1 patarimas: kas yra jogas

1 patarimas: kas yra jogasŠiandien jogos pamokos tapo labaipopuliari ir populiari okupacija. Tačiau labai mažai žmonių žino, kas yra "jogos" samprata. Šiuolaikinėse disciplinose yra panašių į tradicinių elementų, tačiau jų dėmesys dažnai skiriasi.

Kas yra jogas?


Instrukcijos

1


Joga yra mokymas, apimantis visąpsichines ir fizines pratybas, kurios yra skirtos sielos ir kūno valymo darbui. Tai yra savanoriškas ryšys, kai žmogus užmezga santykius su savimi, dirba jo kūne, sąmonėje ir kvėpuoja. Tai taip pat yra vienas iš dvasinių būdų, kaip išlaisvinti nuo prisirišimo prie pasaulio pasaulio tuštybės, kūniško gyvenimo ir susivienijimo su Vienu. Pagrindinis jogos tikslas yra tobulinti savo kūną. Asana yra fiksuota laikmena, kurioje žmogus pasiekia atsiskyrimą, nepriklausomybę nuo savo kūno, tačiau šis atsiskyrimas yra pagrįstas dvasine pusiausvyra ir stabilumu.

2


Asanų atlikimas, asmuo įgyja fizinę,psichinę ir psichinę sveikatą bei jėgą. Jis bando išmokti valdyti emocijas, kontroliuoti mintis ir vyras mokosi savikontrolę ir gebėjimą išlaikyti save pusiausvyra. Būtina įveikti sunkumus gyvenimas veda į ramybės ir pasitenkinimo likimo, kuris gali pagerinti ir pagerinti gyvenimo kokybę. Ir kontroliuodamas protą, žmogus tęsia sąmonę. Jis bando pasiekti poilsio būseną, pajusti su holistinio pobūdžio.

3


Šiuolaikinėse sporto klubuose siūloma galimybė pasirinktiįvairių rūšių jogos kiekvienam skoniui. Hatha Joga. Dauguma šiuolaikinių jogos rūšių yra viena iš hatha jogos veislių. Čia visi posai, asanai yra skirti atsipalaiduoti, žmogus išmoko kontroliuoti kvėpavimą ir meditaciją. Meditacijos metu yra įprasta ištarti mantros (maldos) žodžius. Hatha jogos tikslas yra pasiekti bendrą ramybę ir pusiausvyrą tarp dvasios, kūno ir supančio pasaulio. "Ashtanga Joga" yra dinamiška, greita jogos versija, primenanti aerobikos pratimus. Jogos pozų serija visada pakartojama ta pačia tvarka ir tam tikru kvėpavimo ritmu. Ši jogos rūšis reikalauja gero fizinio pasiruošimo. Jogalatai - meditacijos elementų, asanų, rinkinys, kuris plėtoja lankstumą, išplečia pilatesą su jėgos pratybų sistema. Tokios jogos rūšys tinka žmonėms, turintiems bet kokio lygio fizinę būklę, ir padeda pagimdyti kūną raumeningumu.
Patarimas 2: kas yra jantros jogaYra tiek daug rūšių jogos, nes yra žmogaus apraiškos. Kuris iš mūsų apraiškų yra jantros jogos naudojimas? Jantros joga grindžiama mūsų gebėjimu vizualiai suvokti aplink mus esantį pasaulį.

JantraPer akis žmogus gali matyti viską, kastai supa. Aplink pasaulis turi tam tikrų savybių. Pavyzdžiui, spalvų schema. Kaip sako jogas, vizijos lauko tyrimai patvirtina tai, kad žmogaus smegenys labiau reaguoja nei į spalvą, nei į spalvą.

Taigi, reaguodami į kontrastą ir spalvą, mes suvokiame pasaulį akimis. Didžiulė informacijos, kurią mes gauname per akis.

Matome keletą gražių paveikslų, skulptūrų. Žvelgdami į juos, kai kurios gilios mūsų sielos grandinės gali atsakyti. Grožis, kurį mes planuojame, pritraukia mus.

Galima sukelti kažką kito, apie ką mes žiūrimejausmas liūdnas ar daro jums galvoti. Tai rodo, kad tarp to, ką mes apmąstome ir tuo tarpu, kokias emocijas mes patiriame, yra neabejotinai ryšulys.

Remiantis šiuo mechanizmu senovės gudrybėsnustatė šiuos įstatymus. Jei pažvelgsime į figūrą, kurią paprastai sudaro trikampiai, linijos, kvadratai, užrašai, tai sukels mums tam tikrą emocinę išraišką. Tarsi mes žiūrėtume į gamtos grožį.

Jantra yra tik tokia figūra, diagrama. Žodis "yantra" yra išverstas iš sanskrito kaip instrumentas. Jantros joga yra tokia priemonė, į kurią reaguoja mūsų protas.

Viduje mus, kaip sako jogas, yra tam tikrų archetipųforma. Šie archetipai yra labai giliai, kai kuriose paslėptose mūsų sąmonės srityse. Kai tik, ką mes žiūrime, ir kas įterpiama į mus sutampa, šie vidaus mechanizmai atsibunda. Iš išorės tai pasireiškia kaip emocija.

Yantra joga yra raktas, kuris atveria mūsų vidinio įrenginio užraktą.3 patarimas: kas yra joga nėščioms moterimsJoga padeda nėščioms moterims pasirengtipsichologiškai ir fiziškai iki gimimo. Yra pratimai, stiprinantys nervų sistemą, kuri buvo pasunkėjusi su hormoniniu sutrikimu, iškrauti stuburą, pagerinti kraujo apytaką ir kelti būsimos motinos nuotaiką ir bendrą gerovę.

Joga nėščioms moterims
Instrukcijos

1


Joga nėščioms moterims yra pratybų komplektasyra nukreipti ne tik į kūno ištempimą, bet ir kūno valymą, tinkamą kvėpavimą ir viso kūno atpalaidavimą. Nėščios moterys, kurios praktikuoja reguliarią jogą, turi puikią fizinę sveikatą ir spinduliuoja džiaugsmą ir optimizmą. Azanų prasmė, ypatinga jogos forma, yra ne įsitraukti į tris mazgus ir klausytis ramus muzikos, bet rasti komfortą ir patogumą bet kokioje neįprastoje situacijoje, stiprinant dvasingumą ir sveikatą. Kalbant apie būsimas motinas, joga suteikia atleidimą nuo įvairių formų skausmo ir mažina skausmo slenkstį gimdymo metu. Be to, būsimos motinos vengia gimdos depresijos.

2


Jogos metu atliekami visi asanaisklandžiai ir lėtai. Pratimai yra skirti minkštajam darbui su sąnariais ir stuburo. Specialios pozos stiprina raumenis ir pagerina tų audinių ir organų, kurie dalyvaus bendrame veiksme, kraujotaką. Ypatingas dėmesys skiriamas kvėpavimo pratimams. Jie tiekia deguonį vaikui ir motinai, o darbo metu palengvina skausmą bouts. Be to, naudojant šiuos pratimus, galima išvengti silpnos bendrosios veiklos ir hipoksijos naujagimyje. Nėščioms moterims yra sukurtos gryninimo technologijos, kurios padeda neleisti svorio ir mažinti arba visiškai atsikratyti toksemijos.

3


Specialios meditacijos padeda susikurti kontaktąsu kūdikiu. Jie mokosi "išgirsti", supranta ir jaučia vaiko nuotaiką ir troškimą. Pratimai ramybei sukelia harmoniją tarp motinos ir kūdikio. Po joga nėščia moteris jaučiasi atsipalaidavusi emociniame, fiziniame ir psichiniame lygmenyse. Net pervertintas kelia, kai tinkamai atliekamas, turės teigiamą poveikį kūnui.

4


Joga tinka visoms moterims, turinčioms normalų irgeras nėštumo kursas. Kai kurie mokytojai rekomenduoja pradėti nuo antrojo nėštumo trimestro. Tačiau ir pirmaisiais mėnesiais joga gali sutaupyti moters nuo toksikozės. Todėl prieš pradėdami kurso turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir treneriu, nurodydami visus kūno niuansus ir charakteristikas. Pavyzdžiui, moteris, turinti persileidimus, yra neleidžiama stovėti ir tt Be to, joga netinka būsimoms moterims, turintiems infekcines ligas raumenų ir kaulų sistemai, stuburo ir galvos smegenų traumos, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.4 patarimas: kas yra raja jogas ir kokia vieta ji užima sistemoje?Raja Joga vadinama jogos vadyba, jogaPirmininkas. Raja Joga yra praktinė valios naudojimo sistema. Visa sistema Joga yra viena, tačiau šios doktrinos, yra skirtingi metodai dirbant su įvairių apraiškų žmogus. Šis gebėjimas, kaip juos valdyti, tvarkyti aplinką, nes yra mūsų pasireiškimas.

Chto takoe Radzha-jogaRaja joga padeda bendrauti su išoriniu pasauliu, ši jogos administracija. Praktikant raja joga, mes atskleidžiame save, kad paslėptas potencialas, kurio mes net nesuvokėme.

Tarp daugelio kitų rūšių jogos - raja jogosužima aukštą poziciją. Yra nuomonė, kad šią jogą neturėtų būti praktikuojama prieš tai, kai žmogus yra susipažinęs su kitais jogais, tokiais kaip pranayama joga, krija joga, hatha joga.

Atrodo, jog šie jogai sukuria raja jogos pagrindą. Taip yra todėl, jog Raja jogoje sunkiau suvokti apraiškas. Tai yra subtili, psichiniai procesai, kurie vyksta žmogaus, galvoje, proto. Visi šie procesai yra Willo pagrindas.

Įvairios jogos sistemos skiriasijame nurodytų disciplinų klasifikacija. "Patanjali" jogos Sutras apibūdina aštuonkąją jogos laiptelių sistemą, Ashtanga, o tai reiškia "aštuoni". Raja jogoje šioje sistemoje yra paskutiniai keturi žingsniai po pranajamo.

Yra ir kitos jogos sistemos, apibūdinančios kitus įrankius, kuriuos naudoja "Raja Joga". Tačiau, visur, visur ši kryptis užima aukštą poziciją.

Raja jogos mokymas remiasi kai kuriais pagrindiniaisprincipai ir remiasi raja jogos aksiomatika. Raja jogos pasakoja apie kokius nors super loginius dalykus. Tačiau kadangi mes prieiti prie šių dalykų pagal logiką, naudodami įpročius, kurie suprantami mūsų protui, tada nėra logikos pažeidimų.