Kaip teisingai įveikti kamuolį futbolą

Kaip teisingai įveikti kamuolį futboląJėgos ir tikslumo smūgis kamuolys yra svarbios charakteristikos kiekvienam futbolininkui. Dažnai naujokas turi ilgai mokytis, atrodytų, paprasčiausiu ir pagrindiniu futbolo žaidimo elementu.

Kaip teisingai įveikti kamuolį futbolą

Atraminės kojos padėtis

Dažniausiai pasitaikanti klaida pradedantiesiemsfutbolo žaidėjai - daugiausia dėmesio skiriant smūgio pusei. Bet tai turėtų būti suprantama, kad atrama tenka ne mažiau svarbią funkciją ir iš jo daugiausia priklauso nuo dozės ir tikslumo streiką. Pritvirtintosios kojos padėtis, susijusi su rutuliu, lemia smūgio tipą. Be tiesioginio poveikio būtina įdėti koją ant linijos su kamuoliu, 8-10 cm atstumu. Jei norite pasiekti trajektorija aukštis kamuolį turėtų būti už kamuolys ašis pėdų linijos 3-5 cm, bet vis dar saugo 8 atstumą -10 cm, kad neprarastumėte rutulio kontrolės. Tuo atveju, jei jums reikia žemos smūgį, atraminės kojos įdėti eilutę, kur kamuolys yra. Svarbiausia - nepadėkite savo kojos per toli, žaidėjas pats turi rasti optimalų atstumą.

Veiksmai su šokine puse

Norėdami veiksmingai užkirsti kamuolį, prisiminkitekelios taisyklės. Pirma, sustojimas turėtų būti įtemptas, bet ne per daug apribotas. Antra, kojos pirštai nukreipiami žemyn, o kulnas, atvirkščiai, yra aukštyn. Trečia, reikia surasti arba pėdos pirštą, arba vietą, kurioje yra didelis pirštas. Pataikymo kamuolys galią lemia teisinga žaidėjo technika. Su geru požiūriu į tokį svarbų futbolo elementą, pradedantysis sportininkas gali išmokti lemiamą smūgį žaidime. Galingiausias smūgis gaunamas, jei investuosite į šlaunikaulio raumenis. Nugalėti lenkdami koją į kelio sąnarį laikoma neveiksminga technika, kurią futbolą naudoja tik mėgėjai. Kitas svarbus dalykas yra ne pertraukti raumenis, kojos, smūgis turi būti kramtymas, ir tik šiuo atveju kamuolys bus skraidyti greitai ir toli.

Keli patarimai

Ši byla vaidina svarbų vaidmenį technologijų srityjepataikyti kamuolį. Kaip ir atraminės kojos atveju, kūno padėtis priklauso nuo to, kokio tipo smūgis reikalingas. Jei pageidaujamas didelis rutulio trajektorija turėtų būti grįžta atgal. Esant žemai - pirmyn. Svarbiausia, kad kūno svoris būtų smūgio jėga. Norint perduoti kamuolį, būtina nugludinti kamuolį su pėdos viduje. Atraminė kojelė turi būti toje pačioje linijoje su rutuliu, esančiu 10 cm atstumu. Su smūgiuojančia puse nukreipkite rutulio centrą, tada eikite norima kryptimi. Dažnai yra atvejų, kai reikia pašalinti kamuolį iš priešininko. Esant tokiai situacijai, reikia nugriauti pėdos išorę. Kojos kojos pirštas su priešo vieta turi sudaryti 20-30 laipsnių kampą. Kitas yra padaryti smūgį su išorine koja teisinga kryptimi. Žinoma, norint įtvirtinti žinias, būtina praktika. Tik su patirtimi turėsime įgūdžių, turinčių rutulį, ir geros technikos techniką.