Penkios labiausiai turtingiausių pasaulio futbolo klubų

Penkios labiausiai turtingiausių pasaulio futbolo klubųFutbolas yra viena iš populiariausių rūšiųsportas pasaulyje. Šis nuostabus žaidimas įkvepia milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Daugelis jų lygių komandų turi futbolo žvaigždes. Visa tai lemia didelis klubų biudžetas. Galima išskirti penkis labiausiai turtingiausių pasaulio futbolo komandų.

Penkios labiausiai turtingiausių pasaulio futbolo klubų

Bendrame klubo biudžete penktoje vietoje yra komanda, kurios savininkas šiuo metu yra Romanas Abramovičius. Londono klubas "Chelsea" iš viso turi 427,5 mln. doleriai. Ši komanda jau seniai yra geriausių Anglijos futbolo klubų narys. Be to, "Chelsea" taip pat konkuruoja Europoje, nes ji gali sau leisti dalyvauti daugelyje puikių žaidėjų.

Ketvirtoje vietoje reitinguojama turtingiausiaPasaulio futbolo klubai yra Miuncheno "Bavarija". Komandos biudžetas yra 488,2 milijono dolerių. Tai vienas labiausiai žinomų klubų Vokietijoje. 2013 m. Miuncheno komanda tapo geriausia komanda Europoje, laimėjusi labiausiai gerbiamą trofėjus - UEFA Čempionų taurę. Rėmėjas yra komanda Deutsche Telekom AG.

Trys didžiausių klubų reitingų lyderiai atidaromi "Manchester United", kurio bendras biudžetas yra 524,6 mln. doleriai. Šiuo metu Anglijos klubas patiria problemų spektakliuose ne tik Europos, bet ir Anglijos arenoje. Tačiau tai netrukdo klubui pritraukti daugelio tituluotų žaidėjų. Tarp "Manchester United" naujausių įsigijimų yra "Falcao" ir "Di Maria".

Antroje mūsų reitingo vietoje yraIspanijos "Barselona". Bendras šios komandos biudžetas yra 640 milijonų JAV dolerių. Jau keletą metų "Barca" pasaulio futbolo stadiją laikė geriausia komanda. Ispanijos klubas šiuo metu neturi tokios didelės galios. Tačiau tai yra "Barselonos" spalvos, apsaugančios vieną iš brangiausių pasaulio žaidėjų - "Lionel Messi".

Turtingiausias futbolo klubas pasaulyje vis dar yraviena Ispanijos komanda. Madrido "Real" biudžetas yra 679,2 milijono dolerių. Būtent šis klubas šiuo metu yra dabartinis UEFA čempionų taurės savininkas. Šios komandos sudėtis gali būti saugiai vadinama pasaulio futbolo komanda. Kasmet šis futbolo klubo pelnas siekia apie 200 milijonų dolerių.