1 patarimas. Kaip atlikti fizinio lavinimo pamoką

1 patarimas. Kaip atlikti fizinio lavinimo pamokąKūno kultūra yra viena iš svarbiausių mokyklųdalykai. Jei kiti dalykai ugdo studentų psichinę veiklą, tada fizinė kultūra yra atsakinga už kūno vystymąsi. Kai kurie pradedantiesiems mokytojai negali nuspręsti dėl fizinio lavinimo klasių teisingumo. Jei su jais elgsitės, jus domina toliau esantis straipsnis.

Kaip atlikti fizinio lavinimo pamoką


Instrukcijos

1


Pradėti pamoka su statybos ir organizaciniais klausimais. Mokytojas privalo išlaikyti discipliną klasėje, todėl ataskaitos rengimas ir pristatymas negali būti laikomi formalumu.

2


Pradėkite nuo šilumos. Tai yra būtinas kiekvieno sportininko mokymo elementas ir privaloma mokymo sąlyga. Grėstą galima suskirstyti į dvi dalis. Pirmojoje dalyje mes siekiame apskritai pašildyti kūną. Čia tinka sklandžiai, šiltas galūnių, liemens, naklony.Vtoraya dalis apšilimo yra parengti kvėpavimo ir kraujotakos. Šioje dalyje jūs galite padaryti pagreitį, raumenis, intensyvesnius pratimus.

3


Eikite į pagrindinę dalį. Čia mokytojas jau turėtų dirbti su mokiniais, parodyti kokią nors naują techniką, pavyzdžiui, tu gali išmokyti vaikus paleisti nuo mažo pradžios. Ši pratybas tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Be to, kad peržiūrint technologijas iš išorės, studentai turėtų išbandyti naujas technologijas. Jie taip pat turėtų būti trumpu atstumu nuo žemos pradžios. Jei kas nors nepavyks atlikti pratybų teisingai, turėtumėte nedelsdami dirbti su klaidomis, jei laikas leis.

4


Eiti į bendrą fizinį treniruotę. Berniukai tinka stumti aukštyn ir pakelti bagažą, gulėti ant nugaros. Merginos yra tinkamesnė šokinėja, o ne "push-ups", bet jų kėlimas bus naudingas.

5


Apibendrinkite rezultatus. Paprastai pamokos pabaigoje mokytojas kaupia studentus eilutėje ir apibendrina padarytą darbą. Jei reikia, mokytojas turi pateikti namų darbus prieš studentų ištuštinimą.
2 patarimas. Kaip išlaikyti discipliną klasėjeVaikams yra tiek daug energijos, kad dažnai jie pasiekia kraštą. Ir mokytojas yra labai sunku išlaikyti dėmesį į pamoką tema, ypač valgant jis moko sudėtingą temą - algebros, fizika, geometrija arba chemija.

Kaip išlaikyti discipliną klasėje
Instrukcijos

1


Kai pastebėjote, kad mokiniai prasidėjošnabždesys, atitraukti, įsitraukti į svetimus reikalus, keisti pokalbio temą. Jei paaiškinsite, kaip išspręsti sudėtingas problemas ar lygtis, eikite į praktiką. Skambinkite tiems, kurie labiausiai trukdė pamokai prie lentos. Parašykite pavyzdį ar formulę ir paprašykite vaikų juos išspręsti. Būtinai pasakykite man, ar mokiniai pirmą kartą mato šias užduotis.

2


Jei mokote žemesnių klasių, tai nėraKlasės disciplina gali pasakyti, kad vaikai yra pavargę sėdėti vienoje vietoje vienoje pozicijoje. Praleisk treniruotę. Tegul mokiniai stovi šalia stalų, pakelkite rankas ir nuleisk juos. Padaryk keletą pasimatymų. Jie važiuoja aplink stalus traukiniu. Per pratimus įtraukite įdomią muziką, kad vaikai atkreiptų dėmesį į pratimus. Penkios fizinės atsipalaidavimo minutės yra pakankamos, kad likus be skambučio likęs ir ramybės laikas.

3


Susipažinkite su studentų valdžia. Ne prisiekiu, nesukelk savo balso. Ramiai ir griežtai paaiškinkite, kodėl jums reikia daryti, kaip sakote. Stenkitės rasti kiekvieną požiūrį į kiekvieną mokinį. Tapk vyrais vyresniuoju kompanjonu, kuriuo visur galite pasikliauti. Tuomet jie pradės gerbti tave ir dalyką, kurį mokai.

4


Įvairiai pritaikykite mokymo planą praktiškaiklases, parengti įdomius vadovus, sugalvoti sudėtingas logiškas užduotis. Skatinti bendrą kūrybiškumą. Tada jūsų pamokos bus įdomios vaikinams, jie patys išlaikys discipliną, kovos su savo pažeidėjais.
3 patarimas. Kaip pamokyti pirmojoje klasėjeMokymo procesas jaunesnioji mokykla turi savometodologiniai ypatumai, kurių laikymasis yra pirmųjų klasių pasiekimai, jų požiūris į mokymąsi ateityje priklauso tiesiogiai. Daugeliu atžvilgių nuo mokytojo priklauso, ar nedidelis studentas siekia žinių, laimingai eidamas į mokyklą.

Kaip mokyti pamoką pirmoje klasėje
Instrukcijos

1


Pirmajame klasėje vaikai 6-7 m. Šiame amžiuje pagrindinė veikla keičiasi nuo žaidimo iki mokymo. Kai kuriuose vaikuose šis procesas yra lengvas ir neskausmingas, kitose yra sunkiau. Bet bet kuriam vaikui tai yra kritiškas vystymosi etapas, susijęs su stresu. Todėl reikia išlaikyti nedidelį mokinį, sukurti patogią aplinką.

2


Nepriklausomai nuo to, kurį dalyką mokote, laikykitės bendrųjų pirmosios klasės taisyklių.

3


Šiems jauniems studentams, asmeniniamssantykiai su mokytoju. Dažniau nei jie, jie sudaro pagrindą tolesniam santykiui su tema. Todėl būk draugiški, mandagūs, atkreipkite dėmesį ne į atskirus studentus, bet taip pat į visus. Vaikai, matydami gerą požiūrį ir nuoširdžią džiaugsmą, stengiasi pasimėgauti savo mylimo mokytoja.

4


Taip pat suprasime, kad šiame amžiuje vaikai jau seniai sunkiai sutelkti dėmesį į mokymosi veiklą. Todėl kas 15-20 minučių praleiskite įdomus treniruotes. Priešingu atveju vaikai antroje pusėje pamoka pervargęs arba, atvirkščiai, nebegali sėdėti, pradeda kilti iš savo vietų, vaikščioti klasėje.

5


Moksleivių pradžioje bandykite dažnai įtrauktižaidimo elementai ugdymo procese. Galų gale, pastaruoju metu šie niūriieji pirmakursiai nuvyko į darželį, ir jiems sunku iš karto prisitaikyti prie naujų sąlygų.

6


Mokyti kompetentingai ir efektyviai pamoką pirma klasėje, atsižvelgiama į šio amžiaus vaikų psichofiziologines savybes.

7


Kai paaiškinkite naują medžiagą, garsiai ir aiškiai pasakykite informaciją kelis kartus.

8


Diktuokite lėtai, aiškiai ištarkite visas žodžio dalis, tk. vaikai tik pradeda mokytis, o tai, kas jums atrodo paprasta, dažniau nei yra, sunku ir nesuprantama.

9


Su praeityje atliekama pirminė apklausaRūpinkitės medžiaga atidžiai sekite klasės reakciją į savo klausimus. Pirmieji greideriai dažnai bijo prisipažinti, kad kažką nesuprato, bet jų elgesys (išvaizda, gestai, veido išraiškos) išduoda juos. Atsargiai pažvelkite į vaikus ir pamatysite, kokie aspektai jiems kelia sunkumų.

10


Taip pat atsižvelkite į tai, kad bet koks atsakymas įklasė yra vaikas vienokiu ar kitokiu stresu. Vaikai bijo, kad mokytojas staiga paprašys jų klausimą, ir jie negalės jam iš karto atsakyti. Ne mažiau bauginantis pirmakursių ir jų draugų reakcija. Norėdami išvengti šių sunkumų, perspėkite studentus apie artėjančią apklausą, suteikite jiems galimybę pakartoti medžiagą. Atsakydami į vaiką įsitikinkite, kad tai klasėje, mandagiai slopina visas vaikų pastabas ir pastabas studento kalbos metu.4 patarimas: kaip pradėti pirmąją pamokąPirmoji pamoka yra įdomi tiek mokytojui, tiek mokytojuijo mokiniai. Pirmąsias kelias minutes mes turime stengtis padaryti geriausią įspūdį, kad būtų lengviau užmegzti ryšius. Norint pradėti pirmąją pamoką būtina, kad mokiniai su malonumu susipažintų per visą mokyklos laikotarpį.

Kaip pradėti pirmąją pamoką
Jums reikės
  • - abstrakcija su pamoka;
  • - vaizdo medžiagos;
  • - minkštas rutulys;
  • - literatūra apie pamokų vedimą su vaikais.
Instrukcijos

1


Atsargiai studijuokite specializuotojeamžiaus vaikų, su kuriais dirbate, literatūrinės savybės. Atkreipkite dėmesį į siūlomas pamokų formas. Kiekvienas amžius turi savo savybes, dėmesį, mąstymą, informacijos gavimą. Tai turėtų būti pagrįsta, kai nuspręsite, kaip pradėti pirmąją pamoką.

2


Jauniausieji studentai yra labiausiaiNenuostabu, bet tuo pačiu metu gana sudėtinga išlaikyti auditorijos dėmesį. Pradėti su jais pamoką geriausia iš pažinimo procedūros. Išleisk tai mažame žaidime. Pavyzdžiui, "Snieguolė" yra geras pasirinkimas. Tokiu būdu jūs sužinosite savo palatos vardus ir susipažins viena su kita.

3


Atminkite, kad pirmieji kūdikiai yra drovūs. Norėdami sušvelninti įtampą, paimkite minkštą rutulį ir pasiūlykite pradėti susipažinti. Pristatykite save jiems, pasakykite jiems, kad jūs tikrai norite išmokti jų vardus, naudodami magišką rutulį, kurį laikote savo rankose. Pasakykite vaikinams, kad tas, kuris gaudo kamuolį, turėtų duoti garsų vardą. Ir atmesk ją atgal. Savo ruožtu, pakartokite vaiko vardą ir sakyk, kad esate patenkintas susitikti su juo.

4


Vidurinėje mokykloje jau vyresni studentai. Geriau elgtis su jais rimtai, o pirmąją pamoką galite pradėti pokalbiu ir susipažinimu. Taip pat galite parodyti filmą apie temą, kad sustiprintumėte medžiagą, kurią jau atsekote. Jei norite sužinoti, koks yra jų turimo dalyko lygis, atlikite nedidelį bandymą arba perveskite reikalingus klausimus į pirmojo pokalbio medžiagą.

5


Vyresnysis mokykla iš anksto žinos apie naują mokytoją. Jiems jau bus pranešta jūsų vardas, pavardė ir tėvas, tačiau nereikės pristatyti save. Jei norite pradėti pirmąją pamoką su aukštųjų mokyklų moksleiviais, tai geriausia su šiuolaikiška anekdota apie jūsų temą ar mažą įdomią istoriją, kuri įvyko su tavimi ar su kuo nors kitu. Tai darydami, sutelkkite dėmesį į tinkamą jūsų požiūrio į mokomą dalyką.Patarimas 5: kaip tinkamai sušilti iki sporto treniruotėsKarjera pradedantiesiems dažnai pamiršta apie tokį svarbų dalykąsesijos dalis, kaip sušilti. Bet tai nėra lengva dėl kažkieno priespaudos ar apeigos, bet svarbi mokymo dalis. Be kokybinio sušilimo, nebus įmanoma pasiekti gerų rezultatų, o sužalojimų tikimybė kartais didėja.

Kaip tinkamai sušilti prieš sportuojantKodėl reikia sušilti?

Prieš pradedant fizinį prailginimąveikla - būtina. Tai padeda sušilti raumenis ir paruošti kūną artėjantiems stresams. Jei pašildymas atliekamas gerai, kai kuriose kūno dalyse temperatūra gali gerokai pakilti. Dėl to audiniai tampa mažiau pažeidžiami dėl suspaudimų ir traumų. Šilumos metu padidėja širdies susitraukimų dažnis, padidėja kraujotaka, padidėja slėgis. Visas sušildymo pratimų kompleksas gali būti suskirstytas į dvi dalis: pagrindines ir specialias.

Pratimai bazinei treniruotei

Pagrindinė treniruotės dalis turėtų būti vykdomaprieš bet kokį fizinį krūvį: treniruoklių salė, fitnesas, jėgos treniruotės ir kt. Sporto salėje rekomenduojama dirbti su bėgimo takeliu kaip organizmo preparatu. Tai yra viena iš geriausių variantų, kad visas kūnas veiktų ir sušiltų. Bėgant, bus įtrauktas maksimalus raumenų skaičius, visi bus dirbti be išimčių, taip pat bus mokoma kvėpavimas ir širdis. Kūno paruošimui rekomenduojama pradėti greitą vaikščiojimą takeliu, palaipsniui didinant tempą, 7-10 minučių važiavimo - optimalaus laiko įšilimo. Gera galimybė paruošti kūną apkrovai - šokinėja virvę ir eina elipsiniu treniruokliu. Tačiau, kai atšilimo metu norite pasirinkti pratimą dviračiu ar žingsniu kaip pagalbininkus, jo nėra verti. Jie mokosi tik apatinę kūno dalį, o kiti raumenys lieka nekaitinti. Po tam tikros treniruoklio šildymo, reikia sušilti sujungimams. Tai gali būti rotacinė veikla. Rekomenduojama juos paleisti iš kaklo. Pakanka kelių galvos judesių skirtingomis kryptimis. Tada galite pereiti per pečius. Jiems reikia keletą kartų pakelti aukštyn ir žemyn, tada imtis 5 kartų atgal ir kiek į priekį. Tada reikia ištiesti krūtinę, alkūnės, rankas, juosmenį, kelio sąnarius, kulkšnis. Visa tai daroma sklandžiai sukamaisiais judesiais, be traukimų, kad nebūtų sužeisti.

Pratimai specialiam treniravimui

Šie pratimai nebūtinai yra, betpageidautina, ypač jei planuojate atlikti stiprumo mokymus, kurdamas konkrečią raumenų grupę. Tai turėtų būti padaryta greitai ir energingai į antrąją dalį apšilimo visų judėjimų, kūnas įkaitęs kiek įmanoma efektyvumą. Sukamasis judėjimas ir sūpynės rankos, traukite-ups, push-up, arba iš paramos, tempimo koją - pagrindiniai pratimai šios treniruotės dalis. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tiems raumenims, kurie treniruotės treniruočių metu. Beje, patyrę sportininkai pataria neatsižvelgti į kokybinį sušilimą prieš fizinį krūvį. Jų nuomone, tinkamiau sušilti be mokymų, nei pradėti pamokas be šilumos.