Kaip lengva ir paprasta sėdėti ant stygos

Kaip lengva ir paprasta sėdėti ant stygosKai kurie sako, kad po 30-ojo virvių tu nesėdai. Kiti mano, kad ši įspūdinga laikysena yra visiškai nenaudinga sveikatai. Tačiau bet kuris iš jūsų gali sėdėti ant išilginio pjūvio.

Jums reikės
  • Sporto treniruoklis, patogūs drabuziai klasėms.
Instrukcijos

1


"Pose runnerOn įkvėpimo, padaryti lunging į priekį,padėkite priekinės dalies koją tiesiai po keliu. Traukite nugaros koją, padėkite koją ant pirštų, stumkite kulno atgal. Palmės turėtų liesti grindis abiejose priekinės kojos pusėse. Nuleiskite pečius, ištiesinkite krūtinę, ištieskite kaklą, šiek tiek pakelkite smakrą ir laukiu. Stumkite delnus prie grindų, ištraukite nugarą ir nugarkaulį, palaikykite pilvo sandarumą ir raumenis. Laikykite poziciją 30-60 sekundžių. Kvėpuoti sklandžiai ir ramiai.

2


Virabhadrasana 1 (variantas) Užbaigti perėjimą nuoankstesnė asana: ašaros palmių nuo grindų, pakelkite kūną, ištieskite rankas ant galvos, prijungdami rankas. Negalima pakelti savo pečių, ištempti kaklą, žvelgti į ateitį, stipriau stumti savo kairę koją. Ištieskite nugarą, lengvai priveržkite tarpukario raumenis ir skrandį. Laikykite poziciją 30-60 sekundžių. Kvėpuoti sklandžiai ir ramiai.

3


Atakos nukreipimas Užbaikite perėjimą nuo ankstesnioasanai: žemyn kelio ir pakelkite galinę koją į grindis, uždėkite rankas ant kryžiaus naudodami pirštus. Nuleiskite savo pečius ir, įkvėpus, stumkite kuprokoką ir dubenį kuo toliau ir į priekį, kad padėtų sau delnus. Skleiskite kūno svorį abiejose kojose, nuleiskite pečių peilius ir pečius, ištraukite visą nugarą. Pažiūrėkite, ištempkite kaklą, atsipalaiduokite kaklą ir grąžinkite galvą atgal, jei nesukelsite svaigulio. Labai priveržkite tarpvietės raumenis. Laikykite poziciją 30-60 sekundžių. Kvėpuoti sklandžiai ir ramiai.

4


Atšokti nuo ankstesnės asanos: traukite kūną, ištiesinkite priekinę koją, patraukite pirštą į save. Išsišakojus, traukite pilvo raumenis ir nukreipkite šonkaulius į priekį ir į viršų. Ištraukite pečius atgal, atidarykite krūtinę, laikydami delną prie grindų arba laikydami priekinę koją. Jei laisvai nuleiskite rankas prie grindų, neapvalydami nugaros, išmėginkite gilesnį polinkį: pirma, nuleisk pilvą, tada krūtinės ląstą ir galą iki galo. Pasukite dubenį atgal, pabandykite nuleisti dilbius į grindis. Labai priveržkite tarpvietės raumenis. Laikykite poziciją 30-60 sekundžių. Kvėpuoti sklandžiai ir ramiai.

5


Sukdami baseiną, pasukite perėjimą nuo ankstesnioasanas: pakelkite kūną ir sulenkite priekinę koją. Palenkite į priekį, nuleiskite peiliuką po keliu, palenkėkite ant grindų ir nuleiskite dubenį į priekį ir atgal. Padarykite judesius kaip įmanoma labiau amplitudę. Dešiniuoju pirštu galima šiek tiek pakelti virš grindų. Padarykite 7-10 apsisukimų abiem kryptimis.

6


Giliai užsiėmimai su krūtinės sumažėjimuGrindų Vykti iš ankstesnių asaną: kūno liftas, traukite atgal koją, kėlimo kelius, poilsio pirštus ant grindų, traukite savo kulną atgal. Jūsų ginklų pečių plotyje, padėkite jį ant kojos paties pavadinimo delno, pirštų į vidų ir simetriškai jai - antrą ranką. Dėl iškvėpti, traukti šlaunies priekinį koją į šoną ir, neatsižvelgdama savo dešinę koją nuo grindų, sulenkite alkūnes, suteikiant krūtinės grindų. Ištraukite kaklą, laukiu, paimkite pečius atgal. Labai priveržkite tarpvietės raumenis. Laikykite poziciją 30-60 sekundžių. Kvėpuoti sklandžiai ir ramiai.

7


Išilginės siūlės iš ankstesnėsasanas: pakelkite kūną, nuleisk kelius ir pakelkite koją iki grindų. Patikrinkite, ar kojos yra lygiagrečios viena kitai, o kaukolės, kurių ašarojimas yra linkęs, yra aiškiai nukreiptas į priekį ir nugarinė dalis yra lygi. Laikyti pečius tolygiai baseino, atlenkite savo rankas Namaste (sveikinimo rytus) arba ištiesti savo rankas virš galvos, jungiantis ranką, bet negali pakelti su pečių. Išsišakojus pabandykite maksimaliai pasukti dubens atgal, traukdami tarpvietę ir kakpiuką. Vienodai paskirstykite svorį abiejose kojose. Įsivaizduokite, jei plysite kilimėlį, kai dešinėn kojos juda į priekį, o kairėn - atgal. Neskubėkite ištieskite kelius: palaipsniui, kai sąnariai tampa judresni, pati dubens nukrenta žemiau, ir jūs galite lengvai ištiesinti atgal nogi.Derzhite maksimalų ilgį, o ne eiti į pėdos priekio, kad nebūtų sutrikdyti organizmo pusiausvyrą, o ne sukurti įtampą kryžkaulio. Priveržkite savo tarpukario raumenis ir išlaikykite pastovų kvėpavimą. Jei negalite išlaikyti pusiausvyros kojomis, padėkite rankas ant plytų arba ant grindų. Laikykite poziciją 30-60 sekundžių.

8


Atlikdami šiuos paprastus jogos pratimus, esate dienatą dieną pradedi mokytis meno virvių. Neskubėkite, jei to nedelsite iš karto ir nesijaudinkite. Kiekvieną dieną jūsų galimybės bus vis daugiau ir daugiau, pamokų pasitenkinimas bus didžiulis. Sėkmės!