1 patarimas. Iš kur atsirado jogas?

1 patarimas. Iš kur atsirado jogas?Žmonės, kurie pradeda jogą, dažnai turi klausimą, bet kas išrado jogą? Iš kur jis kilo? Kiek laiko ši sistema egzistavo?

Iš kur atsirado jogas?

Gauti atsakymus į šiuos klausimus yra ne taip paprasta,nes taip seniai atsirado jogas, kad autorių vardai nebuvo išsaugoti. Tai atsitiko dėl kelių priežasčių. Pirma, tradicija ilgą laiką nebuvo užfiksuota, žinios buvo perduodamos žodžiu, nuo mokytojo iki studento. Antra, palikdami savo vardą ne visada buvo tinkama.

Galime tvirtai pasakyti, kad atsirado jogos mokymasdaug anksčiau nei prieš tris tūkstančius metų. Jie vadina skirtingus terminus. Kažkas sako, jog joga yra daugiau nei penkeri tūkstančiai metų, kažkas sako, kad daug daugiau. Tačiau tai iš tikrųjų nėra svarbu. Svarbiausia, kad jogas išliko iki mūsų laiko.

Joga "taip ilgai gyveno"Laiko laikas gali mums parodyti, kaip šis mokymas yra efektyvus. Per tą laiką buvo daugybė skirtingų savęs pažinimo ir kitų mokymų sistemų. Jo "gyvybingumo" joga parodo, kaip tai naudinga. Ir senovėje, tiksliai, kaip ir mūsų laikais, nebūtų protinga nenaudoti tokio efektyvaus metodo. Joga buvo perduodama iš burnos į burną, nuo mokytojo iki mokinio. Ir dabar ji pasiekė mus. Jau vėliau buvo ištaisyti mokytojų, kurie šias žinias perdavė žmonėms, pavardės. Mes nežinome pagrindinio jogos šaltinio. Tai yra viena iš rimčiausių istorijos paslapčių.

Įdomus punktas, kuriame nurodomos priežastyskodėl joga tampa toks populiarus šiandien. Apie šimtą penkiasdešimt metų niekas Vakaruose negirdėjo apie jogą. Prieš šimtą metų pradėjo atvykti pirmoji informacija, ir prieš penkiasdešimt metų apie jogą sužinojo daugiau žmonių. Šiandien tokie žmonės yra gana daug, o jogos metodų populiarumas nuolat auga kiekvienais metais.

Tai paaiškinama tuo, kad daug žmonių, kuriesusipažino su joga, pradeda gauti betono, matomus jogos rezultatus. Atsižvelgiant į tai, ši sistema savęs pažinimo ir įgyti vis populiaresni. Tik čia jums nereikia pamiršti jogos saugumo ir populiarumo, tai yra dvi skirtingos sąvokos.

Taip, joga plačiai tvyro masėms. Bet tai nereiškia, kad žmonės tampa aiškūs. Jogos darbų mechanizmų principų žinojimas nėra labai reikšmingas. Tai yra tai, kas atėjo pas mus. Daugelis šių principų, kurie padėtų mums suprasti ir suprasti, kaip veikia ši sistema, yra prarasti.

Šiuolaikinis žmogus tai padarėišsaugojo ir pradėjo naudoti sau. Ir ši sistema pasirodė pati nuostabiausiu būdu, todėl mums buvo labai naudinga. Todėl tiktai tai, kas išliko iki mūsų dienų, mes galime patys panaudoti su pranašumu.


2 patarimas: iš kur atsirado Cheshire Cat?Plačiai žinomas Lewis Carroll darbas"Alice in Wonderland" davė skaitytojams daug smagių įdomių personažų, iš kurių vienas yra Cheshire Cat. Reikia atkreipti ypatingą dėmesį į faktus, dėl kurių rašytojas sukūrė tokį ekstravagantišką heroją.

Kur Česhio katėCheshire Cat, pavyzdžiui, jis sukūrė savo Carroll'į, -Ši žavinga šypsena herojus, kurie gali teleportuotis, ištirpti ore, paliekant tik šypseną. Jis mėgsta filosofuoti, o kartais per pagimdė, o tai labai erzina pagrindinis veikėjas istorija - mergina Alice. Įdomu tai, kad "Cheshire" apibrėžimas atėjo iš apskrities, "Cheshire" arba "Cherstishir", kuris yra pats Lewis gimtoji vardu. Pirmoji versija knygos "Alisa Stebuklų šalyje" nebuvo simbolį Cheshire Cat. Lyuis Kerroll parašė šią žavinga herojus savo istoriją 1865 metais. Kodėl rašytojas atėjo su lygiai Cheshire Cat įvaizdį, o ne liūtas papūga, ar, tarkim, kiaulienos? Faktas yra tai, kad, sakydamas: "šypsokis kaip Češyro katė" buvo populiarus Cheshire ilgai iki Lewis romano pasirodymo. Pagal vieną versiją, ji atsirado dėl to, kad vietos dailininkas, arba, tiksliau, jos spalvingas kūrinius ant medinių plokščių virš smuklės durų. Kaip pirminiai šaltiniai teigia jis atkreipė ne kates ir šaiposi liūtai ar leopardai, tačiau vietos gyventojų, kurie nematė iki šiol, susijusios su šiais skaičiais plėšriųjų žvėrių gyvena pitomtsami.Vtoroy versija iš Cheshire Cat išvaizda yra vienas, kad pasakoja apie garsaus Cheshire sūrio istoriją, priminė jo šypsosi kačių išvaizda. Šie sūriai buvo žinoma daugiau kaip 9 vekov.Suschestvuyut ir kitos mažiau populiarios paaiškinimą dėl neįprasto pobūdžio išvaizdą. Vienas iš jų sako, kad žmonės buvo įprasta anekdotas, nors per aukšto rango mažos Cheshire sarkastiškas juoktis net katės. Kita legenda pasakoja griežtai Woodward apskrities, kuris nusišypsojo žiauriai, Žūklės kitą brakonierius ir, matyt, kažkas priminė vietiniai kota.Sposobnostyu išnyks Lyuis Kerroll atidavė savo Cheshire katę pagal analogiją su savo bičiuliais legendos - Kongltonskogo vaiduoklis kačių. Paskutinis aš gyvenau vienuolyne, bet vieną dieną jis netikėtai dingo, o tada kaip staiga atsirado dėl saugotojų slenksčio ir minutę vėliau ištirpsta į orą. Vietos ministrai tvirtino, kad tada jie nemačiau vaiduoklių Kongltonskogo kota.Kakova Nepriklausomai nuo kilmės istorija iš Cheshire Cat charakterio Carroll romano, jis įgijo milžinišką populiarumą tarp skirtingų pasaulio tautų ir patinka skaitytojams savo sarkastišką šypseną kelis šimtmečius.