Kiek jums reikia važiuoti, norint numesti svorį?

Kiek jums reikia važiuoti, norint numesti svorį?Bėgimas jau seniai buvo pripažintas ne tik kaip geras įrankispagerinti kūną, bet taip pat kovoti su pertekliniais kilogramais. Netgi trumpiausi ir lėtesni bėgeliai yra daug efektyvesni už figūrą, nei gulint ant sofos. Tačiau tiems, kurie nori atsikratyti riebalų ir per trumpą laiką gauti gražių formų, vis tiek turėtumėte vaikščioti aplink tam tikrą sistemą.

Kiek jums reikia važiuoti, norint numesti svorį?

Taisyklės veikia tiems, kurie nori numesti svorio

Pradėti paleisti reikia palaipsniui, kiekvieną kartąšiek tiek pridedant laiko. Taigi, palaipsniui praturtinkite savo kūną į naudingą pamoką, nepakenkdami jo. Jei esate blogoje fizinėje būklėje, pirmųjų važiavimų metu neviršykite 15 minučių, bet po kelių savaičių turite dirbti mažiausiai pusvalandį, priešingu atveju jūs negalėsite atsikratyti papildomų svarų. Daugiau ištvermingų žmonių ir tų, kurie yra puiki fizinė būklė, geriau važiuoti apie 40-45 min. Mokslininkai jau seniai įrodė, kad riebalai pradeda degti tik po 30 minučių intensyvaus bėgimo.
Bėganti, įsitikinkite, kad klausykitės savo jausmų. Jei blogai jaučiatės, tai geriau pakeisti greitą pėsčiomis.
Sumažinti svorį važiuojant taip pat labai svarbupakeiskite apkrovos intensyvumą. Galite, pavyzdžiui, paleisti 10 minučių silpna tempu, o po to 5 minutes paspartinti. Štai kodėl tie, kurie kovoja su viršsvorio, tai geriausia paleisti kalvotoje vietovėje, o ne ant lygaus doroge.Schitaetsya kad lieknėjimas teisingą bėgiojimas ryte - tada organizmas degina kalorijas daug greičiau. Geriausias laikas tai yra nuo 6 iki 8 ryte. Nepaisant to, kiekvienas organizmas yra skirtingas, todėl ji turėtų nustatyti laikas skaičiuojamas nepriklausomai nuo jų samochuvstviya.Takzhe labai svarbu paleisti bent 4 kartus per savaitę pagrindu priešingu atveju mokymo efektas bus ne toks pastebimas paveikslėlyje. Dienos veikia labiau tinka tiems, kurie siekia, be svorio, sustiprinti savo imuninę sistemą.
Su kasdieniu važiavimu labai svarbu laikytis pirmiau išvardytų taisyklių, kitaip kūnas bus pripratęs prie apkrovų, o riebalų deginimas bus daug lėtesnis.

Papildomos svorio netekimo priemonės

Veikia neabejotinai naudinga sveikatai ir figūrai. Tačiau, norint greitai prarasti perteklius sterlingų, svarbu laikytis sveikos mitybos taisyklių. Pirmiausia turite atsisakyti greito maisto, gazuotų gėrimų ir miltų produktų. Taip pat naudinga valgyti mažomis porcijomis, tačiau ne mažiau kaip 4 kartus per den.Posle paleisti neturėtų iškart skubėti į šaldytuvą ir valgyti šokoladą su ramia sąžine - vartoja daugiau kalorijų, nei jums sudeginti važiuojant, bus ne greičiau sukelti savo tikslo. Geriausia palaukti valandą ar ne mažiau kaip 30 minučių, o paskui užgesinti alkį su daržovių salotomis, virta mėsa ar žuvimi.