1 patarimas: joga. Kokia yra ši sistema?

1 patarimas: joga. Kokia yra ši sistema?Joga populiarėja tarp vakarietiškų žmoniųvisuomenė. Bet ar visi, kas jai domisi, žino, kas tai yra "joga"? Šiame numeryje yra daugybė mitų ir klaidingų supratimų. Joga dažnai vadinama įprasta gimnazija, o jogas vadinamas žmogumi, kuris lenkia kokį nors neįsivaizduojamą kelią, ilgą laiką sėdi fiksuotoje padėtyje arba kronu ką nors nesuprantamą. Kokį ryšį turi visi šie reprezentaciniai požymiai į tikrąjį senojo mokymo aprašymą?

Joga. Kokia yra ši sistema?

Pirmasis, nuo ko reikia pradėti jogos apibrėžimą, taipjog jogas yra savęs pažinimo sistema. Savęs pažinimas taip pat pasiekiamas dirbant su fiziniu kūnu (mes matome žmones įvairiose asanose), taip pat dirbdami su kvėpavimu (pranayama), balsu (mantra) ir visiškai per visas žmogaus apraiškas. Joga yra universali. Joga tinka visiems!

Mes visi kartu su jumis plėtojaime visą gyvenimąper daugelį mūsų gyvenimų. Tačiau ne visa tai yra realizuota. Tačiau visą laiką, anksčiau ar vėliau, žmogus tampa vis labiau ir labiau sąmoningai trokšta savęs pažinimo ir tobulėjimo. Ir tada joga ateina į gelbėjimą! Ir kai kurie iš jų, pavyzdžiui, darbas su mūsų apraiškomis (fizinis kūnas, mintys, jausmai) yra tik to, ką mes galime pasirinkti sau, ieškodami dvasinio vystymosi kelio.

Mes nusprendėme, jog joga pirmiausia yrasavęs pažinimo sistema. Kokie kiti svarbūs kriterijai egzistuoja? Nesvarbu, kokia sistema žmonės vadina jogą, ji gali būti laikoma tik doktrina, kuri laikosi pirmojo ir antrojo jogos principų.

Ką tu kalbi, tie, kurie ką tik pradėjosusipažinimas su joga. Trumpai tariant, pirmasis principas yra gerumo principas ir jokios žalos jokiai gyvam būtui, o antrasis - logiškas ir sveikas protas. Jei sistema nenurodo šių principų arba apie juos yra žinoma, bet jie nėra įvykdyti, tokia sistema a priori negali būti laikoma joga. Tai yra pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos galime nustatyti, ar tas ar tas mokymas priklauso seniausioms žinioms.


2 patarimas: joga tinka tik indėnams. Ar tai taip?Kam joga egzistuoja ir kam ji tinka? Galima sutikti su tokia nuomone, jogta sukurta tik induizmui. Panašiai ši idėja gali būti išreikšta platesne nuomone, kad ji tinka tik rytų žmonėms, nes joga reikalauja ypatingo mentaliteto. Jei pažvelgsite į šį požiūrį, paaiškės, kad Vakarų žmogus nesupranta jogos. Pavyzdžiui, norint užsiimti hatha jogos, turite gimti rytuose ir nieko kito!

Joga podhodit tol039; ko indusam. Tak li jetoJogos požiūriu, kaip savęs pažinimo sistema,tai yra paprastas dalyko nežinojimas, ne daugiau ir ne mažiau. Šioje nuomonėje gali būti asmuo, kuris nėra susipažinęs su jogos. Joga sako, kad visi mes, žmonės, "pagaminti" taip pat. Ie. nesvarbu, kas esi, induizmas, amerikietis, rusas ar afrikietis. Joga tinka viskam!

Kodėl yra požiūris, kad "joga į induistus" yra toksdažnas? Kadangi toje išankstinėje jogos istorijoje yra faktų, kad Indijos teritorijoje ir šalia esančių šalių išsaugotos žinios. Tai tokios šalys kaip Pakistanas, Tibetas, Afganistanas. Šių šalių teritorijoje joga buvo saugoma, ten nebuvo sukurta. Kur tiksliai atsirado joga? Tačiau niekas nežino atsakymo į šį klausimą. Yra tik nuomones, kurios nėra patvirtintos.

Atsižvelgiant į tai, nėra būtina,atvykstant į Indiją, mano, kad vietinis gyvenimo būdas yra jogų įvaizdis. Šiuolaikinės Indijos gyvenimo būdas dažnai šokuoja vakarietiškąjį žmogų. Tiesiogiai kalbant, tai dažnai būna benamių gyvenimo būdas. Kai žmogus galvoja apie Indiją kaip jogos gimtinę, tai jam atrodo, kad viskas, kas ten vyksta, turi tiesioginę joga prasmę. Tai iš esmės nėra tiesa.

Iš tikrųjų būdingas gyvenimo būdasuž Indiją per pastaruosius keletą tūkstančių metų ir buvo veiksnys, trukdantis prarasti žinių apie jogą. Žinoma, joga įtakojo aplinką, kurioje ji buvo saugoma. Bet tai nebuvo sukurta šios aplinkos.

Tad kam jogai ateina? Visiems, visiems visiems, kuriems pasisekė gimti žmogaus kūne. Ir tai negali turėti įtakos rasė, tautybė, religija, lytis, amžius.

Ypač noriu pabrėžti, kad mūsųreliginiai įsitikinimai ir jogos yra du dalykai, kurie visiškai nesusiję vienas su kitu. Joga nėra religija. Joga gana taikiai egzistuoja kartu su visomis žinomomis religijomis, taip pat jausminga, nes jų nėra. Tai reiškia, kad žmogus, būdamas ateistu, gali naudingai naudotis įrankiais, kuriuos jam suteikia.

Todėl, jei nėra kontraindikacijųsveikata, tada kiekvienas gali praktikuoti jogą. Mes prisimename, kad jei yra įtarimų dėl bet kokių ligų ir negalavimų, verta pamatyti gydytoją.3 patarimas: joga ar pilatesas - ką daryti savo laisvalaikiuNoras būti sveiku tampa natūralus visiemsteises. Sveikos gyvensenos pagrindas yra tinkama mityba ir tinkamas fizinis aktyvumas. Po sunkios darbo dienos, fizinis aktyvumas geriausiai padeda atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Joga ar Pilates - ką daryti laisvalaikiuJoga ar Pilatesas - kas yra geresnė

Labai populiarus tarp moterų yratokie sporto pomėgiai kaip jogas ir pilatesas. Jie yra panašūs tam tikrais būdais, tačiau yra ir reikšmingų skirtumų. Joga pirminė, susijusių su Pilates, kuris buvo sukurtas per antrąjį trečdalį 20-ojo amžiaus, Juozapas (Juozapas) Pilates reabilitacijos karių. Todėl kai kurie Pilates metodai yra panašūs į jogų metodus. Pilates treniruotės ir joga nueiti į šiuos aspektus: - Giliai tyrimą raumenų ir sąnarių; - koncentracijos į kvėpavimą ir jo sąveika su raumenų darbu, - skatinti lankstumą ir koordinavimą, - žemo lygio traumos; - formavimas teisingą laikyseną - norimas efektas pasiekiamas teisingas ir tikslus pratimai - abi sistemos yra tinkamos žmonėms su nuliniais podgotovki.Dannye treniruotes neapima kelis pakartojimų pratimų ir fizinio krūvio. Jie nepadės numesti svorio per rekordiškai trumpą laiką, todėl, kad jei pagrindinis tikslas Užimtumas - numesti svorio, tai geriau derinti jogą su Pilates ir stiprumo mokymas. Abi šios sistemos turėtų būti įvaldytos kartu su instruktoriumi. Atliekant asanas ar nustatyti pratimų Pilates, padaryti savęs žalojimas yra sunku, tačiau jūs galite netyčia patempimas ar perkrauti sąnarį, sukeliant sau skausmą.

Jogos ir pilateso skirtumai

Joga, priešingai nei "Pilates", orientuota į:- dvasinis pasitenkinimas mankšta (tai yra senovės praktika įgauna dvasinę pusiausvyrą, per fizinę būklę derinimo); - energijos valdymas, geras jos pasiskirstymas organizme; - raumenų ir stuburo tempimo - statinis atlikimas asanas, kiekvienos iš jų tam tikro skaičiaus įkvėpimų vėlavimas - giliai pilnas kvėpavimas vyrauja diafragmalnoe.Pilates labiau dinamiškas nei joga, bet tuo pačiu sklandžiai judėjimas ir neskubi. Kai kvėpavimo pratimai daugiausia dėmesio skiriama pilvo ir nugaros, jų stiprinimui ir plėtrai raumenų rengiant. Kvėpavimas, pagal šį metodą, turi sočiųjų raumenis kislorodom.Vybiraya tarp jogos ir kvėpavimo pratimai būtina apibrėžti, kas yra mokymo tikslas. Pirmasis duos ramybę ir harmoniją kartu su nepriekaištinga pusiausvyra, lankstumu ir gerą fizinę būklę. "Pilates" klasei pasieksite stiprumo, stiprumo, stiprių raumenų, judrumo ir puikios nuotaikos. Tačiau nėra jokio užkirsti kelią dviejų rūšių mokymams.
4 patarimas: Harmonijos svarba jogos praktikojeNepriklausomai nuo rūšies joga, kuria nesate įsitraukęs, vidinėHarmonija pirmiausia turėtų būti jūsų jausmų. Nesvarbu, ar tai yra hatha jogas ar krija joga, mantra jogas ar pranayama joga, tai nesvarbu. Jei yra nemalonus pojūtis, tai nėra joga.

Garmonija v jogaJogos užsiėmimai taip pat turi vykti natūraliai,kaip pats gyvenimas. Joga yra savęs pažinimo sistema, kuri tampa labai artima ir gimtoji asmeniui, patyrusiam šios senovės mokymo esmę.

Šiandien daugelyje sporto centrų irJogos studijos pagal jogas supranta, jog joga yra ne visiems. Tai gali būti gimnastika, akrobatika, tempimo pratimai. Tačiau ten tai netgi nėra savikontrolės sistemos klausimas. Taigi, įsivaizduokite, devyniasdešimt procentų atvejų.

Toks požiūris į jogą Vakaruose išsivystėnes pačios mokytojai netinkamai supranta šią sistemą. Jogos pratybos bando įsitvirtinti į tam tikrą sistemą, kad tilptų pagal kai kuriuos kanonus. Tačiau iš pradžių tai netinka.

Sužinokite iš šono, ar žmogus jogaarba tiesiog atlieka net sudėtingus poses, panašius į jogos išvaizdą, bet kurios nėra, neįmanoma. Kodėl? Kadangi jo negalima matyti, tai gali būti jaučiamas. Tik praktikuojantis asmuo gali jaustis vidine harmonija.

Ir teiginiai iš kategorijos "jūs darote tai kelia neteisingai "jogos neturi nieko bendraus. Gali būti naudingas požiūris, kai mokytojas ar instruktorius aiškiai nurodo individualių pratimų rezultatus. Pavyzdžiui, naudok fizinį kūną. Tačiau kadangi joga neturi tikslo sukurti vieno fizinio kūno, šis požiūris negali būti vadinamas jogos, tačiau dažnai tai yra tai, ką ji vadinama. Tai painioja praktikus.

Todėl klausykitės savo vidiniopojūčiai, pirmiausia. Viduje tu turi būti džiaugsmas. Niekada nenorite atlikti asanų "kaip paveikslėlyje", nesistenkite "prašyti išorinio stebėtojo".