1 patarimas: kokie yra šepečių pratimai?

1 patarimas: kokie yra šepečių pratimai?Kai paprastai yra monotoniškas darbas su plaštakojegreitai pavargsta, o jų raumenys tampa nutirpęs. Jei stresas laiku nebus pašalintas, geriausiu atveju pastebimai sumažės atliktos veiklos efektyvumas, blogiausiu atveju gali atsirasti įtrikiamas nervas, kuris gali sukelti sunkių skausmingų pojūčių. Užkirsti kelią šiam įvykių vystymui padės specialios pratybos.

Kokie yra šepečių pratimai?


Instrukcijos

1


Pašalinti stresą nuo šepečių jiems pakartotinai padėsįtampa ir atsipalaidavimas. Norėdami tai padaryti, nuleisk rankas ir sulenkite kumščius. Nustatykite šią poziciją 2-3 sekundes, tada staigiai atleiskite kumštį, paskleiskite net ir kuo platesnius pirštus. Kartoti pratimą bent 5 kartus.

2


Su monotoniška klaviatūrapagalbos pratimai riešui. Pakelkite rankas į šonus ir atlikite apskrito sukimosi kryptį rankomis pirmą kartą į vieną, tada į kitą pusę 1 minutę. Šepečiai turėtų būti atsipalaidavę. Atliekant šį pratimą, labai svarbu ne sukelti skausmingų pojūčių.

3


Tada uždėkite savo rankas užraktu priešais savo krūtinę irŠepetys sukimosi judesius aukštyn ir žemyn taip, kad vienas šepetys, o kitas - viršuje. Vienu metu negalima atidaryti pirštų, rankos turi likti atsipalaidavę. Praktiškai atlikite minutę.

4


Kitas pratimas iš tos pačios serijos yra atliktaskaip nurodyta toliau. Palikite rankas priešais savo krūtinę, nuspauskite rankas vieni kitiems. Nuleisk juos rankomis žemyn nuo savęs, tada pakelkite ir galų gale sau. Pakartokite 10-15 kartų.

5


Po to išspauskite rankas ir ištieskite dešines rankas priešais save. Nuleiskite šepečiu žemyn, užfiksuokite padėtį kelias sekundes, tada pakelkite. Kartokite pratimą 20 kartų.

6


Pratimai, siekiant sumažinti įtampą nuo pirštų. Paspauskite savo delnus vienas prieš kitą ir atidėkite mažus pirštus, o ne atsukdami kitus pirštus. Tada taip pat elgiasi su pavadinimu. Grąžinkite jas į pradinę padėtį ir atidėkite pirštus, tada rodyklės pirštus. Kartokite pratimus 5 kartus. Po to, nekeičiant pradinės padėties, atsargiai stumkite vienos rankos pirštais ant pirštų. Tada atlikite priešingą. Pakartokite bent 10 kartų.

7


Stiprinti kraujo srautą šepečiams padės vykdyti,Įskaitant palmių triniavimą viena prieš kitą ir purtant juos. Neatsidaręs rankų, nuleisk rankas ir patraukite delnus viena kitai aukštyn ir žemyn. Tai puikiai šildo juos. Po to, atleisk rankas ir purtykite jas, tarsi pasisukite juos nuo vandens. Dėl tokių pratimų rankose normali kraujotaka greitai atsigaus, o raumenų įtempimas sumažės.

8


Jei norite atkurti šepečių veikląpo bet kokių sužalojimų, geriausia spręsti tokį treniruoklį kaip karpalo plėtiklį. Tai mažas žiedas pagamintas iš gumos. Paimkite jį į savo rankas, išspauskite jį taip sunku, kaip galite, tada atsipalaiduokite ranką. Atlikite šį treniruotę 10-15 minučių su pertraukomis, pageidautina keletą kartų per dieną.

9


Be to, išplėstuvas yra tai, kad galite su juo spręstibet kur. Be to, jis stiprina ir vysto ir dilbio raumenis. Tik tada, kai jį naudosite po sužalojimo, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.
Patarimas 2: kokie pratimai krūties osteochondrozeiKrūtinės ląstos yra praktiškai nemobiliosdėl stipraus stiprumo, kurį užtikrina dvylika juostų porų, sujungtų tarpusavyje krūtinkaulio. Paprastai šioje srityje jokių pakeitimų nėra. Tačiau, jei yra traumų ar stuburo ligų, gali išsivystyti krūtinės osteochondrozė.

Krūties osteochondrozės pratimaiProblemos, kurias sukelia krūtinės osteochondrozė, gali būti pašalintos naudojant kineziterapijos pratimus. Viena svarbi taisyklė yra tai, kad pamokos turėtų būti rengiamos kasdien.

Pagrindinės pratybos

Yra keletas pratimų, kurie padėsgarantuoja krūtinės osteochondrozės ištaisymą. Turite būti tiesūs, gerai atsipalaiduoti. Tuo pačiu metu įsitikinkite, kad kojos yra ištiesintos ir šiek tiek įtemptos. Patalpos turi būti lygiagrečios. Tada patikrinkite, ar galva buvo tiesi, o išvaizda buvo nukreipta į priekį. Rankos turėtų pakabinti. Tada, lenkdami alkūnėmis, švelniai pakelkite į pečių lygį. Įkvėpus, atmeskite rankas ir tuo pačiu metu pritvirtinkite krūtinės angą. Išsiplėtus į pradinę padėtį. Šis pratimas pageidautina atlikti penkiolika kartų, būtinai atkreipiant dėmesį į šių judesių suderinimą su jų kvėpavimo ritmu. Kitas pratybas užsiima pradine padėtimi, kaip nurodyta pirmiau. Bet tuo pačiu metu reikia į rankas nusmailinti rankas, kurios atsinaujina, o spaudžiasi prie slankstelių. Norėdami atsirasti įkvėpimo link, stumkite krūtinkaulį į priekį, paspausdami šepečius ant slankstelių ir pamažu perkelkite kumščius žemyn stuburo. Tada perkelkite juos aukštyn. Išsiplėtus į pradinę padėtį. Pratimai vyksta tris kartus.

Papildomi pratimai

Kitas pratimas, kuris padeda efektyviaikovoti su krūtinės osteochondroze. Norėdami tai padaryti, turėtumėte sutelkti šepečius ant stalviršio, uždėkite alkūnės po griuvėsiais arkais ir įsitikinkite, kad kojos nėra išplėstos iš grindų. Tada turėsite pakreipti kamieną ir klausytis suspaudimo. Suspauskite kelias sekundes. Šie pratimai atliekami penkis kartus ir dar daugiau. Kitas veiksmas bus susijęs su kūno rotacija. Norėdami tai atlikti, turite atsistoti vertikalioje padėtyje, atsipalaidavę rankas ir palikdami juos kabančios padėtyje. Tada sukite kūną, jaučiu, kaip atsiranda dorsalinių raumenų įtempis. Jei pratybos atliekamos teisingai, rezultatas bus teigiamas ir būtinas. Svarbiausia, kad nebūtų tingus ir nepasiduok sau, reguliariai praktikuojant. Pratimai atliekami švelniai ir sklandžiai, jums nereikia skubėti, tada fizioterapija padės išspręsti problemą.

3 patarimas: kokie pagrindiniai pratimai su vyresniais vyrais egzistuojaExpansion yra sporto įranga, kuriyra dvi rankenos, sujungtos elastinėmis juostomis arba metalinėmis spyruoklėmis. Viena iš pagrindinių šio simuliatoriaus bruožų - tai programos lankstumas. Su juo galite sustiprinti daugelį raumenų grupių, įskaitant rankas, kojas, pečius ir pilvą.

Kokie pagrindiniai pratimai su vyresniais vyrais egzistuojaBe didėjančios raumenų masės, treniruočių suIšplėstinė medžiaga padės padidinti kūno ištvermę ir išsaugoti ją nuo perteklinio riebalinio sluoksnio. Klasės su šiuo inventoriumi prisidės prie širdies ir kraujagyslių sistemos vystymosi. Taip pat su jo pagalba galite atlikti tempimo pratimus, kurie padidins sąnarių mobilumą ir lankstumą.

Įgyvendinimo taisyklės

Kiekvienas pratimas su ekskavatoriumi reikalingasnustatyti tikslią apkrovą, kitaip traumos gali būti. Tiems, kurie užsiima pirmą kartą, vienas būdas bus 10-15 kartų, priklausomai nuo fizinės formos. Būtina laipsniškai ir sklandžiai pakartotinai ir požiūrį didinti. Jei lengvai su juo suteikiamos pamokos, galite pridėti vieną ar daugiau juostų. Tačiau pasikartojimų ir metodų dažnis vėl sumažinamas, kad būtų išvengta nepageidaujamų sužalojimų.

Pratimai

Mokomieji kompleksai, naudojantys plėtiniusyra daug ir dauguma jų yra specialiai kiekvienam asmeniui. Jei neturite galimybės tai padaryti, turėtumėte susisiekti su treneriu. Specialistas sugebės pasiimti įpročius, atitinkančius jūsų amžių ir sveikatą. Nepaisant to, yra pagrindinių veiksmų, kurie yra labiausiai optimalūs. Jiems reikia krūtinės plėtinys. Pastaroji padeda pagerinti pratimų efektyvumą, o pirmieji rezultatai nereikės ilgai laukti. Norėdami atlikti vieną iš jų, reikia stovėti vertikalioje padėtyje, pastumdami kojas ant pečių pločio. Paimkite ištraukiklį ir ištieskite rankas į priekį. Pradėkite lėtai atskiesti, kiek leidžia pavasaris. Pasiekę maksimalią įtampą, nustatykite 10 sekundžių, tada grįžkite į pradinę padėtį. Tai turėtų būti padaryta 3 kartus. Norint išplėsti rankų ir nugaros raumenis, tinka dar vienas pratimas. Būtina pritvirtinti vieną iš rankos išsiplėsčio ant pėdos, o kitą - rankomis. Šiuo atveju delnai turėtų atrodyti aukštyn. Praėjus keletui gilių įkvėpimų, pradėkite traukti rankas prie krūtinės. Tai turėtų būti padaryta 3 kartus per pėdą. Jūs galite pasiimti ekspansuotą, kad delnai būtų atsukti į vidų. Tada pradėkite juos pakelti iki krūtinės lygio. Priemonių skaičius yra tas pats. Paimkite pradinę pirmosios pratybos padėtį. Pakelkite rankas išplėštuvu aukštyn. Pradėkite veisti juos priešinga kryptimi iki maksimalios įtampos. Laikykite poziciją 10 sekundžių ir atsigulkite rankas. Jei norite sustiprinti bicepsą, tinka ši užduotis. Įstatykite plėstę ant dešinės kojos ir paimkite rankeną ta pačia ranka. Pradėkite kelti šepetį, kol jis palies ant pečių diržo. Pakartokite 3 kartus kiekvienai rankai.
4 patarimas: kaip atlikti bendrus pratimusBendros pratybos yra ypatingosPratimai, galintys normalizuoti stuburo funkcijas. Reguliari mankšta padės organizmui išvengti daugelio ligų arba pašalinti esamas.

Kaip atlikti bendrus pratimus
Instrukcijos

1


Atlikite bendrus pratimus kiekvieną dieną,tik taip galėsite pasiekti norimų rezultatų. Pratimai užtruks apie 40 minučių. Ryte labiausiai tinka gimnastika, bet tai įmanoma ir kitu laiku. Jei jums patogu praleisti vakarus, nedėkite į naktį nedelsiant - tegul užtrunka 1 valanda. Jūs negalite padaryti gimnastikos iš karto po valgio - tai turėtų užtrukti ne mažiau kaip 2,5 valandas.

2


Pradėkite sporto salę su auskarų masažu. Ištraukite juos žemyn, tada viršuje traukite juos į šonus, atlikite apskrito judesius pagal laikrodžio rodyklę, tada prieš jį. Pakartokite kiekvieną pratimą 8-10 kartų.

3


Ar pratimai rankoms. Su jėga, išspauskite pirštus į kumštį, o tada staigiai ištiesinkite juos. Įsivaizduokite, kad spustelėjote kieno nors kaktą. Padarykite tai kiekvienu pirštu.

4


Nuolat nulenkite pirštus pirštais į kumštįiki nykščio ir atvirkščiai. Po to atpalaiduokite rankas ir purtykite. Patraukite savo rankas į priekį, nuplaukite ir užsiimkite atsinaujinančiais pratimais, bandydami kiek įmanoma patraukti šepečiu. Atlikite tą patį pratimą, tik rankos sulenktos.

5


Patraukite savo rankas į priekį (palmės žemyn) irpadarykite elastingus judesius rankomis pirmą kartą į kairę, tada į dešinę, tada suspauskite delnus į kumštį ir padarykite juos sukimosi judesius vienoje ir kitoje kryptimi. Atlikite visus judesius 8-10 kartų.

6


Išnaikykite alkūnės sąnarius. Pakelkite rankas į šonus, sulenkite alkūnės, kad jūsų dilbiai būtų laisvai pakabinami. Atlikite sukimosi judesius alkūnių sąnariuose.

7


Pratimai peties sąnarius. Ištiesdami ranką, atlikite sukimosi judesius prieš jus. Pakeiskite juos keičiant sukimosi kryptį. Pečiai atsitraukia, bando prijungti pečių peilius, o tada į priekį. Pakelkite savo pečius kuo aukščiau, bandydami pasiekti juos prie ausų, tada žemyn juos kiek įmanoma žemiau. Naudokite pečius, kad judėtumėte į priekį ir atgal.

8


Ar rotacinius judesius su kiekviena koja,tada kiekviena nugara. Pakelkite kelį, sulenktą kelio link, kiek įmanoma pakelkite klubą į šoną. Būkite kaip tiesios kojos: pirmiausia ant kulnų, tada ant pirštų, tada į vidų ir išorę pėdos.