1 patarimas. Ar važiavimas padeda numesti svorį?

1 patarimas. Ar važiavimas padeda numesti svorį?Veikia yra labai veiksminga svorio netekimo priemonė. Tačiau, norint pasiekti geriausių rezultatų, labai svarbu žinoti, kiek laiko, pagal kokią schemą, su kokiu intensyvumu turėsite veikti.

хтт: / / бегугу-потею.ру / на-контент / уплаедс / 2012/11 / рфи1.жпг

Visų pirma, būtina suprasti, kad veikianėra tinkamas kiekvienam žmogui, o tai ne visada yra individuali savybė ir liudijimas. Įspūdingas per didelis svoris bėgimo metu kelia didelį apkrovą kelio sąnariuose, dėl to gali atsirasti sunkių sužalojimų. Taigi, jei turite papildomų kilogramų daug, Norėdami pradėti, keisti savo mitybą, ir tik po to, kai svoris nukris, galite pradėti veikti.

Prieš važiuodami, užsideginkite raumenims. Tai gali būti kojų ir rankų, šlaitų plyšimas. Ištyrinkite galūnes. Pakanka penkių minučių sušilimo.

Norėdami efektyviai prarasti svorį,jums reikia paleisti be pertraukų bent pusvalandį. Jei laikykitės šios taisyklės, po dviejų savaičių galite jausti rezultatą. Jei dirbate mažiau nei pusvalandį, svorio pokyčiai gali būti vertinami tik po važiavimo, ir šie pokyčiai nereiškia, kad sumažėja riebalų masė, bet yra skysčių netekimas.

Veikia gali būti skirtingo intensyvumo. Jei pradėjote važiuoti, greitas vaikščiojimas ar bėgimas tinka jums. Šios apkrovos rūšys degina kalorijas, nors ir lėčiau, nei greita. Bėgti buvo patogus, kvėpuoti tinkamai. Proceso metu jūs turite kvėpuoti ir išgydyti per nosį. Įkvėpimas ir iškvėpimas turėtų būti pakeisti dviem etapais. Paspartinti tempą reikėtų palaipsniui, pradėti ramiai vaikščioti, tada eiti paleisti. Pasibaigus mokymui, palaipsniui mažinkite normą, tai sumažins širdies naštą. Beje, lengviau atsižvelgti į praeitį, bet ne į kilometrą.

Negalima važiuoti per karštą orą, šiltaMetų laikas geriau važiuoti rytais arba vakarais. Efektyviausia važiuoja palei vingiuotas takas parko zonose. Tačiau artimiausias stadionas taip pat tinka mokymui.

Treniruotė buvo efektyvesnė ir saugesnė,pirkti specialius batus. Kasetėse turi būti amortizatoriai ir gerai sutvirtinta kulno sritis, o batai yra pagaminti iš geros, kvėpuojančios medžiagos.

Jei treniruojate, esate sergagalvos ar krūtinės srityje, sustokite. Kad važiavimas būtų saugesnis, nusipirkite širdies ritmo matuoklį (jei nenorite eiti palei bėgimo takelį, kur yra ši funkcija). Pulsas negali būti didesnis nei septyniasdešimt procentų didžiausios jūsų amžiaus grupės. Pvz., Trisdešimtmetė moteris gali turėti ne daugiau kaip 190 kartų per minutę impulso (nuo 220 metų amžiaus reikia skaičiuoti), o tai reiškia, kad treniruojančios moters pulso greitis neturėtų viršyti 133 smūgių per minutę.


Patarimas 2: veikia ryte naudinga?Bėgimas laikomas vienu iš labiausiaiveiksmingi būdai numesti svorio, sugriežtinti figūrą ir sustiprinti imuninę sistemą. Nenuostabu, nes šiuo atveju yra beveik visų organų ir raumenų apkrova. Ir ekspertai pataria bėgti ryte, pageidautina prieš pusryčius.

Naudingi rytais?
Instrukcijos

1


Buvo įrodyta, kad važiuojant ryte atsiranda daugiaunaudingas tiems, kurie kovoja su antsvoriu. Šiuo metu sudegintas kalorijas daug greičiau nei vakare ar prieš miegą. Ir tai geriausia padaryti nuo 6 iki 8 val.

2


Rytas bėgiojimas padeda greitai pabusti irsusigrąžinti, sutelkti jėgą ir energiją ilgą darbo dieną. Be to, ankstyvo važiavimo pranašumas yra tas, kad aplink oras yra mažiau gausus, o tai ypač svarbu dideliuose miestuose. Ir žmonės, kurie eina į sportą ar vaikšto ankstyvuoju rytu, daug mažiau nei vakarais, todėl galite būti vieni su savimi.

3


Nepaisant to, kad akivaizdu nauda, ​​kai važiuoja ryte,jis turi savo oponentus. Manoma, kad tokia energija iš karto po miego daro neigiamą poveikį sveikatai ir įveda atsipalaidavusią organizmą į stresą. Štai kodėl turėtumėte klausytis savo jausmų ir susitelkti vien tik į jūsų gerovę. Tie, kurie lengvai renkasi kartu su saulėtekiu ir iš karto imasi spręsti įvairias problemas, turėtų eiti ryte, nes vakare jie tiesiog nepasiliks. Bet pelėdos, kurių veikla prasideda tik vakarienei, neturėtų piktybiškai kepti savo kūno ankstyvuoju kratymu - šiuo atveju jis bus daug naudingesnis ir efektyvesnis vakare.

4


Bet kuriuo atveju būtina lenktynesteisingai. Norėdami tai padaryti, geriausia vaikščioti tuščiu skrandžiu, gerti šiek tiek vandens su medumi, kad padidėtų cukraus kiekis kraujyje. Prieš pradėdami važiuoti, taip pat svarbu ištiesti kūną ir kojas, atkreipti dėmesį ir sąnarius - tai leis išvengti tempimo ir diskomforto sporto metu.

5


Pradedantiesiems reikėtų pradėti mažus atstumus, sukiekvieną kartą didinant metrų skaičių. Tačiau, norint kuo geriau išnaudoti figūrą ir sveikatą, reikia suteikti jam bent 30 minučių. Ir dar didesnis poveikis bus bėgiojimas dėl grubus reljefas ar kintamos bėgikų su greitųjų lenktynių.

6


Po ryto, gerai valgyti maistą,gausu sudėtingų angliavandenių. Pavyzdžiui, puiki pusryčių galimybė bus "muesli". Jie yra pakankamai ilgaamžiai virškinami, paliekant sotumo jausmą ir suteikiant energijai tą dieną reikalingą energiją. Na, vakare geriau teikti pirmenybę baltymams, pavyzdžiui, baltos mėsos ar jūros gėrybių. Jei turite laiko valgyti prieš bėgiojimą, o po to, kai norėsite, galite valgyti šiek tiek varškės.