Kaip raumenis pumpuoti: programa

Kaip raumenis pumpuoti: programaMusulmonų riaušių banga tiesiog suplėšė pasaulį. Tavo kūno sveikata ir grožis tapo viena iš aptariamų temų, yra speciali dieta, o mokymo salėse žmonės daug žmonių. Yra daug paslapčių raumenims pumpuoti.

raumenys

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių naujokų klaidųRaumenų pumpavimo laikas yra per daug svorio naudojimas. Keletas naudingų patarimų - jums reikia mokytis tik su masė, atitinkančia konkretaus asmens fizinę parengtį. Nepamirškite didžiųjų svarstyklių, kai matote, kad kažkas kelia daugiau. Kiekvienas asmuo yra individualus, ir jam reikia specialaus pratybų pasirinkimo ir svorio mokymo.

Priemonės ir svorio įvairovė

Mokymo pradžioje turėtų būti ribojamasrinkinių skaičius. Kiekvienam pratimui reikia atlikti mažiausiai 3-4 rinkinius. Jei kas nors yra pradedantysis ir nepakankamai gerai supranta, ar tinkamai pumpuojami raumenys, nustatymų skaičius turi būti minimalus (maždaug du kartus per kiekvieną pratimą), o jūs turėtumėte pakelti dažniau ir kruopščiau. Net vienas užsiėmimas bus naudingas. Po dviejų ar trijų savaičių turėtumėte išbandyti rinkinių skaičių. Kad pradinis svoris būtų parenkamas, tai bus daug lengviau nei susiformavęs svoris, tačiau tuo pačiu metu jis turėtų sugerti raumenis. Niekada negalima pasakyti, kiek svoris bus optimalus visiems, todėl turėtumėte praleisti bent vieną dieną, kad nustatytumėte optimalų. Laikui bėgant, svoris tampa lengvesnis ir fizinis krūvis tampa žymiai lengvesnis. Todėl šiuo atveju rekomenduojama padidinti svorį.

Kaip dažnai treniruotis

Individualių raumenų grupių siurblių dažnis visiemstas pats, nepriklausomai nuo asmens profesionalumo. Svarbiausia - atskira raumenų grupė turėtų būti paruošta ne dažniausiai kartą per savaitę. Tai leidžia raumenims pailsėti ir kartu augti. Auksinė taisyklė: raumenys neauga pumpuojant, bet auga poilsio metu po treniruotės.

Kompleksinis raumenų rinkinio paruošimas

Norint patobulinti preparatą, rekomenduojama sūpynėsdvi raumenų grupės vienoje treniruotėje. Pagrindinis dalykas yra nustatyti, kuri grupė raumenų praleidžia daugiausiai laiko. Taigi, pumpuojant peties raumenis, praleisite bent mažiausią pastangų ir laiko. Todėl juos galima drąsiai sujungti su kita raumenų grupe. Kojos užima daugiausiai laiko, taigi jas reikia įstrigti atskirai. Taip pat svarbi rekomendacija yra tai, kad jums reikia atlikti pratimus - spaudai reikalingi per vieną treniruotę.

Veikimo ciklas

Reikalingas raumenų pumpavimo taškas yratada, kiek laiko yra tam tikras pratybų atlikimas. Šis laikotarpis paprastai trunka nuo 4 iki 6 savaičių. Kiekvieno ciklo pabaigoje turite pailsėti per 1-3 dienas. Po to jums reikia pradėti naują ciklą. Naujo ciklo metu jums reikia pakeisti pratimus, kurie anksčiau buvo atlikti tam tikroje raumenų grupėje. Pagrindinė rekomendacija yra ta, kad jums reikia naudoti svorį, kuris leis atlikti pratimą teisingai ir tinkamai. Taip pat turite sutelkti dėmesį į formą. Nebandykite pasivyti kiekvienu lygiu, kaip visi pumpuojami į sporto salę. Pirma, tai nepadės, antra, tikslai nebus pasiekti. Viskas yra gerai saikingai, todėl jums nereikia atlikti visų pratimų vienu metu. Iš pradžių galite atlikti tik pradinius pratimus.