Ar jogas turėtų būti vegetaras?

Ar jogas turėtų būti vegetaras?Dabar išplito šis požiūris yra, kad norint "būti laikomas jogas", jums reikia mesti mėsą. Ar šis teiginys teisingas? Pabandykime išsiaiškinti.

Dolzhen li jog byt039; vegetariškas citatas

Pirmiausia joga yra laisvė! Laisvė nuo visko! Ką tai reiškia? Kad nereikėtų jokių griežtų joga ir savęs pažinimo sistemos taisyklių bei jogo taisyklių. Be to, kaip sakoma jogoje, jei kažkas riboja jūsų laisvę, tuomet tu turi jį atmesti. Net jei ji pati pati. Čia taip! Todėl požiūris, kad ne pradėdami valgyti tik vegetarišką maistą, jūs netapsite jogu ir jūs negausite naudos iš jogos, tai yra klaidinga.

Pažvelkime į svarbiausius jogo ypatumus apibūdinančius principus. Pirmasis principas mums sako, ko reikiaStenkitės nepakenkti bet kokiam gyvam padaras su visa galia. Ar vien tai nėra draudimas valgyti mirusiųjų gyvūnų mėsą? Ne, taip nėra. Kadangi, jei žvelgsime giliau, pamatysime, kad dažnai augalinis maistas, kuris patenka į mūsų stalą, gaminamas, sukelia daugiau mirčių ir kenčiančių gyvų būtybių nei mėsos. Tai nėra absoliuti tiesa. Tai yra tik informacija, kurią reikia apsvarstyti. Situacijos yra skirtingos, todėl pirmasis principas čia negali būti vienareikšmiškai taikomas vegetariškumui. Jūsų situacija yra unikali ir jums priklauso nuspręsti, kaip elgtis ir ką valgyti.

Antrasis principas sako, kad messprendimų priėmimas, vadovaujamasi sveiku protu, tai yra, jie galvoja, kaip geriausiai elgtis kiekvienoje konkrečioje situacijoje. Jei valgysime sunkius mėsos patiekalus, jaučiamės sunkiai, jaučiame energijos nuostolius ir nenorime nieko daryti, tada geriau pasirinkti kažką lengviau. Tai paprastai bus daržovės ar vaisiai. Taip atsitinka taip, kad psichologinė priklausomybė nuo mėsos yra tokia didelė, kad geriau valgyti tai, ko norite, o ne kentėti. Ir nereikia kankinti kitų, nes psichiškai erzina žmogaus nuotaika palieka daug norimos!

Harmonija yra labai svarbi joga! Ir ryškus gyvenimo būdo pasikeitimas nėra harmoningas būdas jį vadinti! Jei nuspręsime, jog mes norime daryti jogą, tada mes pradedame užsiimti tokia veikla, kokia esame šiuo metu. Laikui bėgant sunkiojo maisto troškimas mažėja. Tačiau tai yra greita ir neskausminga, kad nebūtų atsikratyti įpročių. Tai užtrunka! Praktika joga padės mums tapti energingesni ir linksmi. Ir galbūt mūsų dieta pasikeis natūraliu būdu!