Su kokiu svoriu galite pradėti pritūpimus

Su kokiu svoriu galite pradėti pritūpimusSquats yra pagrindinis užsiėmimas, inkurios sukuria daugybę raumenų grupių - keturgalvių, šlaunų, soleus ir kitų. Pratimai yra vienas iš trijų, galinčių žaisti lenktynes. Jų treniruotėse taip pat yra sportininkai, užsiimantys kultūrizmu, sunkiosios atletikos, važiuoklės, plaukimo, ledo ritulio ir kitų sporto šakų.

Squats žemiausioje taške


Jums reikės
  • Baras, platforma, batai su tvirtu padu, tvirtinimo diržas, patyręs kompanionas.
Instrukcijos

1


Prieš pradėdami šį pratimą,traukinys su treneriu ar patyrusiu sportininku. Žalos rizika, jei pritūpimai nėra tinkamai atlikti, yra puikus. Jūs galite sulaužyti ranką, žiupsnelis stuburą, arba gauti kitą žalą, kuri išves jus iš ilgą laiką. Ateikite labai atidžiai į teorinį mokymą. Iškart prieš treniruotę atlikti apšilimo, paruošti kojas ir atgal į darbą.

2


Jei nėra treniruočių su trinkelėmis patirties,pradedant sustiprinti techniką su mediniu stulpeliu, imituojančiu baro juostos formą. Būdami labiau pasitikintys savimi, pažeisdami techniką, eikite į pritūpimus su olimpiniu kaklu (20 kg). Supratęs teisingą pritūpimų techniką pagal vieną ar dvi treniruotes, palaipsniui didinkite sviedinį. Sveikas žmogus turėtų įveikti kumštelinių barų svorį, lygų jo paties.

3


Pradėkite treniruotę nedideliu svoriu. Paimkite Sijos svorį 50% jūsų maksimalaus. Ar 8 pakartojimų pradėti. Palaipsniui didinti svorį ir sumažinti pakartojimus. Jei ištobulino tinkamą techniką, jūs negalite atsisėsti su svoriu panašus į savo svorį, pratybos laikinai atidėta ir mėgautis bendra Fizinis lavinimas - bėgimas, plaukimas, šokinėti iš mažo pritūpęs.

4


Palaipsniui gerinkite rezultatus. Iš pradžių jūsų stiprybių augimas bus įspūdingas. Skustuvai, dalyvaujantys škotų kojose, turi didelį potencialą. 1-2 metus, priklausomai nuo pasirinktos programos ir patyrusio trenerio pasiekiamumo, galite prilyginti svorį krantinėje. Jei ir toliau dirbate efektyviai ir aiškiai apibrėžtu tikslu, pritūpimai su 200 kg juostos nesudarys tavęs per daug. Be teisingo metodo, atkreipkite dėmesį į kūno atkūrimą, specialaus režimo maistą ir daugybę kitų niuansų, kurie padės jums tapti aukšto lygio sportininku.

5


Reguliarus pritūpimų vykdymas leis jums netik įgyja raumenų masę ir tampa stipresnė, bet taip pat stiprina visą kūną, leidžianti išvengti senatvės problemų, susijusių su stuburo ir sąnarių. Jei jūsų tikslas yra išlaikyti sveikatą, o ne sporto rezultatą, nederėk piktnaudžiauti labai svoriu. Su daug metų sunkaus kūno rengimo galite pasiekti neigiamą poveikį organizmui.