Kaip numesti svorį šokdynėmis?

Kaip numesti svorį šokdynėmis?Apie liekną figūrą svajoja beveik kiekvienasantroji mergaitė, taigi siekdama harmonijos, naudojami įvairiausi veiksmai ir ne visada naudingi organizmui. Yra paprastas, bet veiksmingas būdas numesti svorio, tačiau dėl kokios nors priežasties daugelis apie tai pamiršo. Padarykite tinkamą ir gražią figūrą paprasta praleidžiant virvę.

Kaip numesti svorį šokdynėmis?
Šokinė virvės šiuolaikinėje visuomenėjeįsigijo labai įdomų vardą - praleidžiant. Šis svorio mažinimo metodas yra labai veiksmingas, tačiau norint pasiekti darnų skaičių, taip pat turite nustatyti sveiką mitybą. Jei neturite problemų su tuo, galite saugiai imtis žingsnio link savo svajonės.

Koks yra pasyvus svorio paslaptis su virve

Nėra paslapties kaip tokio, viskas yra tik žmogaus fiziologijoje.

 • Šokinėja ant virvės, yra kojų raumenys, pilvasir sėdmenis, kurie galų gale tampa tinkami ir elastingi. Štai kodėl reguliarios klasių praleidimas padeda sureguliuoti figūrą - kad jis būtų plonas ir gražus.
 • Galima pakviesti šokti ant virvėskardio treniruotės natūra, jei, žinoma, jie išlaikė gana greitą tempą. Šiuo atveju praleidžiant dega daug daugiau kalorijų nei nuo plaukimo ar dviračio važiavimo.
 • Praleidžiamas ritmas, dėl kurio kvėpavimo aparatas yra sustiprintas.
 • Aktyviai šokinėdami virvę, dirbate su celiulitu, taigi laikui bėgant nėra paliktų pėdsakų.

Pratimai svorio kritimo virve

Jei norite šokinėti ant lyno, jie buvo veiksmingesni, turite atlikti pratimus:

 1. Norėdami šokinėti pirmyn, tada atgal.
 2. Peršokti pirmiausia ant vieno, tada ant kitos kojos.
 3. Pakaitinis vienkartinių ir dvigubų šuolių vykdymas.
 4. Veikia šuoliai ant virvės iš vienos pusės į kitą.
 5. Šokinėja kaip bėgimas vietoje.
 6. Peršokti į padėtį, kurioje viena iš kojų yra priešais kitą.

Kuris virvė pasirinkti

Pirmiausia, pasirenkant virvę, turėtumėte mokėtiatkreipti dėmesį ne tik į kokybę, bet ir į jo augimą. Kalbant apie ilgį, labai lengva jį pasiimti. Norėdami tai padaryti, sulankstykite šią sporto įrangą iš pusės ir traukite priešais save. Jei praleidžianti lynai vos pasiekia grindis, tai reiškia tik vieną dalyką - jums tinka.

Renkantis lyną, taip pat nustatykite tikslą, kurio jums reikia. Yra 4 rūšys praleidžiamų lynų:

 • su kalorijų skaitikliu, ty elektroniniu;
 • vaikai;
 • svertinis;
 • greitis

Kaip numesti svorį šokdynėmis?

Praleisti galima vadinti neįprastomis rūšimissporto, kuris ne tik gali padėti numesti svorį, bet ir stiprinti laikyseną, taip pat lankstumą ir pusiausvyros jausmą. 30 minučių darbo virve žmogus gali sudeginti iki 300 kalorijų, o tai, jūs turite sutikti, yra labai geras rezultatas.

Jei anksčiau niekada nesukėlėte virvės, tuometNegalima persistengti. Pirmiausia pakankamai įtempti virvę nuo 5 iki 10 minučių, tada palaipsniui didinti laiką. Tempas ir šuolių laikas turi būti tolygiai pridėti. Kalbant apie pratimus, pirmas dalykas, kurį reikia pradėti, yra pats paprasčiausias. Kai įvaldysite lengvą pratimą, galėsite įvairinti sudėtingesnių elementų praleidimą.

Kai šokinėja virvę, labai svarbu laikytis keleto paprastų rekomendacijų:

 1. Kai šokinėjate, negalima pakreipti, visą sesiją nugara turėtų likti tiesi ir lygi.
 2. Teisingas nusileidimas. Jei neturite, jūsų sąnarys netrukus bus jaučiamas.
 3. Lyno judėjimas negali būti atliekamas visos rankos sąskaita, bet tik dėka rankos sukamaisiais apskritimais. Kitaip tariant, nepamirškite paspausti rankas į kūną.

Kontraindikacijos praleidžiant

Šuoliai ant virvės atrodo gana nekenksmingiprofesija, bet ne visi gali sau leisti praleisti. Pavyzdžiui, praleidžiant negali būti įvaldę pakankamai pilni žmonės. Be to, šis sportas yra draudžiamas tiems, kurie turi sąnarių, kelio puodelių ir kremzlių problemų. Labai nerekomenduojama šokti ant lyno net tiems, kurie turi aukštą kraujospūdį, tai yra hipertonai.

Kaip matote, lengva numesti svorį su virve. Pagrindinis dalykas yra tai, kad į jį būtų dedamos didžiausios pastangos. Jūs būsite nustebęs, kaip greitai pasirodys pirmasis teigiamas rezultatų praleidimas.

Kaip "JustSuggest"


SPOTAS SU SPORTO VEIKLA. Per labaiintensyviai treniruojantis, galite prakaituoti dešimt kartų daugiau nei paprastai - paskirstydami iki 10 litrų prakaito per dieną. Tai yra didelis skysčio kiekis, todėl tai tikrai svarbu mokymui - mokymų metu gerkite daug vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos.
Sužinokite daugiau