1 patarimas: 7 pagrindinės treniruotės treniruotės klaidos

1 patarimas: 7 pagrindinės treniruotės treniruotės klaidosŠiuolaikiniame gyvenime yra mergaičių fitneso klubasne tik vieta išlaikyti savo figūrą, bet ir jų socialinės padėties patvirtinimo simbolis. Dabar tai tik madinga. Dažnai patys fitneso instruktoriai nėra suinteresuoti informuoti apie tinkamą sporto salėje vykdomą veiklą. Štai keletas dažnai pasitaikančių klaidų, kurias lankė treniruoklių centrai.

7 pagrindinės kūno rengybos klaidos


Instrukcijos

1


Nesuderinamumas pagrindinėse veiklos srityseaplankyti, kai tai yra patogu, ir retai, kas turi savo mokymo programą. Jei keliaujate į klubą kartą per savaitę ir tuo pačiu metu ten užsiimate iki rudens, tai mažai tikėtina, kad jis padės pasiekti pageidaujamą rezultatą. Būtų daug veiksmingiau parengti klasių planą ir tiksliai reikalingų pratybų programą, atsižvelgiant į jūsų problemas.

2


Per daug nerealus lūkesčius. Pažvelkite į dalykustikrai Nesitikėkite, kad po dešimties sunkių mokymų dienų tapsite kaip mergina iš viršelio. Pirmuoju mėnesiu jūs ne tik neprarasite svorio, bet atvirkščiai, jūs gausite jį dėl raumenų masės padidėjimo. Būkite pasirengę ilgai dirbti sau.

3


Neteisingas maistas Tai labiausiai paplitęsmergaičių, lankančių sporto salėje, klaida. Rezultatas yra 80% priklauso nuo jūsų dietos ir tik 20% treniruočių. Valgyk tik tinkamus maisto produktus, turinčius daug vitaminų, bet apie saldumynus ir greitą maistą turėsite pamiršti. Taip pat nerekomenduojama įsigyti energetinių gėrimų ir barų, parduodamų sporto klubuose ir sporto parduotuvėse.

4


Sutelkite dėmesį į jėgos mokymąJei nuspręsite siurbtiraumenys ar svorio, naudojant galios apkrovas, tada nieko nedarysite. Kiekvieną dieną traukite tuos pačius raumenis, nes jie yra sužeisti ir neturite laiko susigrąžinti. Tai gali sukelti fizinį krūvį ir vėliau raumenų degeneraciją. Kraujas turi būti subalansuotas, sutelktas į visus kūno raumenis.

5


Bando apsimesti nepaprastumu. Negalima vienu metu įsitraukti į visas fitneso rūšis. Sustabdykite savo pasirinkimą vienam dalykui ir sunkiai dirbate, kintančius krovinius su privalomu poilsiu.

6


Tai netrukus po mokymo. Tai negerai. Po atvykimo į treniruoklių salę reikia valgyti nedidelę be riebalų baltymų dalį. Tai jokiu būdu nedaro įtakos jūsų skaičiui, tai tik paspartins medžiagų apykaitą. Be to, jei ne, tada kitą dieną susitvarkysite su skausmais visuose raumenyse.

7


Mokymas apie kitų žmonių programasVašos draugasprarado 10 kg, ir jūs nusprendėte, atlikę savo pavyzdį, padaryti tą patį. Tai nesuteiks jums to paties rezultato. Kiekviena fitneso programa yra pritaikyta kiekvienam organizmui atskirai, o jo programa jums gali netikti. Jūs pasieksite daug veiksmingesnį, sukursite savo mokymo programą, skirtą jūsų kūno problemoms.
Patarimas 2: tempimas: kas tai yra ir kokie jo privalumaiIšsiplėtė pratybų rinkinys"Ištempimas" pasirodė devintajame dešimtmetyje. Ši mokymo sistema neabejojo ​​šiandien. Išsiplėtimo tikslas - padidinti lankstumą, judrumo vystymąsi sąnariuose. Ši fitneso rūšis leidžia ilginti jaunystę, pagerinti laikyseną, atkurti raumenų elastingumą.

Ištempimas: kas tai yra ir kokie jo pranašumaiIštempimas gali būti praktikuojamas kaip nepriklausomaspratimų kompleksas. Ši kryptis aerobikos srityje taip pat naudojama traukinių sportininkams, kaip kasdieninei gimnastikai. Statiškas ištempimas, kuris ištempia, padeda pasiekti ramus, atpalaiduoja nervų įtampą.

Ištempimo esmė kaip pratimų sistema

Vienas iš pagrindinių tempimo pranašumų yratai, kad ši pratimų sistema tinka bet kokiam amžiui ir pasiruošimo būklei. Kad sudėtingas ruožas duotų gerų rezultatų, būtina kasdien užsiimti. Tempimo naudojamas atvejų įvairovė - pašalinti skausmo simptomus raumenis, atsipalaiduoti po treniruotės, padidinti kūno lankstumą ir net deginti riebalus. Bet vis tiek mažo intensyvumo mankšta veda prie to, kad tempimas yra labiau siekiama relaksatsiyu.Rastyagivanie neturėtų sukelti skausmą, yra tempimo sumažinti išlaikymo plėtinius toje pačioje padėtyje. Ši gijimo technika turi mažiausiai kontraindikacijų, todėl ji tinka visiems tiems, kurie rekomenduojami bendram fiziniam treniravimui. Tempimo elementai naudojami jogos, masažo, kai kurių rūšių kovos menų. Pratimai raumenims turėtų būti atliekami kuo lėčiau, kiekviena puse turi būti išvystyta 10-30 minučių. Tokiu atveju jums reikia sutelkti dėmesį į raumenų atsipalaidavimą, jei jie yra įtampos, tada kompleksas atliekamas su klaidomis. Nereikalinga traukti raumenis neturėtų, svarbu išlaikyti stabilų padėtį, kai tempimas.

Išsišakojimo nauda

Statiškas tempimas padeda pagaminti kūnąharmoningas. Ar pratimai, siekiant padidinti raumenų elastingumą, gali būti namuose ir bet kuriuo paros metu. Šiuo atveju ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tinkamai kvėpavimo technikai. Gilaus, net kvėpavimo laikymasis turi teigiamą poveikį smegenų darbui. Tempimas taip pat pagreitina kraujotaką. Praktikuojantis tempimas ne tik padidina raumenų elastingumą. Kompleksas leidžia sustiprinti sąnarius, kad jie būtų stipresni. Taip pat tempimas neleidžia nusodinti druskos organizme. Reguliarus mokymas padeda užkirsti kelią raumenų ir raumenų sistemos ligoms. Dėl ištempimo galite atsikratyti celiulito. Sistema yra optimali tiems, kurie dirba biure. Kokybiškas ištempimas atkuria stiprumą, blokuoja nuovargį. Kompleksas rekomenduojamas nemiga, dažnas stresas.

Patarimas 3: kaip tinkaPavasaris jau yra ant slenksčio ir su malonumu sumušadurys. Tai reiškia, kad laikas parengti savo kūną paplūdimio sezonui. Kaip? Su fitneso pagalba. Be to, kad pataisytumėte figūrą, gausite linksmumo ir puikios nuotaikos.

Atidžiai klausykite trenerio patarimo
Instrukcijos

1


Pirmiausia turite pasirinkti fitneso klubą. Jis gali būti šalia namo ar darbo (pagrindinis dalykas yra tai, kad patekti į jį buvo ne per toli, kitaip keliu reikės daug pastangų). Pageidautina, kad klubas gal ÷ tų mokytis individualiai ir grup ÷ se, pristatyti skirtingas kūno rengimo kryptis.

2


Atlikę pasirinkimą, pasitarkitesu treneriu. Jums gali tekti keletą asmens mokymo įvaldyti pagrindinius pratimus ir padaryti juos pravilno.Trener papasakoti apie sporto, kuris yra klubo, išmokys kaip juos naudoti polzovatsya.Vnimatelno klausytis jo patarimų, nes pratybos padarė neteisingai, gali pakenkti jums .

3


Kad pratimas būtų veiksmingas, jums reikia sujungtiširdies ir jėgos apkrovos. Širdies pakrovimas (bėgimo takelis, važiavimo dviratis, stepper) padės atsikratyti riebalų pertekliaus, o energijos krūvos - traukti raumenis.

4


Nedvejodami eikite į grupines treniruotes. Jie gali būti labai įdomūs. Pradedantiesiems tinka jogos, tempimo ir pilateso. Šie mokymai yra gana rami, todėl jie tinka tiems, kurie niekada nebuvo sportuojantys. Klasėse tiriamos pagrindinės raumenų grupės, kūnas tampa lankstesnis.4 patarimas: kaip rasti požiūrį į vyrusKaralys su žurnalų dangčiais mus įtikinalaimėti žmogų nėra taip sunku - pakanka būti graži ir visada jauni. Liaudies išmintis sako, kad gražios moterys tiesiog praleidžia laiką ir išteka iš "pilkačių" namų šeimininkių. Taigi, ką reikėtų daryti, kad vyrai nepatektų?

Vyrai vertina ne tik grožį
Instrukcijos

1


Rūpinkitės savo išvaizda. Paprašykite, kad jūsų draugai priartintų jus prie fotoaparato įprastoje atmosferoje, nesirinktų, nesistengtų puošti save. Rezultatas tikrai nustebins jus: dažniausiai mes įsivaizduojame save patrauklesniais, nei iš tikrųjų.

2


Kritiškai įvertinti savo figūrą. Galbūt jūs esate šiek tiek per daug riebalų. Nebandykite laikytis stereotipų, laikydamiesi dietos, norėdami įgyti harmoniją. Iš tikrųjų, pagrindinis dalykas šiame paveikslėlyje yra "grooming" ir "sugriežtinimas", o ne kilogramų skaičius. Nr pinigų fitneso klasės? Nesvarbu. Priešingai nei teigia populiarus, raumenis galima efektyviai pumpuoti namuose.

3


Patobulinta išvaizda sustiprins jūsų savigarbą. Tačiau psichologai teigia, kad vyrų nėra traukia grožio, bet jūsų noras ir sugebėjimas bendrauti su jais. Apsidairykite - dauguma bendravimo moterų gerbėjų. Tačiau, kaip taisyklė, jie nešviečia su išoriniais duomenimis.

4


Susipažinkite pirmiausia! Nesvarbu, kiek jus domina vyras, kuris matomas kavinėje ar prekybos centre. Prisijunkite prie jo, pradėkite pokalbį, pavyzdžiui, paprašykite jų orientuotis į parduotuvės asortimentą. Tegul šis pažįstamas neapsiriboja data. Svarbiausia, jūs gausite bendravimo įgūdžius, stengdamiesi nerimauti.

5


Nebandykite nukentėti į žmogų tiesiog visiems, betir apsimenu, kad yra kvailas, nes glotninami žurnalai pataria, tai nėra verta. Taip, protingos moterys kartais sukelia nepilnavertiškumo kompleksą tvirtesnėje lytinėje situacijoje, tačiau moterys, kvailos, kaip eismo kamščiai, taip pat pritraukia labai mažai žmonių.

6


Demonstruoti kulinarinius talentus yra tikjei esate pasiryžęs susituokti džentelmeną. Priešingu atveju jis važiuoja tik valgyti ir miegoti, o romantiškos vakarienės ir dovanos paliks kitiems.

7


Seksualumas yra galingas ginklas, bet tai nepamirškper didelis prieinamumas greičiausiai nepritraukia rimto vaikino. Žinoma, nevažiuok šiltuoju, bet kartais ilga smegenų sijonas yra patrauklesnė už madingą mini. Rasti savo stilių, nekankamai kankinkite batus su stilius, jei nesate su juo.

8


Tegul nepasitenkins nesėkme. Kartais vyras vaikšto pro tiesiog, nes jie yra pernelyg susirūpinęs konflikto su viršininku, ir jūsų Išdavystė suplėšyti kojinės čia išvis su juo daryti. Neįmanoma visiškai patiko viskam. Bet jūs tikrai rasite ką nors, su kuo būsite patenkinti, jei jūs tikrai tikite tuo.