1 patarimas: kaip laimėti slidinėjimo lenktynes

1 patarimas: kaip laimėti slidinėjimo lenktynesŽiemą viena iš labiausiai naudingų ir populiarių rūšiųsportas yra slidinėjimas. Konkursai vyksta gana dažnai ir tarp draugų ir kolegų, taip pat tarp kelių organizacijų, miestų ar net šalių. Laimėti slidinėjimą lenktynes, jums reikia gerai pasiruošti ir žinoti elgesio taisykles trasoje.

Kaip laimėti slidinėjimo lenktynes


Jums reikės
  • - tinkami drabužiai (įskaitant terminius apatinius drabužius);
  • - teisingai pasirinkta įranga: batai, tvirtinimai, slidės, lazdos;
  • - tepalas ir parafinas slidėms;
  • - geležies;
  • - išankstinis mokymas.
Instrukcijos

1


Pasirinkite drabužius varžyboms. Drabužiai turėtų būti patogūs ir gerai atidėti prakaitą. Labai svarbu pasirinkti tinkamas kojines - pasirinkti atsparus dilimui, o ne rinkti raukšles, o ne per plonas. Jei įmanoma, nusipirkti specialių kojinių slidininkams, jei ne - naudokite vilnonius kojines (gali būti sintetinis iki 50%), ant kurių dėvi kapronines kojines.

2


Kai nuspręsite dėl kojinių, eikpasirinkti batus. Būtinai pabandykite ir pabandykite vaikščioti, stovėti ant pirštų, jei yra net menkiausių nepatogumų, atsisakykite ir atidžiau pažvelkite į kitus.

3


Pasirinkę patogiausius batus, pasirinkite juosfiksavimas. Jei įmanoma, įsigykite brangesnes SNS ar NNN tvirtinimo detales, su jomis galėsite geriau valdyti slides, jie yra patikimi ir lengvai valdomi. Dėl blogo slidinėjimo trasos jie gali išskristi iš guminių juostų, tačiau varžybos dažniausiai vyksta gerai supakuotuose takuose.

4


Renkantis slides, atkreipkite dėmesį į ilgį irlankstumas. Jei planuojate laimėti slidinėjimo lenktynes ​​klasikiniu stiliumi, imkitės slidžių 25 cm virš savo aukščio. Taigi tai galima šiek tiek padidinti ilgį, jei jūsų svoris yra didesnis nei vidutinis, o jei plonas mergina - imtis trumpesnius slides (todėl jie yra mažesni spyruoklės). Stikliai turėtų būti 25 cm žemiau jūsų aukščio.

5


Pradėkite rengtis varžyboms iš anksto. Bent 2 kartus per savaitę nuvažiuokite pakankamai ilgai. Jei trasa, kurioje vyks lenktynės, nėra toli, atlikite mokymus apie tai. Iš anksto susipažinkite su konkurso maršrutu ir taisyklėmis. Rasti panašių žmonių mintis ir surengti mažas lenktynes.

6


Jei nėra galimybės važiuoti slidėmis, praleiskitetreniruočių salėje ar namuose. Pasivaikščiokite namuose, plėtojant kvėpavimo sistemą ir kojų raumenis, vaikščiokite, šokinėkite su virve ir tt Užtikrindami pergalę slidinėjimo varžybose, pasitink savo geros fizinės formos.

7


Konkurso dieną sužinokite apie gatvės temperatūrąir pasiimti slidėms tepalas griežtai laikantis oro sąlygų ir sniego vaizdais. Sniego galai, užpilti parafinu, naudojant geležį, ir slidžių viduryje (apie dvi jūsų kojas virš pėdos) yra tvirtas tepalas. Dėl to vidurys taps lipnus, o galai bus slidūs, o tai užtikrins didžiausią jūsų judėjimo patogumą ir greitį, užtikrins pergalę slidinėjimo lenktynėse.
Patarimas 2: Kaip sutrumpinti slidinėjimo stovasSlidžių būgnų ilgis yra svarbiausias siekiant tinkamai ir saugiai slidinėti, todėl pasirenkant lazdos, jums reikia atkreipti dėmesį į jų ilgį ir stiprumą. Svarbu tai prisiminti lazdos už slidininką yra laikina medžiaga, taigiVerta pasirinkti brangiausius modelius, taip pat kaip ir jūs neturėtumėte mokėti pernelyg daug dėmesio medžiagai ir lazdų konstrukcijai. Labai svarbus parametras yra ilgis.

Kaip sutrumpinti slidinėjimo kamienus
Instrukcijos

1


Norint nustatyti tinkamą lazdų ilgį, jums reikiatiesiog plokščia ant grindų ir paimkite lazdą, kuomet alkūnės lenkimo kampas idealiai turėtų būti 90 laipsnių. Tačiau parduotuvėje jūs stovėsite ant grindų, todėl prasminga imtis lazdos 10-15 centimetrų ilgiau, ypač todėl, kad juos visada galima sutrumpinti.

2


Tada namie vėl bandykite ant lazdos ilgio ir įJei reikia, sutrumpinkite juos iki norimo ilgio. Norėdami tai padaryti, iš pirmo žvilgsnio reikia pašalinti rankenėlę, atrodo, kad ji nėra nuimama, bet jei jūs išsiplėtote pabaigą lazdos, rankena lengvai pašalinama.

3


Šildymui galite naudoti bet kokį asistentąmetodas. Pavyzdžiui, pašildykite rankeną plaukų džiovintuvu, laikykite jį krosnyje arba karšto vandens rutulyje (anksčiau supakuotoje maiše), galite net tiesiog sušilti rankeną ant dujų, nuolat jį pasukdami. Iš karto, kai plastikai išsiplės, rankena gali būti pašalinta, o svarbiausia - neužveržkite taip, kad deformuotumėte plastiką, bet tiesiog švelniai traukite ją kartu lazdos.

4


Patyrę ekspertai pataria iš ankstoNorėdami įdėti lazdelę ant lazdele, kad suprastumėte, kokiu gyliu reikės sukloti rankeną. Po to, kai rankena yra nuimta, lazdelė pjaustoma iki pageidaujamo ilgio ir dar kartą uždėta ant viršaus.

5


Ranka, jums reikia klijai termo-gun, inPirmas kartas gali pakakti ir klijuoti, bet jei rankenas išimsite ne pirmą kartą, juos tikriausiai reikės klijuoti. Dabar, pasiekę idealų ilgį lazdos, galite saugiai eiti į takelį ir išbandyti savo kūrinį.
Patarimas 3: Kaip pasirinkti slidinėjimo tepaląSlidinėjimo kelionė gali atrodyti gana nemalonus užsiėmimas, jei turite nuversti sunkiasvorių slidžių ant slidžių. Tai reiškia, kad jūs neteisingai pasirinkote tepalas. Tai taip pat nėra labai kietas, jei slidės jums nepaklūsta ir stengiasi eiti į priekį ir atgal. Tai taip pat yra netinkamo tepalo pasirinkimo ženklas.

Kaip pasirinkti slidinėjimo tepalą
Instrukcijos

1


Net jei nesate sportininkas, slidininkas, o tiesiog slidinėjimas meilužis, jūs turėsite išmokti suprasti slidinėjimo tepalus. Taigi, slidinėjimas tepalas yra dviejų tipų: tepalas laikyti ir tepalas paslysti

2


Vardai kalba patys už save, bet jūs galite irdaugiau. Laikymo tepalas išlaiko slides nuo atsitraukimo, t. Y. slidės savaime negrįžta iš savo kojų. Sniego tepalas yra laikomas tepalu, jis yra kažkur 50 cm nuo bato kulno, įrengtas slidžių tvirtinimo priemonėje.

3


Jei nesate labai patyręs slidininkas, šią dalį galite pratęsti dar 10-15 cm. Neišmeskite. tepalasslidinėjimo dugnas. Priešingu atveju jūs rizikuojate nepasiekti žemės.

4


Slidinėjimo tepalas taikomas likusiai slidinėjimo, kulno ir kojų pirštų. Slydimo tepalų pasirinkimas priklauso nuo to, ar jūsų greitis ir gerovė priklauso nuo slidinėjimo trasos.

5


Tepalų slydimas gali būti skirtingas. Tai gali būti parafinai, greitintuvai, emulsijos, pastos, aerozoliai ir tt Jei dalyvaujate sporto renginiuose, turite gerai suprasti, kaip pasirinkti tepalų slidėms. Norėdami tai padaryti, jūs turite perskaityti specialią literatūrą, prašyti pagalbos iš patyrusių slidininkų.

6


Bet jei nesate profesionalus sportininkas, tai neturiteVerta nerimauti dėl tepalo pasirinkimo. Jūsų slidėms, parafino riebalai yra gana tinka. Parafinai yra fluorinti ir parafinai be fluorido. Fluorinti naudojami esant aukštai drėgmei (daugiau nei 50%).

7


Į šaltuosius, nejudrus orus, parafinus galima naudoti befluoras. Vietos parafino tepalai slidėms Luch, MVIS, VISTY, FESTA yra gana tinka mėgėjams slidininkų. Jie yra nebrangūs ir turi neribotą galiojimo laiką. Vieno rinkinio pakanka jums daugelį metų.

8


Pasirinkite slidėms tepalas du tipai: tepalas už slydimą ir tepalas išlaikyti. Pasirinkdami tepalą tam tikrai kelionei į mišką, sustokite įrenginyje esant tinkamai temperatūrai ir drėgmei.

9


Jei, įėję į mišką ir pakelti taką, pasirodo, kadJūs padarėte klaidą pasirinkdami tepalą, geriau nusiplauti slidėmis. Tai užtruks keletą minučių, bet tai nepražudins vaikščiojimo. Tiesiog paimkite su savimi du šaukštelio vamzdelius šiek tiek aukštesnės temperatūros ir šiek tiek žemesnio ir kamštienos tepimo.

10


Norint, kad amerikietiški slidininkai lengviau gyventi, universalūs tepalai gali būti naudojami įvairioje temperatūroje nuo + 3oC iki -20oC. Pirkdami tokio tipo vamzdelį, galite važiuoti visą slidinėjimo sezoną.

11


Be to, patyrę slidininkai rodo, kad nauji žmonės taip pat gali slidinėti tepalasW, tokių kaip Vista, tik slidėmis bloko sukelti tas pats tepalas, bet šiltesniu oru. Bet kuriuo atveju viskas tepalas jūs nepasirinkote, tepami slidės yra geriau negu nėra sutepti.4 patarimas. Kaip pasirinkti slidinėjimo stulpų ilgįNorėdami sužinoti, kaip slidinėti, nepakankadaug ir sunku mokytis, nors tai neabejotinai yra būtina sėkmės sudedamoji dalis. Tačiau ne mažiau dėmesio reikia skirti aprangos pasirinkimui, nuo patogios sportinės aprangos iki stiprių lazdų, atitinkančių jūsų aukštį.

Kaip pasirinkti slidinėjimo stulpų ilgį
Instrukcijos

1


Nustatykite, kokiu stiliumi planuojatevažiavimas: tai priklauso nuo to, kokio ilgio lazdelės jums reikia pasirinkti. Yra keletas variantų. Pirmasis yra klasikinis stilius. Jau iš pavadinimo matote, kad tai yra vienas iš tradicinių stilių. Tokiu atveju daugiausia važiuokite dviem lygiagretais ritualais, naudodamiesi vienu iš dviejų kelionių režimų: riedėjimo judesio, pakaitomis dviašmeniu ar vienu metu vienu metu. Šio stiliaus greitis yra gana žemas. Dėl klasikinio stiliaus, pasirinkite lazdelius, kurie yra 25-30 cm, kurie skiriasi nuo jūsų aukščio.

2


Apsvarstykite antrąjį variantą - skate stiliausar nemokamai. Kaip taisyklė, jis naudojamas dažnai lūžti, taip pat kalną. Jei ketinate užkariauti kalvų knibžda maršrutą, tai geriau pasirinkti tinkamą lazdą, kurių ilgis apskaičiuojamas pagal formulę minus jūsų aukštis 15-20 cm.

3


Atkreipkite dėmesį, kad šios rekomendacijos taikomos suaugusiesiems, o vaikams - standartinė lentelė. Tai rodo ilgio korespondenciją lazdos vaiko augimas, taip pat jo amžius. Taigi, jei jūsų vaikas jau penkeri metai arba jo aukštis yra apie 115 cm, geriau pasiimti lazdelės apie 85 cm ilgai.

4


Pirkite lazdelius, kurie atitiktų jūsų aukštį,jei mokate slidinėjimo trasą. Tuo pačiu metu įsitikinkite, kad lazdos rankena turi būti nukreipta alkūnių lygiu. Vidutiniškai galime pasakyti, kad 160 cm aukščio žmogus bus patogus su 1 m 10 cm lazdomis

5


Patikrinkite, ar patogiai esate su pasirinktulazdelės, atliekant keletą bandymų judesių. Būkite atsargūs, nes dėl bendrų rekomendacijų negalima atsižvelgti į jūsų individualias charakteristikas, o tik jūsų vidiniai pojūčiai padės tinkamai pasirinkti ir sėkmingai pirkti.5 patarimas: kaip laimėti rinkimusRinkimai yra pats demokratinis būdas ieškotilyderis. Tačiau kandidatas laimėti, nesvarbu, ar tai būtų prezidento rinkimų kampaniją arba iš studentų tarybos vadovas rinkimai, būtina žinoti balsavimo proceso specifiką ir kurti savo kampaniją teisingai.

Kaip laimėti rinkimus
Instrukcijos

1


Rasti savo rinkėją, asmenį, kurio poreikiusir poreikius, kuriems vadovausite labiausiai. Sužinokite, ko jūsų rinkėjai tikisi iš tavęs. Norėdami tai padaryti, geriausia susitikti su jais, ypač jei jūs einate rinkimuose su nedaugeliu rinkėjų. Atsižvelgdama į jūsų rinkėjų poreikius, laikykitės savo rinkimų kampanijos. Šioje kampanijoje pabandykite sujungti teorines pozicijas ir principus su konkrečiais veiksmais, kuriuos planuojate atlikti norimame paštu.

2


Sužinokite kuo daugiau apie savo konkurentus - jųprograma, politinės pažiūros, darbo patirtis, jų perspektyvos būti išrinktoms. Gali būti, kad kai kurie iš jų gali tapti ne jūsų konkurentais, o sąjungininkais. Galite prisijungti prie savo varžovų koalicijoje. Tai gali jums padėti, jei dalyvausite rinkimuose į bet kokį patariamąjį arba įstatymų leidžiamą organą, pavyzdžiui, kaimo tarybą ar miesto dumą.

3


Pabandykite organizuoti susitikimus su savokonkurentai. Jei įmanoma, dalyvaukite atvirose diskusijose - tai padės geriau formuluoti savo poziciją ir parengti argumentus, galinčius įtikinti savo rinkėjus.

4


Pateikite savo programą iki didžiausio skaičiausrinkėjų. Jums padės leidiniai laikraščiuose, televizijos ir radijo laidose, įvairūs priešrinkiminiai veiksmai. Tačiau būkite atsargūs, kad jūsų reklama nebūtų pernelyg įžeisti. Geriausia naudoti naudingus veiksmus, skirtus labdarai ar gamtos apsaugai, siekiant paskatinti jūsų kandidatūrą. Toks maišymas gali labiau paveikti aktyvisto populiarumo augimą nei daugybė televizijos ir spausdintinės reklamos.Patarimas 6: Slidinėjimas Gym Class: privalumai ir trūkumaiSlidinėjimas mokykloje sukelia nevienodąvaikų ir suaugusiųjų reakcija. Kažkas iš studentų labai mėgsta šią žiemos sportą, tačiau daugeliui tėvų slidinėjimas yra dar viena galvos skausmas ir papildomos išlaidos.

Slidinėjimas fizinio lavinimo klasėje: už ir priešGeriamojo slidinėjimas Gym Class visada buvo dviprasmiška, todėl, kad sportas gali būti apibrėžiamas kaip akivaizdžių privalumus ir trūkumus labiausiai nemalonus.

Slidinėjimo privalumai

Slidinėjimas turi gerą poveikį sveikatai, stiprėjaimunitetas, judėjimo greitis ir koordinavimas, tobulas raumenų vystymasis. Be to, pamokos vyksta lauke, dažniausiai mokykliniame kieme, tačiau kartais už pamokas studentai eina į mišką ar parkas. Slidės derinamos su vaikščiojimu, sujungiamos grūdinimo procedūros, tokios pamokos pagalba galite išmokti tinkamai kvėpuoti. Be to, slidės gali būti tikrai malonu, ypač jei jos yra tinkamai suteptos, o pamokose yra žaidimų ir varžybų elementai. Tokios veiklos puikiai tenkina vaikų poreikius šviežio oro ir saulės spindulių žiemos mėnesiais. Tai ne tik naudinga nuotaikai ir priežiūrai tonas, bet taip pat prisideda prie kūno tiekimo vitaminu D3.

Neigiami slidinėjimo aspektai

Tačiau fizinio lavinimo klasės slidėmis galisukelia ne tik teigiamas emocijas, bet ir tėvų susirūpinimą. Faktas yra tas, kad beveik kiekviena mokykla siūlo slidinėjimo kursus, tačiau retai keičiasi tvarkaraščiai ir žiemą imasi dvigubos pamokos. Tačiau vaikams reikia keisti drabužius, paimti iš mokyklos slidžių, juos įdėti, išsiaiškinti, dar kartą pasiimti visus dalykus ir keisti drabužius po pamokos, tada eiti į kitą. Ar tai visi greitai per 40 minučių yra ne visi vaikinai, ypač kalbant apie jaunesniųjų vidurinių mokyklų moksleivius. Bėgimas į slidinėjimą gali užtrukti 10-15 minučių nuo visos pamokos, be to, pamokos dažnai atšaukiamos dėl atšilimo arba stipraus šalčio. Neigiamai susiję su slidėmis tiems tėvams, kurie ateina pirkti komplektą kiekvienam šeimos nariui. Išlaidos jokiu būdu nėra mažos, o visą žiemą mokykloje gali būti laikomos tik 4-5 pamokos gatvėje. Be to, kartais nėra vietos palikti slides mokykloje, jas reikia nuvesti į kiekvieną pamoką iš namų. Kartu su portfeliu, batų pakeitimas ir fizinio lavinimo forma, tai tampa sunkia našta studentui.

Kaip pasimėgauti slidinėjimo pamokomis

Jei neįmanoma pakeisti programos, mokyklos poreikiairūpintis maksimaliu komfortu vaikams ir tėvams. Trečiąjį ketvirtį, kai prasideda slidinėjimas, mokyklos valdymas turi šiek tiek pakeisti tvarkaraštį, o fizinio lavinimo pamokos dvigubai. Leiskite jiems vykti gatvėje kartą per savaitę, tačiau šį kartą jūs galite visiškai pasiruošti mokyti vaikus stovėti ir slidinėti. Likusią trečią fizinės kultūros pamoką per savaitę geriau praleisti salėje ir imtis bendrų fizinių pamokų. Be to, vadovų klasėse, rūbinėse ar sporto salėse būtina įrengti slidinėjimo aikšteles, kuriose būtų laikomos kiekvienos klasės inventoriai, ir užrakinti raktą. Kad studentai neperka savo slidėmis, mokykla turėtų turėti savo turimą mokinių turinį, tada tėvai turės pasirinkimą - įsigyti slidžių savo vaikui arba naudoti mokyklinius.