1 patarimas. Ką reikia pradėti praktikuoti "Hatha Yoga"?

1 patarimas. Ką reikia pradėti praktikuoti "Hatha Yoga"?Dažnai atsitinka, kad norint pradėtidaryti joga, laukiame "idealių" sąlygų. Tačiau mūsų gyvenimo aplinkybės skiriasi. Ir dabar geriau pradėti praktiką tokiomis sąlygomis, kokias turime tuo metu, nei laukti.

Hatha jogos pamokos

Jis sako, kad joga, laikas dirba prieš mus, jei mes neturime daryti, o laikas yra mūsų pusėje, kai mes praktiškai. Pagrindinis dalykas yra tai, kad mūsų turima informacija buvo minimali. Ką tai reiškia?

Pirmas dalykas, kurio reikia praktikai, yra lygus, lygus paviršius. Jei pasirinksime vietą lauko veiklai, tuomet reikia išvalyti akmenukų ir kai kurių šiukšlių paviršių.

Antras dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra svetainės dydis. Plotas turėtų būti pakankamas, kad tilptų kilimėlį plius nieko aplink neturėtų laikyti mūsų judesius vykdant asanas. Pakaks du du metrai. Kalbant apie laisvos vietos aukštį, čia pora metrų pakaks. Tvarka yra mūsų augimas. Be to, mes atsižvelgiame į atstumą, kurį mūsų rankos gali ištempti vykdant tam tikrus asanus (pvz., Medžio pozą). Niekas neturėtų mus sustabdyti!

Trečias dalykas, kurio mums reikia, yra kilimas. Kuris motina pasirinkti? Yra keletas variantų. Kažkas yra patogus sportuoti, kai žmogus ant plono kilimo, kažkas ant vilnos antklodės, kažkas labiau mėgsta motiną. Antiko jogos praktikuojamos ant tigro ar liūto odos. Ir mūsų amžiuje bus netinkama. Šiandien mūsų pasirinkimas priklausys nuo prieinamumo ir patogumo. Su modernių medžiagų atsiradimu, viskas tapo lengvesnė. Kilimėliai patogūs, patogūs priežiūros ir nešioti, turi neslidų paviršių.

Ketvirtas dalykas, apie kurį reikia galvotiPradžioje tai yra drabužiai. Ir čia veikia ta pati tinkamumo taisyklė! Pirmiausia turėtų būti patogus. Drabužiai gali būti minimalūs, jei leidžia klimato sąlygos. Tai gali būti daugiau, jei organizmas jaustis patogiau. Kuo mažiau blaškosi ir dirgina veiksniai jūsų praktikoje, tuo geriau. Ir čia viskas yra labai individualus!

Minėti elementai yra būtinas minimalus dydis. Galų gale, pagrindinis dalykas jogoje yra praktika. Ir sąlygos pasikeis su laiku. Svarbu ne praleisti laiką, bet pradėti dirbti su savimi dabar. Ir rezultatų nebus ilgai ateina!


2 patarimas: jogos praktikos trukmėKad pamokos būtų naudingos,kad praktikos trukmė būtų optimali. Jei jūs per mažai, tai nėra jokios apčiuopiamos naudos, jei per daug, galite greitai pavargti ir visai nutraukti.

Prodolzhitel039; nost039; praktiki jogiJei užsiimate bet kurios rūšies jogos, hatha jogos, pavyzdžiui, kryja jogos, tada pamoka gali trukti nuo trisdešimt minučių iki pusantros valandos. Tai yra optimali.

Šiuo laiko intervalu mes pasirenkame savopasirinkimas. Jis gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip laisvas laikas, mūsų tikslai ir kiti kriterijai. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo ritmą, taigi viskas yra individualus.

Jei mes kalbame apie įprastą praktiką, tuomettrisdešimt penkiasdešimt minučių yra tinkamas sesijos ilgis. Ir jei mes kalbame apie tokius atvejus kaip specialiai pasirinktą jogos laiką, pavyzdžiui, jogos kelionę, jogos traukimą, tuomet pokalbis bus apie labai skirtingus laiko intervalus.

Tai gali būti jau dvi valandos ir šešios valandos, irkiti ilgi intervalai. Pagrindinis dalykas yra tai, kad jogai skiriamas laikas turėtų būti harmoningai paskirstytas jūsų gyvenimo būdui. Antrasis jogos principas, sveiku proto principas, nebuvo atšauktas.

Taip atsitinka, kad įkvėptas žmogusaprašymai viršvalstybinių, kurie yra minimi senovės tragedijų tekstuose apie jogą, pradeda intensyviai įtraukti praktiką jų gyvenime. Ir prieš tai aš tai reguliariai nepadariau. Šiuo atveju rezultatas yra labai tikėtinas, kai žmogus tiesiog išdega iš pernelyg didelės apkrovos ir atsitraukia nuo praktikos. Tai nėra veiksminga!

Joga, žinoma, gali daug mūsų atrasti.jei mes praktikuojame. Tačiau visas žavesys yra tai, kad norint pasiekti pageidaujamą, jums nereikia daryti super-jerks. Pakanka, jog joga bus pažįstama mūsų gyvenime.

Žmonėms atrodo, kad kažką pasiektineįprastas, jums reikia ir kažką neįprasto. Iš tikrųjų, kai kalbama apie jogą, ši taisyklė neveikia. Stiprumas praktikoje, reguliarus ir sistemingas. Perkrovimas ir pernelyg didelė įtampa nepasieks norimų rezultatų.