimo sąlygų -tęstinumas. Jei važiuojate 5 minutes ir vaikščiate pusvalandį, tai nėra bėgiojimas, bet tiesiog vaikščiojimas. Sveikatingumo specialistai rekomenduoja pradėti 30-60 minučių pamoką, per kurią vaikščiojate 20 km atstumu. Norint išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, reikia mažiausiai dviejų tokių treniruočių per savaitę. Norėdami išlaikyti tokią apkrovą, gali būti paruoštas tik organizmas, todėl pirmiausia reikia pakaitomis važiuoti ir vaikščioti, palaipsniui siekti nuolatinio bėgimo. Kiek kartų per savaitę paleisti, kad būtų pasiektas optimalus efektyvumas? Dėl parengto organizmo reikia treniruočių skaičių padidinti tris per savaitę. Tai maksimalus dydis, kurio negalima viršyti, kad būtų išvengta pernelyg didelės nuovargio ir žalos sveikatai. Nemanykite, kad kuo daugiau praktikuojate, tuo geriau rezultatas. Jei raumenims neleidžiama pailsėti, jie neturi laiko atsigauti ir ne tik nenaudoja, bet taip pat gali patirti sužalojimų riziką.

Vieną ar du kartus per dieną?

Stenkitės nuspręsti, kaip dažnai reikia paleisti,Reikia suprasti, ar jūsų kūnas yra pasiruošęs sunkiai apkrovai, ar verta suskirstyti vieną ilgą okupaciją į dvi trumpesnes? Pavyzdžiui, atsigauna po tempimo, tai geriau paleisti 5 km ryte ir vakare 5 km kaip kartą 10. Be to, planuojant įtempto grafiko turėtų atsižvelgti į vietovės, kurioje turės paleisti. Jei šio purvo ar sniegu padengtu kelio, apkrova ir raumenų sistemos bus didesnis nei tada, kai užsiima dėl Kierat. Reikia pažymėti, kad bėgimas ant asfalto ar betono yra labai žalingas sąnarių. Norėdami sušvelninti dangos poveikį, jums reikia atsparus ortopedinius batus. Taip pat reikia atsižvelgti į oro sąlygas - jei lietus ar karštis lauke, tai geriau padaryti du trumpus, o ne vienus ilgius. Šis užimtumo būdas tinka labai įtemptiems žmonėms, pradedantiesiems sporto ar tiesiog mėgėjams. Profesionalams ar lenktynininkams, siekiantiems pasiekti tam tikrą sporto šakos aukštį, toks tvarkaraštis netinka. Jiems reikia praktikuotis kiekvieną dieną bent valandą, atidedant kūną, jei reikia. Paprastai pertrauka nuo bėgiojimo specialistai daryti po intensyvių treniruočių, kad prieš konkurenciją, taip pat dėl ​​ligos ar sužalojimo.