Ar galiu sportuoti, kai aš serga?

Ar galiu sportuoti, kai aš serga?Ilgą laiką gydytojai iš viso pasauliopasaulis ginčijo naudą ar žalą, kurią sporto organizmas žaidžia ligos metu. Ir šiandien, jei paprašysi savo skirtingų draugų apie tai, nuomonės bus padalintos. Ir labiausiai tikėtina, kad jie tiesiogiai priklausys nuo jūsų gyvenančio asmens gyvenimo būdo. Gydytojai iki šios dienos sugebėjo susitarti ir gali pateikti tikslią ir nedviprasmišką atsakymą.

fiziniai pratimai ligos metu padeda sunaikinti raumenis


Instrukcijos

1


Sportinės apkrovos, net ir labiausiai nereikšmingosturės teigiamą poveikį kūnui. Tinkama mityba, miegas ir tinkamumas - tai trys banginiai, ant kurių kyla žmonių sveikata. Kodėl tada net žemoje temperatūroje rekomenduojama susilaikyti nuo fizinio krūvio? Pavyzdžiui, mokykloje, be fizinio lavinimo.

2


XX a. Pabaigoje medicinos mokslininkai išŠiaurės Amerika nusprendė atlikti eksperimentą, įrodantį, kad sporto pratimai už peršalimą ne tik pakenks sergančiam žmogui, bet ir padės išnaudotam organizmui įveikti ir nugalėti liga. Tyrimo metu savanoriams per nosį buvo įvestas šaltas virusas, išprovokuojantis laukiamą sloga. Po tam tikro laiko, kai liga pasiekė maksimalius simptomus, savanoriai buvo išsiųsti į bėgimo takelį. Dėl to patirtis parodė, kad nei plaučių funkcija, nei bendras gebėjimas neleisti kūno ligos naštai neturi jokios įtakos.

3


Atrodytų, reikėjo būti malonu su tokiaoptimistinis rezultatas. Tačiau šis eksperimentas sukėlė daug kritikos, pagrindinis iš kurių buvo tai, kad gydytojai panaudojo pernelyg silpną virusą - tai beveik nesukelia komplikacijų. Iš tikrųjų, sergančiųjų "atakuoja" daugybę virusų. Be to, kad kenkia plaučiams ir bronchams, tokie virusai rimtai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą. Pasirodo, kad sportuojant, pavyzdžiui, gripo metu, žmogus patiria sunkius širdies kraujagyslių pakenkimus širdyje, perkrauna miokardą. Liga išprovokuoja uždegimą, sportas sustiprėja. Be to, bet koks šaltis apsaugo nuo raumenų audinių anabolinių procesų. Taigi, fiziniai pratimai ligos metu padeda sunaikinti raumenis. Ir poveikis, kurį žmonės paprastai sportuoja, taip pat nebus.

4


Ar galiu sportuoti ligos atveju? Tikriausiai ne. Geriausiu atveju jūs neturite jaustis jokio teigiamo poveikio iš jų. Blogiausiu atveju - pabloginti jau nemalonią būklę. Šalčio metu visos kūno jėgos yra nukreiptos į jo greitą atsigavimą, jam netrukdant, priversti įtampą užkirsti. Poilsis keletą dienų namuose, leiskite kūnui susidoroti su liga. Profesionalūs sportininkai niekada nebus mokyti pacientų, tai yra neraštingų mėgėjų likimas.