1 patarimas: kaip vyksta vasaros parolimpinės žaidynės

1 patarimas: kaip vyksta vasaros parolimpinės žaidynėsRugsėjo 9 d. Vakare iškilminga ceremonijabaigėsi XIV Paralimpinės žaidynės Londone 2012 m. Nuo rugpjūčio 29 d. Sportininkai su negalia iš 164 šalių varžėsi dėl teisės būti geriausiais.

Kaip vasaros parolimpinės žaidynės

Kiti Parolimpiniai žaidimai baigėsi, irTarptautiniai ekspertai jau vadina juos ambicingiausiais parolimpinio judėjimo istorijos varžybomis. Tai nėra atsitiktinumas, nes varžybose, kurios vyko Anglijos sostinėje, 4290 sportininkų kovojo už pergalę. Medaliai buvo žaidžiami 503 skirtingose ​​sporto šakose. Ir šis faktas kalba apie neginčijamą pažangą šios konkursų žmonėms su negalia zdorovya.I galimybių dar ant visų konkursų rezultatus natūra vertinami ne pagal jų numerius, bet numeriu laimėjo konkrečių šalių medalių. Neabejotinai vykstantys XIV parolimpinių žaidynių herojai visi vadinami atletais iš Kinijos. Jie gavo 95 aukso medalius, tiesiog nespėja iš aukščiausių apdovanojimų iki įspūdingo lygio 100. Tai nepaneigiamas pergalė, nes net "Gold" rusų pabaigoje beveik tris kartus mažiau. Ir kaip su žaidynių poilsio, Kinijos negalima lyginti stoit.Sportivnoe bendruomenė rimtai teigia, kad kitame parolimpinės žaidynės vyks Rio de Žaneire, Kinijos sportininkai gali pranokti JAV komandą. Kaip žinoma, jis yra 1984 pagaminta 137 apdovanojimų aukščiausią proby.Chto už savo šalies, kaip rusams, intensyvus ir aršią kovą 182 narių komanda gavo 102 medalius. Iš jų - 36 aukso medaliai, 38 sidabro ir 28 bronzos medaliai. Rusijos parolimpinių sportininkų komandinis įvykis užėmė garbingą antrąją vietą. Tai puikus rezultatas, nes žaidimų istorijoje mūsų komanda niekada nebuvo taip sėkmingai atlikusi. Geriausias rezultatas prieš tai - 21 "auksas" 1988, 63 apdovanojimai 2008 ir aštuntą vietą lentelėje 1992 godu.A šeimininkai XIV vasaros parolimpinių žaidynių, Jungtinė Karalystė, kilę iš antrosios eilės medalių trečią lentelę. Priešingai nei Rusijos parolimpinėse sportininkams, jie buvo labiau įsitikinę, kad yra pagrindinės olimpinės komandos sportininkai. Tačiau parolimpinė komanda prarado savo ankstesnį pranašumą plaukiojant ir dviračiu. Ketvirta - ukrainiečių komanda, kaip ir ankstesniuose žaidimuose. Penktasis išliko australams, o šeštasis nukrito amerikietiški sportininkai. Na, kaip visada po kito olimpinėse žaidynėse, nors turi priežastį būti pagerintas, ir kažkas bandys išlaikyti regeneruoto pozitsii.Zriteli pat gavo įdomų reginį kovoje įveikti dvasios stiprybės. Ir žaidimai baigėsi "Šviestuvų festivaliu" Staffordo stadione. Tarptautinio parolimpinio komiteto pirmininkas Philippe Craven paskelbė parolimpinių žaidynių užbaigimą. Žaidimai vėliava oficialiai buvo perduotas į šią parolimpinio kapitalo atstovai - Rio de Žaneiras. Prieš žiūrovus pasirodė anglų muzikantai, dainininkai Rihanna ir Jay Zi.

2 patarimas: kurie sportininkai dalyvauja parolimpinėse žaidynėse1924 m. Sporto bendruomenėPažymėti 100 metų nuo pirmųjų konkursų, pavadintų "Kurčiųjų olimpinėmis žaidynėmis", datos. Būtent su jais prasidėjo šiuolaikinių turnyrų istorija, iš kurios dalyvavo tik sportininkai, turintys ribotų fizinių gebėjimų. Oficialus tokių žaidimų pavadinimas yra Parolimpinės žaidynės. Jie vyksta iškart po vasaros ir žiemos olimpinių žaidynių pabaigos tose pačiose sporto aikštelėse.

Parolimpinės žaidynės - sporto atostogos žmonėms su negalia
Instrukcijos

1


Neįgaliųjų sporto organizacijų gimtoji šalis tapoBerlynas. Čia 1888 m. Buvo sukurtas pirmasis sporto klubas žmonėms, turintiems rimtų fizinių problemų. Tie, kuriems buvo atimta galimybė ne tik atlikti kartu su sveikais konkurentais, bet ir mokyti.

2


Klubo nariai Vokietijos sostinėje buvo ne visisportininkai yra neįgalūs, tačiau tik kurčiųjų. 1924 m. Rugpjūčio 10-19 d. Paryžiuje dalyvaujantys atletai, kurie buvo skausmingi, ir pirmasis konkursas pavadino "Olimpinių žaidynių kurtiesiems" organizatorius.

3


Prancūzijos turnyre buvo atletai išdevynios Europos šalys. Medaliai dviračiais, golfo aikštynu, plaukiojimu, šaudymu į kulką ir futbolą vyko Belgijos, Didžiosios Britanijos, Vengrijos, Italijos, Nyderlandų, Lenkijos, Rumunijos, Prancūzijos ir Čekoslovakijos atstovai.

4


Vienoje konkurso dienų, rugpjūčio 16 dParyžius buvo įkurtas ir kurčiųjų sporto komitetas. Vėliau dalyvavo keleto kitų šalių atstovai. Įskaitant vienintelį socialistinio bloko atstovą - Jugoslaviją.

5


Šiuolaikiniai parolimpiniai sportininkai žaidžia per daugpažįstamas gerbėjai sporto, bet su fizinių negalavimų jų dalyviams. Visų pirma, ne žiemos parolimpinėse žaidynėse vyko turnyrus biatlono, lygumų slidinėjimas, kalnų slidinėjimas, Susisiekimas garbanoti ir rogės ledo ritulio (pagal specialų Katanija dalyvavo žaidėjai be kojų).

6


Posėdyje varžosi "vasaros" parolimpiniai sportininkaikrepšinį, tinklinį ir tenisą, taip pat įvairiose lengvosios atletikos disciplinose, galerijose, plaukiojimo, plaukimo, kulkos šaudymo ir kitų rūšių srityse. Dalyvių kategorijas sudaro Tarptautinis parolimpinis komitetas.

7


Specialūs varžybų priėmimo apribojimai nėraegzistuoja. Skirtingose ​​grupėse, priklausomai nuo ligos tipo, atletai, kurie neturi galūnių ir su stuburo aparatais sužalojami, turi regėjimo ir klausos sutrikimų. Beje, tarp parolimpinių žaidynių yra specialistų.

8


Pavyzdžiui, garsus Pietų Afrikos sportininkasOscar Pistorius, neturi savo kojas ir puikias veikia protezų, net sugebėjo tapti klasikinių olimpinėse žaidynėse Londone narys. Keturis kartus parolimpinis čempionas rusas Aleksejus Aškapatovas tuo pačiu metu grojo tinklinio superlainoje.

9


Gera idėja įtraukti sportininkus su sužalojimaisskeleto-raumenų aparatas pirmą kartą pasirodė anglų gydytojui Ludwigui Gutmanui 1944 m. Antrojo pasaulinio karo metu jis dirbo tokių pacientų Reabilitacijos centre, Stoke Mandeville, kur buvo gydomi Britų oro pajėgų pilotai.

10


Po keturių metų dr. Ludwig iniciatyvaGuttmano pirmieji Stoke-Mandeville žaidimai buvo surengti čia. Jų šaudymo iš lankytojų varžybose dalyvavo 16 karių. Nuo 1952 m. Turnyras Anglijoje tapo tradicine.

11


Netrukus jis atkreipė dėmesį į TJO lyderius,Tarptautinis olimpinis komitetas. Į 56. TOK apdovanotas Žaidimai organizacinį komitetą, net Stoke Mandeville specialų puodelį už "Olympic idealo įgyvendinimo". Galutinė parolimpinio sporto entuziastų konvergencija su Tarptautiniu olimpiniu komitetu įvyko 1960 m.

12


Baigę vasaros žaidimus Romoje,Varžybose dalyvavo 400 neįgaliųjų sportininkų iš 23 šalių. Šis turnyras buvo pripažintas pirmojo tikrųjų vasaros parolimpinių žaidynių. Panašus žiemos turnyras Nr. 1 buvo surengtas 76-ajame Insbruke.

13


Vienas iš svarbiausių dviejų olimpinių turnyrų skirtumųItalijos sostine tai buvo tai, kad antroji iš jų nedalyvavo SSRS atstovai. Galų gale, oficialiai nebuvo žmonių su negalia, jau nekalbant apie tokius sportininkus, sovietų krašte tai buvo nieko padaryti.

14


Tikras proveržis įvyko tik 1980-ųjų pradžioje. Dešimt metų įsteigtas Pasaulinės neįgaliųjų sporto organizacijos 82-ojo tarptautinio koordinavimo komitete, jis vadovavo parolimpinėse sportininkams visame pasaulyje.

15


1988 m. Kalgari ir Seule vykusiuose žaidyniuose parolimpinės žaidynėsprivalomai vyko miestuose ir stadionuose, kuriuose baigėsi žiemos ir vasaros olimpinės žaidynės. Po keturių metų Tarptautinis parolimpinis komitetas tapo vienu iš jų organizatorių.

16


Beje, pagal taisykles, parolimpinės žaidynės turėtųbūti vadinama "parolimpine". Bet tai ne į TOK funkcionieriai. Pasak sporto pareigūnų, raidė "O", vardu, pažeidžia išskirtinių teisių komitetui dėl prekių ženklų "olimpiada" ir "Olympic".

17


Rusijos sportininkai atlieka parolimpines žaidynesnuo 1996 m. Neįvykdyti vidaus sportininkai buvo "2014" žaidimai Sočyje. Mūsų komanda laimėjo 80 medalių, įskaitant 30 aukso, tapdama pirmuoju neoficialiame komandos renginyje.

18


Ir geriausias rezultatas vasaros parolimpinėse žaidynėsepasirodė antra vieta, užimta 2012 m. Londone. Anglijos sostinėje rusų sąskaita buvo 102 apdovanojimai, iš jų 36 geriausiomis orumą. Mūsų komanda buvo tik prieš Kinijos komandą.