Kaip siurbti deltos raumenis

Kaip siurbti deltos raumenisĮdaryti deltoidiniai raumenys ir stiprūs pečiaikaip taisyklė, paverčia žmogaus figūrą geresnei. Su tokiu kūnu, nesigėdamas nuneti marškinius. Rezultatus galite pasiekti tik rūpestingai dirbdami su savimi ir savo kūnu.

Kaip siurbti deltos raumenis


Instrukcijos

1


Siurblys deltos raumenys, pečiųstiprios ir įspaustos namuose. Mokymo trukmė turėtų būti maždaug 30 minučių. Šį kartą pakanka nuskaityti visas delta galvas. Tolesnis mokymas praranda prasmę, nes raumenys tampa pavargę ir praranda produktyvumą. Svarbiausia, kad pamokos turėtų būti išsamios.

2


Reikės pasukti deltos raumenishanteliai. Jie nėra labai brangūs ir neužima daug vietos namuose. Pirmasis pratybas, kurį jums reikia išmokti, yra stalas spaudoje. Jis skirtas priekinio ir šoninio raumuo, tricepso briaunų. Reikia patogiai sėdėti ant stendo ar kėdės, paimti hantelius, įdėti rankas į ausų lygį, tada pakelti hantelius vertikaliai į viršų. Galite pakaitomis keisti rankeną: tiesioginė, atbulinė, neutrali. Priklausomai nuo to, bus įtaka vienai ar kitai raumenų daliai. Savo ruožtu galite pakelti hantelius, pirmą kartą iš karto palikdami.

3


Kitas pratimas, kuris atliekamas sėdi. Hantelius reikia laikyti neutralia rankena, ištieskite ranką priešais save, o ne lenkdami alkūnę. Šioje pozicijoje reikia likti 3 sekundes, o kita vertus pakartokite tą patį veiksmą.

4


Kultūrizmas pratybas "stende press standing"Jis naudojamas tik priekinei ir vidurinei deltams pasukti. Rezultatas nebus ilgas, pečiai taps didesnės ir išraiškingos. Kojos turi būti dedamos ant pečių pločio, stalo su plačiu sukibimu iš viršaus. Be to, baras turi būti pakeltas krūtinės ląstoje. Squeeze turi būti lygus ir net virš galvos, tada nuleistas iki krūtinės lygio. Per pratybas galite padėti sau judėti bagažą ir kojas. Strypas gali būti atliekamas iš sėdimosios padėties. Reikia patogiai sėdėti ant stendo, patraukti strypą ir patraukti jį ant galvos. Išspausti virš galvos turi būti lygus ir lygus, tada grįžti į pradinę padėtį.

5


Transformuokite savo kūną ne tik sustiprinstreniruotes, bet ir tinkamą sporto mitybą, kuriuo organizmas gauna medžiagą raumenims formuotis. Jūsų dietoje turėtų būti sudėtingesnių angliavandenių. Tai gali būti ryžiai, grikių košė. Taip pat svarbu vartoti baltyminius produktus: mėsą, žuvį, kiaušinius. Visi kruopštumas nebus veltui ir būtinai atneš rezultatą.