Kiek jums reikia padaryti joga

Kiek jums reikia padaryti jogaHatha joga gali duoti labai gerų rezultatų,jei mes reguliariai tai darysime. Todėl labai svarbu ugdyti įprotį daryti. Galima pamatyti dar vieną rodiklį, kaip sėkmingai vykdoma mūsų praktika. Mes gausime vertingų vaisių praktikoje, kai artės prie lygio, per kurį mūsų klasių skaičius per savaitę bus bent du kartus.

Privychka zanimat039; sja

Jogoje manoma, kad užsiimti mažiau nei du kartussavaitė nėra tokia veiksminga. Tačiau taip pat nepamirškite, kad pernelyg didelis uolumas pradedantiesiems negali ilgėti ilgai. Asmuo "išdegia" ir atsisako užimtumo, o ne pati sau didžiulę naudą. Todėl dviejų klasių per savaitę yra optimalus pradedančiųjų skaičius. Palaipsniui mūsų kūnas taps stipresnis, sustiprės ir "paprašys" padidinti apkrovą. Kalbant apie apkrovos didinimą, tai reiškia, kad klasių dažnumas per savaitę didėja ir mūsų asanų sudėtingumas. Bet visa tai yra palaipsniui! Mes turime tai prisiminti su tavimi, draugai!

Joga nesiekia to pasiektiišoriniai rodikliai. Mūsų stiprybės, lankstumo ir grožio padidėjimas natūraliai priklauso nuo įprastos praktikos. Tačiau pagrindinis dalykas, apie kurį neturėtumėte pamiršti, kai mes užsiimame joga, kad jei mūsų pamokose nėra harmonijos, tada mūsų praktiką jau ir joga negalima pavadinti. Tai bus gimnastika, akrobatika, bet ne joga. Nesunku pajusti tuos, kurie tik pradeda užsiimti, nes nuolat esame susižavėję išorės veiksniai. Tai suprantama. Šiuolaikinis miestų ir megacitų gyvenimo ritmas neleidžia mums daugiausia dėmesio skirti mūsų vidiniam pasauliui ir jai patikėti. Tai buvo, norint išmokti įsiklausyti į save, pasikliauti mūsų vidiniais pojūčiais ir mums buvo suteikta jogos praktika. Tai nėra greitas, bet patikimas ir patikrintas būdas. Šis kelias, vedantis mus į mūsų pradinę būseną, bus laimės ir džiaugsmo būsena. Ir tai nėra pasiekta be darniojo požiūrio. Todėl prisimename, kad laipsniškas įvedimas praktikoje yra labai svarbus principas.

Pageidaujamos užsiėmimai bus sėkmingos ir suteiks mums puikų rezultatą, padėsime gyvenime ir išmokys jus klausytis save! Todėl mūsų užduotis pradiniame etape yra sukurti įprotį.