Kaip naudoti svorio kojoms

Kaip naudoti svorio kojomsSporto prekių parduotuvėse galite rasti tokiųinventorius, kaip svorio agentas. Tai gali būti liemenė, diržas ar manžetai. Pastarosios yra skirtos rankoms ir kojoms, jie padeda raumenims pumpuoti, greičiau numesti svorį ir ištvermę. Tačiau, jei jis netinkamai naudojamas, pėdų svėrimo priemonės gali sukelti rimtų sužalojimų ir lėtinių ligų.

Kaip naudoti svorio kojoms


Instrukcijos

1


Kojų svorio priemonės yra dviejų tipų: birūs ir plokštieji. Jų skirtumas tarp užpildo. Pirmasis druskos ar smėlio naudojimas, kuris neleidžia jums reguliuoti jų svorio. O antroji - metalinės plokštės, kurios įkišamos į specialias kišenes ant rankogalių. Naudojant svorių plokštė yra laikoma saugesnė ir efektyvesnė, nes pats vyras reguliuoja streso laipsnį.

2


Rekomenduojamas kojų svorio koeficientasperpumpuoti apatinių galūnių raumenis, treniruoti kūno ištvermę, taip pat tuo atveju, jei jums reikia numesti svorio. Tačiau jų naudojimas skirtas tik tiems, kurie nėra pirmoji sporto diena. Neparuoštas žmogus gali padaryti žalos tik. Draudžiama dėvėti juos ir su varikoze venose, su sąnariais ar trauma, inkstų akmenimis.

3


Pasivaikščioję, nustatykite svorįkulkšnis. Įkiškite reikiamą skaičių plokščių į kišenes. Tačiau nepamirškite, kad kojų apkrovos laipsnis turėtų būti palaipsniui didinamas, kitaip negalima išvengti sujungimų problemų vėliau.

4


Jei ketinate važiuoti su svoriukojos ar pratybos, būtinai atlikite treniruotę be šio inventoriaus. Kadangi tai tinka kojoms ir rankoms, liemens liemeniui, tempimo pratimams, greitosioms lenktynėms trumpais atstumais. Tai paruošia kūną ir kūną ilgesniems darbo krūviams ir užtikrins jus nuo galimų sužalojimų. Tik po sušildymo galite įdėti svorį ir pradėti mokymą.

5


Jei ketinate tai naudoti pirmą kartąsu tokiu inventoriumi patikrinkite, ar jums tai patinka. Tai geriausia padaryti vaikščiojant, pripratinti kūną prie papildomo darbo krūvio. Pastarasis taip pat gali paveikti pusiausvyrą, kuri yra labai svarbi. Kiekvieną dieną galite padidinti praleistų minučių skaičių su svoriu. Po poros savaičių jie gali pradėti vykdyti ar atlikti skirtingus pratimus. Bet jūs visada turėtumėte klausytis savo jausmų - nesvarbu, ar jūsų kojos ar nugaros diskomfortas, jūs neturėtumėte naudotis tokia įranga.

6


Ekspertai pataria spręsti svorio agentąTik vadovaujant patyrusiems treneriams. Nepriklausomas tokios įrangos naudojimas dažnai sukelia sužeidimus ir rimtas sąnarių, ypač kelio, problemas, kurios sukelia didelę apkrovą. Jei norite numesti svorio arba tiesiog pagerinti kūną, galite tiesiog padidinti apkrovos intensyvumą sporto metu, nenaudodami svorio.