Kaip siurbti spaudą vasarą

Kaip siurbti spaudą vasarąIki vasaros sezono pradžios vis daugiau mergaičiųpradėkite galvoti apie savo figūrą. Labiausiai probleminė sritis yra pilvo srityje. Yra specialus pratybų komplektas, kuris padės prispausti spaudą ir greitai pašalinti riebalų nuosėdas.

Kaip siurbti spaudą vasarą

Naudingos rekomendacijos

Jei norite, kad pilvas skraidytų formą, tai būtinasistemingai atlikti siūlomus pratybų komplektus. Ekspertai rekomenduoja sportui skirti 40-60 minučių per dieną. Visos pratybos turi būti atliekamos aukštos kokybės, visiškai jėgos. Be to, nepamirškite apie teisingą mitybos požiūrį. Jei norite pasiekti gražią pripučiamą spaudą, turėtumėte atsisakyti riebių, keptų ir saldžių patiekalų. Maistas turėtų būti kuo pilnesnis ir apimti daugybę daržovių ir vaisių. Apatinis spaudimas yra didžiausia pilvo spaudos raumenys. Tuo pačiu metu yra pakankamai sunku siurbti. Atliekant pratybas, būtina akivaizdžiai pabrėžti pagrindinę šio pilvo srities naštą.

Pratimų kompleksas

Pratimai "kapitono kėdė" yra akojų keltuvai vise. Tai vienas iš efektyviausių. Norėdami jį atlikti, būtina užimti pradinę padėtį specialiu treniruokliu. Jei atliksite pamokas namuose, reikės paprasto baro. Pakabink ant jo, nesilenkdamas savo kelio. Švelniai pakelkite juos. Pataisykite šią poziciją 2-3 sekundes. Lėtai nuleisk kojas. Šis pratimas gali būti atliekamas lenkdamas kelius. Tokiu atveju juos reikėtų kuo labiau paspausti ant krūtinės. Vykdydami šią užduotį pabandykite išlaikyti nuolatinę įtampą pilvo raumenims.
Atkreipkite dėmesį: pratybų metu neturėtumėte leisti kūnui pasukti. Tai sumažina pagrindinę apkrovą.
Ne mažiau efektyvus spaudos siurblys padėstorsiono treniruotė. Norėdami tai padaryti, turite priimti pradinę poziciją. Lieu ant nugaros. Padėkite rankas ant kūno. Pakelkite kojas aukštyn ir sulenkite stačiu kampu. Pastaba: blauzdos turi būti lygiagrečios grindų paviršiui. Palaipsniui pakelkite sėdmenis iš grindų, naudodamiesi spaudos raumenimis.
Atlikdami užduotį pabandykite traukti savo kelius arčiau savo krūtinės.
Pasiekę galo tašką, maksimaliai išspauskitepilvo raumenys. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Pratimai dviem 15-20 kartų paketais. Kitas pratimas turėtų būti žinomas daugeliui vaikystės - "vertikalios žirklės". Ši apkrova leidžia jums sutelkti pilvo raumenis tam tikrą laiką. Tai leidžia greitai ir efektyviai sumažinti pilvo dalį. Norėdami tai padaryti, melu ant nugaros. Padėkite rankas po savo sėdmenis. Keldami abi kojas, stenkitės išlaikyti juos maždaug 20 cm atstumu nuo grindų. Lėtai paleiskite žirklinius judesius žemyn ir aukštyn. Kartokite pratimą 40-60 sekundžių.